Turkey flag

🕓

Vefatının 96 Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Zübeyde Hanım, Büyük Taarruz öncesi bu mektupla uğurlamıştı Mustafa Kemal Atatürk’ü. Evladını cepheye gönderen tüm cefakar anaların duyguları o satırlarda gizliydi. Vefatının 96. yıl dönümünde başta Zübeyde Hanım olmak üzere tüm vatansever annelerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Vefatının 96 Twitter

Vefatının 96 Fotoğraf

Vefatının 96 - Twitter'da en iyi Tweetler

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün değerli annesi Zübeyde Hanım’ı, vefatının 96. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz..

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün değerli annesi Zübeyde Hanım’ı, vefatının 96. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz. Fotoğraf

Zübeyde Hanım, Büyük Taarruz öncesi bu mektupla uğurlamıştı Mustafa Kemal Atatürk’ü. Evladını cepheye gönderen tüm cefakar anaların duyguları o satırlarda gizliydi. Vefatının 96. yıl dönümünde başta Zübeyde Hanım olmak üzere tüm vatansever annelerimizi saygı ve rahmetle anıyorum..

Zübeyde Hanım, Büyük Taarruz öncesi bu mektupla uğurlamıştı Mustafa Kemal Atatürk’ü. Evladını cepheye gönderen tüm cefakar anaların duyguları o satırlarda gizliydi. Vefatının 96. yıl dönümünde başta Zübeyde Hanım olmak üzere tüm vatansever annelerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler