#YönetimTransferlerNerede Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#YönetimTransferlerNerede Twitter

Galatasaray’ın Lucas Torreira ve Dries Mertens transferleri sonrası Trabzonspor taraftarlarının açtığı #YönetimTransferlerNerede etiketi en çok konuşulan konu oldu. Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları da etikete destek vererek yönetimlerine tepki gösteriyor..

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by Okan Beltek,Okan Beltek on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

En az 4 transfer daha yaptıktan #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by Bjørn Ironside 🏆,Bjørn Ironside 🏆 on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

Sonu böyle olursa çok büyük yangın çıkar #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by Muhammed Nihat 🏆,Muhammed Nihat 🏆 on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

Yanlışları söylemek kötü bir şey değil doğru eleştiri insanı geliştirir hemen yönetimi koruma saflarına geçmenize gerek yok #YönetimTransferlerNerede.

böyle bir hocaya sahibiz, istediği transferleri yapmanız gerekirken siz hocaya büyük ayıp ediyorsunuz. #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by Sir Pereira,Sir Pereira on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

Şimdiye kadar az paraya kıyıp alsaydık şl de çıkarırdık ama nerde 6 numara defans olmadan bu kadro hiç bir şey yapamaz #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede şimdi bu tagı gören yöneticiler giderler üc beş tane genç alıp transferi kapattık derler..

Yaklaşık 1 hafta SONRA tarihimizin en önemli maçlardan birisine çıkicaz ama ne yazık ki transfer yok. SUSMAYIN BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI SUSAN BİZDEN DEĞİLDİR!! #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by Serhat Caner,Serhat Caner on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fahiş fiyat artışları ve enflasyon nedeniyle vatandaşımızın üzerine biriken yükü hafifletmek için gerekli adımları attık atmaya devam ediyoruz. Gorabetten 50TLFreebet #YoenetimTransferlerNerede #A101 Talimat İbrahim Kalın.

19-20 M€ parayı sırf cimrilik ile alamayacağız. Oyuncu satar borcu kapatırım diyorsunuz ama her teklifi reddedip topçuda almıyorsunuz. Şampiyonluktan gelen 4M€ para ile borç kapanmaz! #YönetimTransferlerNerede.

Madem para yok avrupada maclara cikmayalim her sene lige konsantre olalim ona göre oynayalim. Demiyoruzki onmilyonlar harcayin Scout genc dinamik alin oda yok scout uyuuyor bi bok yaptigi yok Twde bile daha iyi scoutlar var mq #YönetimTransferlerNerede.

Geçen sene yönetim yaptığı her şeyin bu sene tam tersini yapıyor #YönetimTransferlerNerede.

Al ha bu uşaklari, göster top nasi oynaniyi #YoenetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by TrabCelona,TrabCelona on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

#YönetimTransferlerNerede torreira ile mertens akşam burda biz şimdi onların yanına Alexis ile icardi falan bakıyoruz #ErdenTimur büyük adamsın 🔥🔥🔥🔥.

Artık sağ stoper ve orta saha transferi gerek hadi artık ama yeter dedirtiniz #YönetimTransferlerNerede.

Fındığı bıraktım transfer bekliyorum nerede bu transferler #YönetimTransferlerNerede.

Zuhahhahah muhhahaha ehuehuehu puhhahahahahah abi son iki gündür tüm sezonun stresini attık be… Özellikle jimnastikçiler ağlıyor çok hoş beaaa daha hızlı ötün kuşlar yukarıya ses gelmüyooooooo ahahahahahahah #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by Diyalektik Lambada,Diyalektik Lambada on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

göte giren şemsiyenin açılmayacağını görmeden, ŞL’den elenmemek için #YönetimTransferlerNerede.

transferleri geç olmadan açıklayın çünkü takımımı şampiyonlar liginde görmek istiyorum #YönetimTransferlerNerede #Yönetimİstifa.

Abartmayın Trabzonsporun kadrosu bu ligde tekrardan fark yaratacak bir kadro 1. 2 takvi ile yine tozunu arttırır ligin #YönetimTransferlerNerede.

SAKİN OL ŞAMPİYON OLAN VAR OLMAYAN VAR KISKANIRLAR 🤣🤣🤣 #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf,#YönetimTransferlerNerede Fotoğraf by Uğurcan,Uğurcan on twitter tweets #YönetimTransferlerNerede Fotoğraf

Hangi kitaptan ezber bu Maxi Gomez Darwin Nunez Icardi alexis sancez Isco Valencia Kaan Ayhan Lucas torreira #YoenetimTransferlerNerede.

Sayın Trabzonspor yönetimi transfer yapmayı düşünür müsünüz #YönetimTransferlerNerede.

Çok ayıp ! Sadece futbolcular biraz sorumluluk almalı,Abdülkadir,bakesatas,berat,viska Tek rakibimiz taraftarımız !#YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede demeyelim. O kadar parayı ne yapacağı belli olmayan futbolcuya vermeyin bi kaç hakem bi kaç gazeteci az birazda tff oh gelsin şampiyonluk.

Bu sezon için neredeyse kusursuz bir şekilde transfer yapan ( 4 tane taş gibi adam alan ) yönetimi; elalemin transferlerinden etkilenerek yerden yere vuran zihniyet(sizler ) , tam olarak amacınız nedir merak ediyorum ? #YoenetimTransferlerNerede.

Bu gidişle şampiyonlar ligi hayal para yokmuş.Koitaya trondsene Yusuf Erdoğan’ a para var ama en kritik zamanda para Yok öyle mi?Valla Avcı hocaya büyük yanlış yapılıyor artık taraftarın sabrı yok @ErtugrulDogan61 @Trabzonspor #YönetimTransferlerNerede.

#YönetimTransferlerNerede Niye abi niye gelmiyor bu hamleler çıkın bişey söyleyin en azından.

Duy bizi yönetim bu kadro ile bizim şampiyonlar liginde harcarlar #YönetimTransferlerNerede.

Şampiyon olduk, herşey bitti mantığı var yö Herşey yeni başlı Uyanın #YönetimTransferlerNerede.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Canan Kaftancıoğlu
  • #canavarındakalbivarmış
  • Cemre
  • Come to Fenerbahçe
  • Cumhurbaşkanımız Sayın
  • #darmaduman
  • Duran
  • #EkremİmamoğluPişmanlıktır