Turkey flag

🕓

#WinWin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bu gece bizleri ağırlayan ve #WinWin’e destek olan Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk başta olmak üzere @startv ailesine, programımıza katılan tüm sanatçılarımıza ve Büyük Fenerbahçe Taraftarına sonsuz teşekkü 💛💙 #WinWin.

#WinWin Twitter

#WinWin Fotoğraf

#WinWin - Twitter'da en iyi Tweetler

bro hay was the one who made winwin miserable in the first place and she thinks he’s doing him a favor by ending him 😭.

Fenerbahçe aklıma geldiğinde,nefesim kesiliyo,boğazım düğümleniyo,çarpıntı başlıyo o derece seviyorum seni formam olmasa da ilk günkü Aşk ile giyerim eskisini sıkıntı #WinWin.

#WinWin yok arkadaş kafayı yiyecem millet gerçekten aklını kiraya vermiş yaww halen bunlara para veriyorlar bunların tosuncuk tan farklari nedir biri bana anlatsın.

Ya 2023 e kadar deseydi yanmıştık şunun şurasında 2020 ye ne kaldı😀 dayanın arkadaşlar 😂 #WinWin.

Emre Belözoğluna fetöcülerin abisi yakıştırması yapanın annesi kaşar kendisi orospu çocuğudur. #WinWin.

Tuğba Tural yerine Nursel Ergin sunsaydı programı keşke! Kadın konuştukça uykum geldi! Resmen kampanyada değil de cenaze evindeymiş gibi hissettirdi! #WinWin.

Diego Simeone , Greizman ‘ın desteğine dilencilik diyenlerde varmış SİZİ ŞÖYLE ALALIM ⬇️ #winwin #LağımOdaTV 💛💙.

#WinWin Fotoğraf

Allah ıslah etsin ne diyelim milyar dolarlık servetleri bulunan adamlar milyon dolarlık futbolcuların maaşlarını ödeyebilmek için asgari ücretliden yardım topluyorlar #WinWin.

@odatv Böyle ahlaksızca bir manşet olmaz . Takibi bırakın şu lağım gazetesini #WinWin #Fenerbahce . @odatv silme tweetimi..

Düzeltme #WinWin Ersun yenal ın gelecek sezon Kalede Cihat Arman sagbek Şükrü birand, solbek Basri, Uche ve Alparslan eratlı stoperler önde oguz, ortada ortega apiah tuncay alex ( olmazsa olmaz ) tek forvet Ersun hocam bu kıyağı kimse yapmaz kıymetimi bil.

Bu gece bizleri ağırlayan ve #WinWin’e destek olan Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk başta olmak üzere @startv ailesine, programımıza katılan tüm sanatçılarımıza ve Büyük Fenerbahçe Taraftarına sonsuz teşekkü 💛💙 #WinWin.

#WinWin Fotoğraf

Keşke ismini vermek istemeyen bir izleyici arayıp ağzına sıçsa senin ben böyle iğrenç bir sunum gö acunu özledim açıp survivor izlicem şimdi #WinWin.

Bayıldım buna ya reklamın iyisi kötüsü olmaz 😉 @acunilicali 😍😍😍😍😍 #WinWin.

#WinWin ali koç: para lazım milyon dolarlık oyuncular ve kulüp için para istiyoruz sizde cebinizde ne var ne yok dökün. Ersuncum, şöyle FB efsanedir en büyük camia biziz, taraftar dediğin donuna kadar verir. neyse o son dediğimi söyleme Ersuncum ters tepebilir. Tmm başkanım..

Bağış yapın lan futbolcular dubaide çeşmede atm başında bekliyor sizin maaşları çatır çutur hatunlarla ezicekler hadiiii 😂#WinWin.

#WinWin bu’da burda dursun 👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻😎.

#WinWin Fotoğraf

#winwin Sunucu kim bilmiyorum ama cidden uykum geldi. Sıkıldım. Ayrıca Kaptan Eda neden hiç konuşmuyor ? Eda Kaptan değil mi o? Yanlış mı görüyorum?.

Fenerbahçe İlelebet Fenerbahçelilerin Kalsın Diye Geleceğimize #FenerOl #WinWin.

#WinWin Fotoğraf

Bu akşam hem Emre Belözoğlu Hem Mesut Özil, Hem İbrahimovic Hem de Sergio Ramos transferlerinin açıklanmasını istiyoruz. #WinWin.

#WinWin Fotoğraf

#WinWin kampanyası ile umarız umarız ve umarız artık gençlerle dolu çevik iyi takımımız Hem para gelir hem keyif alırız. 💙💛.

Bu gece bir sürpriz yapmazlar ise 5 lira vermem:D Emre kaptanda sayılmaz onu biliyoruz #WinWin.

Yıllardır tarih olur yıldız transfer açıklaması bekleriz Transferin son günü santrfor bekleriz olmaz, bugünde Mesut açıklansın istiyorum ama olmaz biliyorum #WinWin #Fenerbahçe.

Bu akşam saat ’de @fbtv ve @startv ortak yayınında görüşmek üzere! #WinWin.

Dayanışmanın tarihini yazmaya bu akşam devam ediyoruz! #WinWin 🕗 📺 @fbtv & @startv & YouTube.

Dayanışmanın tarihini yazmaya devam ediyoruz! #WinWin 🗓 Yarın 🕗 📺 @fbtv & @startv & YouTube.

Turkey En Popüler Eğilimler