Vahşet Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Vahşet Twitter

Gördüklerime inanamıyorum! Bu nasıl bir vahşet?! Bir cana nasıl kıyılır? SORUMLULAR YARGILANSIN! #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Ülkenin her yerinden benzer vahşet görüntüleri gelmeye başladı. Bu görüntülere - El kadar sabilerin kanlarının akmasına- sevinen, içi soğuyan insanlar her yerde! Bu ülke bu kadar şiddeti, kanı kaldıramaz. Artık yeter! Her sorunun çözümünü ilkel şiddette aramanızdan bezdim..

Merak ediyorum halk arasında korku, panik ve endişe oluşturma kastına istinaden sosyal medyaya görüntü yasağı getirenler, Konya’daki vahşet görüntülerine yönelik sosyal medya üzerinde bir çalışma yaptı mı?.

Görüntüler canımızı yaktı, ilk andan bu yana olayın yakından takipçisiyiz. Bir caninin işlediği vahşet, hayvan dostlarımız için Başkanımızın ve Belediyemizin yaptığı tüm iyi şeyleri unutturmaz. Dünden daha azimli ve gayretli şekilde tüm canlılar için çalışmaya devam edeceğiz..

1️⃣Aynı çevreyi ve aynı yaşamı paylaştığımız tüm canlıların insana emanet olduğu anlayışıyla AK Parti olarak, asla kabul edemeyeceğimiz ve şiddetle kınadığımız vahşet görüntülerinin yaşandığı bu olayla ilgili sürecin en yakın takipçisi olacağız..

@u_ibrahim_altay Nasıl münferit bir olay olabilir? Oradaki tüm işçiler olağan davranıyor. Sanki sıradan bir gün gibi. Münferit olsa işçiler arasında kardeşim napıyosun kavgası çıkmaz mıydı? Münferit olaylara insan tepkisi böyle mi olur? Aklım almıyor ana ocağım Konya’da bu vahşet nasıl yaşanıyor?.

Çok korkunç vahşet çokkk Kedileri poşete koyup ağızları kapamışlar. 3 aylık kedi kime saldırdı? Ne yaptıda barınağa getirdiniz? @Konyabuyuksehir Aklımda korkunç sorular ? #konyadakatliam #Mamaktakatliamvar.

@Konyabuyuksehir Kusucam midem bulanıyor!Uyku tutmuyor!Siz ne yaşattınız o hayvanlara ?Ne izledik biz?Nasıl bir vahşet bu?Haberiniz olmadan kimse yapamaz bunu!Hesap verin!İnsanmısınız siz?Kesinlikle hayır insan olan bu işkenceyi ına vurarak işkence etmek nedir?#Konyadakatliamvar.

@halktvcomtr @degirmencirfan Evdeki kedilerimi kucağıma alıp sevmeye utanıyorum,insanlığımdan utanıyorum,sokaktakilere barınaktakilere bu zulüm bu vahşet yapılırken. İki cihanda da yaşattıklarını yaşasınlar inşaallah! #Konyadakatliamvar #SokakHayvanlarıSahipsizDeğil.

Bu ne vahşet konyadan sürekli yeni video düşüyor kedileri tıbbi atık poşetini içine koyup ağzını bağlamak nedir hiç bir dine ırka insanlığa sığmayan görüntüler yüzünden içim parçalandı Allah orada ki canlıların yardımcısı olsun insanlardan korusun 😔 #Konyadakatliamvar.

Korkunç birşey Allah ın yarattığı cana katliam vahşet ne derseniz deyin 😡😡😡#konyadakatliamvar.

Nefret, düşmanlık, öfke, bilgisizlik, cehalet, duygusuzluk bu nasıl bir vahşet böüm kötü hisler tek sessiz kalmamalı.Çok yazı#Konyadakatliamvar.

Yapaninda izleyeninde sebep olaninda tesvik edeninde ses cikartmayaninda Allah binlerce kez belasını versin Aynı acıları defalarca yaşatsın Endişeli korkuyla izleyen diğer Gık bile demeden vahşet yaşatan insan müsveddeleri Yeter artık kimse susmasın #konyadakatliamvar.

@Hadise Senin yaptığın vahşeti de gördük,okuduk. Bir bebeği kucağına alıp sevdikten sonra arkada babasını ayartmak nasıl birr vahşet?? Kadın hakları diyip dururken nasıl bir kadının canını böylesine yaktın gözünün önünde! Hem de yakın arkadaşının! Seni de halk yargılasın hadise!.

Biz veteriner hekimler bu canların sağlığı için sabah akşam demeden iyi olması için uğraşıyorken sizin bu yaptığınız vahşet kabul edilemez !!! Siz insan olamazsınız! #Konyadakatliamvar.

Kurumların zayıflığı kuralların olmayışının sebebidir. tek kelime ile vahşet.

Sn. Başkan “Dicle’nin kenarında kurdun kaptığı bir koyundan ” siyaseti yapıp, şehrinizde yaşanan vahşet için iki kişiyi suçlayarak işin içinden çıkacak mısınız? En büyük sorumlu sizsiniz. O kürek başkasının elinde ama kan sizin de elinize bulaştı. #Konyadakatliamvar.

İçler acısı çok video haber gördüm bugün. Bu nasıl bir vahşet, nasıl bir vurdum duymazlık? Ne akla sığar ne de vicdana. İnsan bu değil. İnsan türünün tanımı yeniden yapılmalı artık. Ta ki bir ölümün müsebbibi olarak anılmayana.

Teknoloji ve arşiv sağ olsun, basit internet aramasıyla her şey çıkıyor. Barınaklardaki vahşet umrunuzda olsa cins köpek satın alamazdınız. İnsanların da bu şovunuza tepki göstermesi çok normal. Yargı önünde siz hesaplaşın tabii..

@odatv İnsanoğlu bir felakete sürükleniyor bu kadar vahşet eziyet bunun faturası olur.

@Konyabuyuksehir o dilsiz hayvanların ahıyla boğulun inşallah. biz seyredemedik ağlamaktan bakamadık siz nasıl böyle bişeye izin nasıl vahşet. kimler yaptıysa yaptırdıysa hepiniz ALLAHIMDAN bulun inşallah.

Bir ülkede bu vahşet normalleştirse. Şunlar bunlar kötü. Şu bu ülke geri cahil vs. denmesin. Bir ülkede bu kadar mı kötülük büyür. Allah taş yağdırsa azdır. BU NASIL BİR SİNDİRİLMİŞLİK. açız ekonomi siyaset terör demeyin. Ülke b*k çukurundan daha berbat..

@ankarayaziyor @aynurofficial Sadece medya değil koltuklar da sallanacak. Böyle bir vahşet artık geri dönülemez yolları açtı..

Vahşet Fotoğraf,Vahşet Fotoğraf by hülya yalçın,hülya yalçın on twitter tweets Vahşet Fotoğraf

Allahım! Allahımmm! Bu gördüklerime inanamıyorum. Dünyanın hangi döneminde olabilir böyle bir vahşet! Aklım almıyor, yüreğim kaldırmıyor. Onlar can ve biz insanlara emanet. Serçeler gibi o canlar da bizi terk edecekler. #Konyadakatliamvar.

@cenkerenonline HER MESELEYE DE ERDOĞANI SOKUŞTURMASANIZ İŞİN RAST GİTMEYECEK. ERDOĞAN MI DEDİ BU BEYİNSİZLERE VAHŞET BİR ŞEKİLDE KÖPEKLERİ ÖLDÜRSÜNLER DİYE. ULAN DERDİNİZ KÖPEKLER DE DEĞİL, VAHŞET ŞEKİLDE ÖLDÜRÜLMELERİ DE DEĞİ VARSA YOKSA ERDOĞAN ERDOĞAN SİZİN BEYNİNZ AKLINZ BAŞKA BİR YERİNİZDE.

Konya’da vahşet: Barınaktaki köpekleri kürekle katlediyorlar!.

Kıyametin kopmasını bekleyenler var. Çoktan kopmuş haberiniz yok. Böyle vahşet olur mu… nasıl vicdansızsınız…#Konyadakatliamvar.

Bunlar nasıl görüntüler böyle!! Alıp barınaklarda düzgün koşullarda bakılsın derken, bu vahşet nasıl bir vicdanın ürünü!! #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

@roseunddu @otekidunyali Senin de kafana kürekle vurulsun mu mesela? Cehaletinde geber al oraya al buraya. Allah belanızı niye vermiyor anlamıyor? Ne bekliyor acaba? Bu vahşet sana normal mi geldi mesela sevindin mi izlerken?.

@HasanBilen34 @snnburhan Beyfendi barınaklar halka açıkmı zannediyorsunuz belirli gün belirli saatlerde dilimlernde heryer tertemiz barınağındaki görüntülüleri izledinizmi o vahşet yapılırken bizleri içeri alırlarmı.mesala alsalar ben küreği o işçinin…Anlatabiliyormuyum.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Dybala
  • ehliyetaffına sesvermedya
  • Enzo Fernandez
  • Er İsmail Ünal
  • ERDOĞANA SELAM OLSUN
  • Eyyüp Uğurlu
  • Hakan Köroğlu
  • Kabineden StatüDeğişikliği