Valerian Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Valerian Twitter

Valerian İsmael: “ Emirhan İlkhan’ın durumu bizde şok oluşturdu. Daha yeni sözleşme imzalamıştı. Bu karardan dolayı tabi bir hayalkırıklığı yaşıyoruz. Ancak Emirhan hala Beşiktaş’ın ” ( TRTSPOR).

You’ve heard of a drive-through, how about a fly-through? This hummingbird hawk-moth feeds from a red valerian flower mid-hover, thanks to its long proboscis..

Valerian Fotoğraf,Valerian Fotoğraf by National Trust,National Trust on twitter tweets Valerian Fotoğraf

Bu profil Valerian Ismael düşmanıdır ve gidene kadar istifa diye herkesi darlayacaktır….

Yarın ilk iş, Valerian İsmael’e şu anlatılsın; Beşiktaş; 9 kişi ve kalecisiz Kadıköy’de FB yi, on kişi ile Londra’da, Chelsea’yi yendi. Koca bir devre, iki farklı skoru korumaya gidecek kadar sıradan ekip değil. Büyük takım hüviyetine.

Sabretmek ve katlanmak başka bir şeydir. Sabır; başarılı olma ihmali yüksek olana gösterilir. Başarılı olamayacağı aşikar olana ise katlanılır. Beşiktaş Ceyhun Kazancı ve Valerian İsmael’e sabretmiyor, katlanıyor….

Valerian Fotoğraf,Valerian Fotoğraf by murat,murat on twitter tweets Valerian Fotoğraf

Beşiktaş Kayserispor’u yener. Ben; “Valerian İsmael ile BJK hiç maç kazanamaz” demiyorum. Böyle bir şey zaten mümkün değil. Beşiktaş tüm sezonu hocasız oynasa, forması 10-12 maç kazanır. Mevzu maç kazanmak değil; kupa kazanmak. İSMAEL HOCA BEŞİKTAŞ İLE ŞAMPİYONLUK ALAMAZ..

Valerian Fotoğraf,Valerian Fotoğraf by murat,murat on twitter tweets Valerian Fotoğraf

Sayın Çebi “BeşiktaşSpor” derken ben dili sürçtü zannetmiştim, meğerse amaç oymuş. Ceyhun Kazancı ve Valerian İsmael hamlesi de sanırım bu yüzden….

Futbol çok değiş Beşiktaş’ın oynadığı oyun doğru oyun!!! Valerian İsmail’e destek olmak lazı 🗣🎙Sansürsüz.

Maçın sonucu ne olursa olsun Beşiktaş Valerian İsmael ile yollarını ayırmalı. Sezonun ilk maçı ama takım tel tel dökülüyor. Kayseri gibi sıradan bir takım bile daha ilk yarıdan 3 net pozisyon kaçırıyorsa vah halimize..

Beşiktaş Kayserispor’u ; “Valerian İsmael ile BJK hiç maç kazanamaz”öyle bir şey zaten mümkün değil Beşiktaş tüm sezonu hocasız oynasa,forması 10-12 maç kazanı maç kazanmak değil;kupa kazanmak İSMAEL HOCA BEŞİKTAŞ İLE ŞAMPİYONLUK ALAMAZ @semtinmuhabiri.

Yerli hoca lobicisi hiç durmayacak. Çünkü Valerian İsmail’le ahbap çavuş olamıyor..

The urge to draw myself as a What would my name be? Rox? (lol) Valerian? Rhodes? Probably Rhodes tbh.

Saat biz uyuyamıyoruz başkan Ceyhun belki Valerian hatta futbolcular rahat rahat uyuyorlar. 3-0 dan verilen bu kaçıncı maç , kendi kalemize gol atarız , kapanıp penaltı yaparız ı sadece cılız Kenan şutu hariç kaleye gidemeyiz..

bu bir duyurudur. bu geceden itibaren hala oçhun kazancı valerian itmael savunan herkesin annesi infaz edilecektir. bilginize..

Valerian Fotoğraf,Valerian Fotoğraf by üçlü stoper tandemi,üçlü stoper tandemi on twitter tweets Valerian Fotoğraf

Evliya olmaya gerek anlamak için, bu valerian ismaille bir şey olmaz. Stoper orta saha sol kanat transferleri de şart. #BJKvKAY.

his brother + brother’s bf (a package deal ofc), yuri, lucy, valerian cries I don’t know- i feel bad making people best friend if they don’t also wanna be best friends y’know?.

@SellKicksSunday Valerian Blue Dunk Size 12 DS $190 shipped 🇺🇸.

Valerian Fotoğraf,Valerian Fotoğraf by ryan,ryan on twitter tweets Valerian Fotoğraf

#besiktasinmacivar Valerian İsmael niye 6 ayda bir kovulmuş insan getirmeden bakar. Bu sene de çöp oldu anladık.

Valerian topu çok hızlı kazanmayı öğretmiş sanırım sadece ama sonrası yok! #BJKvKAY.

@gkhan_coskun18 Konu valerian değil ortada geniş kadro yok şenolun şampiyon olduğu sezonla bu sezonun alakası yok harcamayın adamı.

@besiktask56 Ne oynadığımıza dair en ufak bir fikrim yok Valerian İsmail salsın.

@sakalligazeteci Bu Beşiktaş tayfa hala oyuncu eksikliği diyor. Şaka mısınız siz? Adamın bir oyun mantalitesi yok? Sahada kaliteli futbol yok. Siz hala oyuncu eksik bin kişi önünde 1 tane organize atak yapamamışız vasat Kayseri’ye. Acilen Valerian İsmail’den kurtulmalıyız..

Bu kabikesini siktiğim mulekasını kim neden aldı aq seri nkodo oyuna al salak kafa valerian seriiiii.

Daha erken tabi ama Beşiktaş sezonun ilk maçında kendi evinde ilk şutunu 45 te çekti. Aman aman baskı yapamadı. Çağdaş Atan oyun felsefesi geriden pasla başlamak zaten Bjk baskı yaptı sanılmasın. İlk deplasmanda Bjk cortlar. 10. hafta gider Valerian. Yinede erken. Hayırlısı olsun.

@burakyayIa Net 3 tane kaçırdılar… deplasman çok önemli zaten haftaya göreceğiz Valerian ismaili.

@Besiktas @valerien_ismael Aga geçin bu gazlamaları Valerian İsmael ile olmuyor. Ne oynatmak istediğini kendisi bile anlamamış..

Beşiktaş Bu Maç Sahilinde Valerian İsmaelin Değişiklikleri İle Yönetime Gereken Oyuncuların Alınması İçin Gerekli Mesajı Vermiştir Resmen Ghezzal Olmasa Puan Alamayacaktık Allaha Şükür Ki Kazanmasını Bildik.

Valla yarım kalan bir hikaye var galiba ihtiyaç olacak gibi kadro kötü değil ama ilk defa Valerian hoca için umudum yok şampiyonluk zor olur.

LK
LK

@cemgonc @OnMilyar Hakem problemini çözmezsen, Pepe de gelse Talisca da olsa sampiyon olamazsın. Valerian ile hiç olamazsın..

@___caglaaa___ Hakemin yaptıklarını görmeyip hala Valerian İsmaele laf yapanları görünce elim ayağım titriyor emrecana o boş kırmızıyı vermeseydi 3 belki 5 0 bizdeydi o zamanda birşey bulurdunuz.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Boyd
  • BTS PAVED THE WAY
  • #BugünGünlerdenTrabzonspor
  • Bursa
  • Canan Kaftancıoğlu
  • #canavarındakalbivarmış
  • Conte
  • #Darmaduman