Vermedi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Vermedi Twitter
GS
GS

Hakem fenere kırmızı vermedi bunlar ofsayt olan pozisyona ofsayt değil diye ağlıyorlar.

@Mehmet86639235 @HonoreDeBerke Bence de. Osayinin pozisyon net kırmızı,hayır aptal Mete vermedi,Var herşeyi görüp onu nasıl görmedi.

@ZorluMurat Furkanin met sarı kartlık hareketini vermedi belki de kırmızı görecekti.

Furkan’a kırmızıyı vermedi, ofsayt yok golü vermedi. Resmen diyet ödüyoruz. Bir tane yönetici de iş yapmıyor. Çünkü benim kulübüm sahipsiz..

@Fenerbahce Şaka bir yana Fenerbahçeliyim ama Net Kırmızıyı vermedi. JJ ne yapıyorsun Çıkar Şu Osaiyi kadro dışı bırakın adamlar 14 Mactan sonra kaybetmis. Alanya deplasmanına İrfancan Kasıntısıyla çıktigin yetmemiş gibi birde Osainin yaptıklarindan sonra agzina etmiyorsun. Hükmü.

@ABDULVAHTKORKM1 Orda bir madde daha var sorun oynayip oynamamsida degil hakemin zihniyeti arka cebine atmasa inan kirmizi deriz vermedi deriz elini arka cebine atip tam 3kere cebini acmaya calisiyor ve buda migde bulandirici inan Besiktasa olsa aynisini soylemezsem namerdim.

@Fenerbahce Maç bitmeden ağlıyorlar lan kırmızı kartı vermedi bile bile 😀😀😀.

@Fenerbahce Şaka sanırım bunlar la olum kırmızıyı vermedi la hakem yatıp kalkıp dua edeceğinize hala utanmadan tw atıyorsunuz hakkımız yeniyor diye.

@Fenerbahce Valencia nın pozizyonu ofsayt değil, son adam kırmızı görmesi gereken alanyalı var, bilerek yayıncı kuruluş pozisyon tekrarı vermedi.

@serhatakin81 Aynen haklısınız ama ben fenerli olarak diyorum gönlümüzü yedi ama net kirmiziyida vermedi gerçek olmak lazım.

@yagosabuncuoglu Furkan ilk cekmede de sarı idi vermedi. Saçma sapan bir çizgi ile verilmeyen gol. Yok baba bu sistem de başarı zor değil imkansız.

@12numaraorg Şaka bir yana Fenerbahçeliyim ama Net Kırmızıyı vermedi. JJ ne yapıyorsun Çıkar Şu Osaiyi kadro dışı bırakın adamlar 14 Mactan sonra kaybetmis. Alanya deplasmanına İrfancan Kasıntısıyla çıktigin yetmemiş gibi birde Osainin yaptıklarindan sonra agzina etmiyorsun. Hükmü bitmis.

@Fenerbahce Furkanı 2 sarıdan nasıl atmaz ! Aynı hareketıne sarı verdı ılkını vermedı...

Fenerbahçe doğrandığını söylemiş. Ulan 10 kişi kalıyordunuz, hakemler utanmadan vermedi..

@bedoogs @TFF_Org Net kırmızı evet vermedi adam bizim suçumuz ne andaval mısınız? Golümüz de verilmedi. Dün de size kırmızı çıkmadı ona bakarsanız?.

@orakcihikmet İşte onu vermedi ayarı kaydı. Her türlü kaybettik bu maçı maalesef.

@yagosabuncuoglu Amk kırmızıyı vermedi birde cıkıp konuşuyor musunuz yazık lannn size.

@Galatsrysevgisi @Fenerbahce valla ligdaş bu pozisyon hakkında kimse bişey diyemez türk liginin hakemlerinin ne kadar boş olduğunu gösterdi buna kırmızı vermedi telafi olsun diyede fenerin golü iptal etti.

* Kazanman gereken bir maçın ilk yarısını yan pasla bitiriyorsun * Osayi Samuel kariyerinin en çabuk kırmızı kartını alacaktı. Hakem izin vermedi. * İrfan, Rossi, Arao, Pedro futbolu bırakmış gibi oynuyor.

@sporx Utanma arlanma kalmamış bunlarda. Adam kırmızıyı vermedi hala sizlaniyorlar. Yüz yok bunlarda. Vallahi yok..

@Fenerbahce Adam rakibinizin kırmızısını vermedi hala ağlıyon. Taraftarını kandırdığını yeter aliii.

@EnSuperLig Hahahah agliyorlar oglum adam feneri koruyor la kirmizi vermedi milletin akliyla mi dalga geciyonuz,illahi adalet Gs yapilinca kirmizi yok dediniz siz yapinca yine yok nasil bi adamsiniz.

Cem
Cem

@Fenerbahce Mal gibi gol yersen olacağı bu. Dua et osayiye kırmızıyı vermedi. Kaç şutun var allahaskına.

@gogounsel @drkerem ahbapa çadır satılmasaydı bu seferde parayla dahi çadır vermedi diye borozanlık yapacaklardı omurgasızlar ..

@sercanhamzaolu Yemin et gerçek mi peki kırmızı verecekken vermeyip var a bakıp vermeyip ne gördü de vermedi degisikmisiniz siz o pozisyonu da konuş Sercan Hamzaoğlu bos yere algı yapma.

@futsmart_tv -10 puan eyyamcı kırmızıyı vermedi VAR hakemi Hakan ceylan zaten Fb nin adamı hiç çağırırmı.

@futsmart_tv Geri zekalı bu paylaşımı o akılla yaptıysan bir daha yapma osaiye kırmızı vermesi lazım vermedi Çıkmış fenere böyle yapıyorlar müptezel.

Bize kırmızı gösteremedi diye ilk önce golümüzü vermedi, sonra rakibe ikinci sarıyı. Madem ofsaytımsı gidip bu maçında Var kayıtları açıklansın haydi bakalım 🙃.

@lemarkespors Lale uyardı ne olacak ne kadar iğrenç bir ülkede yaşıyoruz yemin ediyorum akıl sağlığımızı kaybetmeden yaşıyorsak şükretmek lazım yüzde yüz kırmızıyı vermedi eyyam yaptı atılan golü saymadı şaka gibi ya kırmızıyı da ver o golü de ver ya.

@terimullah00 Rezalet, Osayi ve Furkan’ı atması gerekiyordu. Fenerbahçe’nin attığı gol çok net bir goldü vermedi. Alanya’nın attığı golse Fenerbahçe’nin attığı gol 10 kere gol.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Barış Alper
  • Batuhan
  • Bavulunu
  • #BeştepedenStajÇıksın
  • Bitti
  • #BizimÇocuklar
  • Buca
  • #bıktık