Turkey flag

🕓

Yüce Türk Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Berat Kandilinin Türk ve İslam Alemine Hayırlar Getirmesini Yüce Allah’tan Niyaz Ederiz..

Yüce Türk Twitter

Yüce Türk Fotoğraf

Yüce Türk - Twitter'da en iyi Tweetler

Türkiye-Irak sınır hattında devam etmekte olan operasyonlarda, teröristler ile çıkan çatışmada şehit düşen Askerlerimize Allah’tan rahmet, Ailelerine ve yüce Türk Milletine baş sağlığı, yaralılarımızada Allah’tan acil şifalar diliyoruz. #ŞehitlerÖlmez.

Yüce Türk Fotoğraf

@memurlarnet Yaşlı birine bu şekilde davranamasın polis olman seni ayrıcalık olduğunu göstermeZ sen yüce Türk insanın parasıyla hayatını idame ediyorsun bunu unutma çocuğunun hatasını yaşlı bi insandan çıkaramasın @RTErdogan bu olaylara acilen müdahale edilmesi.

Türk Silahlı Kuvvetleri kararlılıkla sürdürdüğü bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlere yönelik Irak sınırımızda devam eden operasyonda; 4 askerimiz şehit düştü, 6 askerimiz yaralandı.. Yüce Türk milletinin başı sağ 🇹🇷.

Yüce türk milletinin başı sağolsun ruhlarınız şaad olsun kahraman milletin kahraman evlatları..

Bu gece Irak sınırında çıkan çatışmada hayatını kayıp eden kahraman şehitlerimize Allah tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve yüce Türk milletine baş sağlığı ve sabır, yaralanan kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum.

#Hakkari BAŞIMIZ SAĞOLSUN! Türkiye-Irak sınırında devam eden terör operasyonunda 4 askerimiz şehit oldu, 6 askerimiz ise yaralandı. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine,Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır diliyoruz..

Yüce Türk Fotoğraf

Yüce Türk milletinin başı sağ olsun. Vatan Sağ Olsun🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Yüce Türk Fotoğraf

Mübarek günde hepimizi derin bir acı ve üzüntüye boğan saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine sabır ve başsağlığı #Hakkari.

Yüce Türk Fotoğraf

Hakkari Çukurca’da şehit düşen kahraman askerlerimize yüce mevlamdan rahmet ,yaralı askerlerimize acil şifalar ı şad ,mekanları cennet olsun. Büyük Türk Milletimizin başı sağolsun..

Hakkari Çukurca Irak Sınırında teröristlerle çıkan çatışmada 4 askerimiz şehit, 6 askerimiz yaralanmıştır. Şehit askerlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet Ailelerine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır,yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. @aye96339164.

TÜRK MİLLETİ BAŞIN SAĞOLSUN Hakkari’nin Çukurca Üs Bölgesinde, PKK’lı bölücü teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 4 vatan evladımıza yüce Rabbim rahmet soyluların siyasi uzantısı HDPye oy veren,yol veren yandaşların,göz kırpan siyasılerin de iki dünyası kararsın.

Yüce Türk Fotoğraf

Sözün,Kelimelerin yetersiz ve anlamsız kaldığı Şehitlerimizin acılı ailelerine ve Yüce Türk Milletine sabrı cemil ihsan ınız Cennet olsun Ey Peygamberin (SAV) mübarek günde size kıyanlar kahru perişan Olarak Başımız sağ olsu.

Yüce Türk Fotoğraf

Sınırımızda çıkan çatışmada şehadet mertebesine erişen,aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine,Türk Silahlı Kuvvetlerimize,yüce milletimize başsağlığı ve sabır,yaralanan kahraman askerlerimize acil şifalar dilerim Av. Emrullah GÜLEN AK Parti Antakya İlçe Başkanı.

Yüce Türk Fotoğraf

Yüce Türk Milleti’nin başı sağ olsun. Yine yüreklere ateşler düştü. Allah şehitlerimizin şehadetlerini kabul edip mekanlarını cennet eylesin. Şehitlerimizin ana, baba, evlatlarına, sevenlerine Rabbim sabırlar versin. Yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum..

Yüce Türk Fotoğraf

ŞEHİTLERİMİZE RAHMET OLSUN, TÜRK DEVLETİ VAR OLSUN Türkiye-Irak sınırında devam eden operasyonlarda şehit düşen yiğit Mehmetçiklerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz..

Yüce Türk Fotoğraf

Irak sınırında teröristlerle çıkan çatışmada 4 askerimiz şehit askerimiz ise yaralı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifa diliyorum. Yüce Türk Milleti olarak başımız sağolsun..

Yüce Türk Fotoğraf

Vatan toprağı satılırken, bu vatan için can veren yiğitler; tininiz şad, mekanınız uçmağ olsun. Yüce Türk Milleti! Başın sağolsun. #ŞehidinVarTürkiye #ŞehidimeSaygıGöster.

@suleymansoylu ALLAH ailelerine sabır VERSİ Yüce TÜRK milletimizin başi sağ@suleymansoylu.

Berat Kandilinin Türk ve İslam Alemine Hayırlar Getirmesini Yüce Allah’tan Niyaz Ederiz..

Yüce Türk Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler