Turkey flag

🕓

Umut Bulut Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Günün Golü | Schalke 04-Galatasaray () Umut Bulut ⚽.

Umut Bulut Twitter

Umut Bulut Fotoğraf

Umut Bulut - Twitter'da en iyi Tweetler

Sana nar çiçeği Sana bulut Sana türkülerden damıtılmış bir kucak umut Taşıyarak Barışı ve adaleti ve aşkı alıp Bir dilim ekmeğin üstüne sürer gibi Buyur yarısı senindir al der gibi Yola koyulduk.

Umut Bulut ve Onyekuru bugün bizi telekinezi yöntemiyle alenen delirtmeye çalıştı..

Bu dünyada umut bulut ve sabrinin eş değerinde bir aptal tek futbolcu tanıyorum..

Umut Bulut u, Lung u konuşacağımıza Galatasaray ı konuşalım. Yana pas, geri pas, yana pas, geri pas yapmaktan ileriye gittiğimiz yok. Kaleye daha şutumuz yok. Bursaspor dan 2 gol yedik muslera nın çıkardıkları hariç. Nedir bu deplasman fobisi kendine gel ve #SaldırGALATASARAY.

Bizim defans patlak abi forvet zaten yok umut bulut bundan iyi bu kadar basiretsizlik olur.

Umut Bulut resmen Kayserispor’un bel kemiği, savunma yapıyor, atağa çıkıyor, baskı yapıyor, çizgiden gol çıkarıyor, rakip kalede gol arıyor, takım arkadaşlarını hırslandırıyor, inanılmaz inanılmaz. Allah babanın mekanını cennet etsin kardeş..

GS çocuğu umut bulut atılması gereken golleri atamayinca hem takımını hemde beklentileri olanları yaktı..

Kayseri o kadar kötü takım ki bir tane araya koşacak hızlı oyuncu olsaydı 2-3-0 yenerlerdi Guardiola hikmet olmadı bu arada umut bulut senin ben amk.

Umut Bulut bizdeyken de kazmaydin hala kazmasın senden son bir şarkı istedik bide bizde kabahat.

Umut Bulut gs’nin hayallerini bitirdi, bu beraberlik sayesinde birazdan Bursaspor karşısına morelleri daha düşük çıkacaklar.

yalnız bu umut bulut denen adamdan yemin ederim daha yeteneksizini gö son dk kaçırdığı golü atarsan çıplak fotonu yaycaz deseler bile atardım o golü atamamak daha büyük utanç.

@KayserisporFK Beşiktaş maçında net pozisyon kaçırdın gol yedik. Başakşehir maçında kaçırdın gol yedik. Ömrümüzü yedin Umut Bulut.

Kimseye kızmanın anlamı yok umut bulut o golü yazsa maç bitmisti canın sağ olsun KAYSERİSPORUM.

Umut Bulut, Visca’ya çaktırmadan göstererek başladı. Kayserispor hırslı, gelecek bir gol diğerlerini de getirir..

Savaş meydanında bütün umutlar tükenmişken tepenin yamacında beliren Ak Gandalf gibi sen de yüzümüzü güldür Umut Bulut..

Bir şarkı istiyorum kardeş senden, son bir şarkı.Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin. Son defa çal benim için. Veltins-Arena ve Juventus Arena Fatihi Umut Bulut.

Umut Bulut Fotoğraf

Heyecandan fenalıklar geçiren bir tek ben miyim? Allahım sen torpillisporun ayaklarına prangalar bağla,yürüyecek mecalleri olmasın. Dünyanın en iyi forveti Umut Bulut un her vurduğu gol.

umut bulut gol attıktan sonra gözlerini kapatıp o meşhur hareketini yapışat be allahım.

Schalkenin umutlarını bitirdiğin gibi bitir akbilsporun umutlarını 👊👊 Umut bulut umut bulut golle bitsin.

@teminatTerimm Umut bulut geriye gelen en iyi oyuncu yilmadan oynayan Türkiye liginde dusncen yanlış cok hizli cikabiliyor kendi sahasinda son 10 mac kaybi yok ve yasar kemal emre ardaya kirmizi veren hoca 2 senedir mac vermiyorlardi adama.

Umut Bulut bir gün gs yi destekyecegim aklimin ucundan geç proje takim siyasetin kucaginda ciner denen grubun reklamini destekleyecegime ezeli rakibim galatasarayi kayseri koy şu malum partinin takimina.

“bir şarkı istiyorum kardeş senden, son bir şarkı “ “Schalke’nin umutlarını, Umut Bulut bitiriyor!” “Başakşehir’in umutlarını... 🙏🏾”.

Umut Bulut Fotoğraf

İstikbal Mobilya Kayserispor XI: Lung, Lopes, Kucher, Kana-Biyik, Sapunaru, Şamil, Hasan, Chery, Varela, Umut Bulut, Kravets..

🎂 Happy Birthday, Umut Bulut! 🎉🎁⚽️🇹🇷 🔝⚽️ 🆚 Juventus #FlashbackFriday #UCL @GalatasaraySK.

Günün Golü | Schalke 04-Galatasaray () Umut Bulut ⚽.

Turkey En Popüler Eğilimler