Turkey flag

🕓

Ya falcao Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Arkadaşlar hani ben Falcao gelirse 10 forma demiştim ya! Arttırıyorum!! attığı gol kadar x10 olsun!! 🦁🤘.

Ya falcao Twitter

Ya falcao Fotoğraf

Ya falcao - Twitter'da en iyi Tweetler

@JoseFalla_R @moskinho1988 Como Falcao, era hermoso tuitero cuando no era estrella mundial, después ya se volvió fashion y políticamente correcto..

@aburakbozdag Falcao için formalar hazı da Galatasaray Falcao için video hazırlıyor.Özel bir video ile duyuracaklar diyenler yalan mı söylüyor?.

#YaFalcaoYaİstifa 114 yıldır falcao mu oynadı bu takımda, alacağımız ya da alamadığımız oyuncu kim olursa olsun @GalatasaraySK dan büyük değil..

ozanı gönderdi çöpü aldı Terim şampiyon yaptı forvet alamadı portoda 5-7 arası net pozisyon kaçtı çerez gruptan çıkamadık bu yangın bi falcao yangını değil ya getirin ya siktirin gidin.

@demarkesports madem monaco kalmasını istiyordu şimdiye kadar aklı neredeydi hani maaşından kurtulma niyetindeydi keşke 2 ay önce uzatsaydı da biz de sürekli falcao geldi geliyor berber mimar okul kaydı kendi açıklamaları Abdurrahim Albayrak la fotoları artık gına geldi yeter ya.

@efsanegs111 Güsel kardeşim ben şayet dedim tweeti oku; Falcao neyi bekliyor çeksin Monaco ‘ya resti o zaman madem çok gelmek istiyor ligler başladı seni de şüphelendirmiyor mu ? Akıllı olmak lazım kaşarlık yaptıysa ağzının payı verilmeli Galatasaray duruşu bunu gerektirir.

@PrkzNyz Katılıyorum, bunun en somut örneği olarak; eğer gelmeme gibi bir durumu olsa Falcao ayarındaki bir profesyonel Muslera’nın fotoğrafına “Cimbombom” yazmazdı diye düşünü peki ya bunların hepsi Monaco’dan yeni sözleşme kapmak iç İşte bu düşünce beni.

Seni ben bile özlüyorum Başkanı Şimdi Fb’nin başında olsaydın; yarın ilk iş Monaco’ya gönderdiğin ekip ile Falcao transferini bitirmiştin ve Gs’nin kucağına pimi çekilmiş bir BOMBAYI bırakmıştın. Range Roverın ile de alırdın Falcao’yu. Sonrası kaos :) Kıymetini bilemediler..

Ya falcao Fotoğraf

@baranyeltekin Monaco Falcao’ya böyle bir şey demedi noktasına geri mi dönücem ş.

Monaco başkanı istedi diye Falcao karar değiştirmez bu saatten sonra üyük ihtimal bonservis için falandır. Arkadaşlar Monacoyla takımı transfer yapmıyor UEFA kupalı Galatasaray bu Bide İstanbul hayatı zor demiş İstanbul marka şehir buna göre Monaco maksimum Çorum olur😂.

#YaFalcaoYaİstifa Ya Falcao transferi gerçekleşecek ya da Abdurrahim Albayrak istifa edecek Noktaaa!.

Monoca falcao ile görüşmelere başlamış.kardeşim ya milleti bu kadar beklentiye sokmayacaksınız ya da bayramı burnundan getirmeyeceksiniz çıkın açıklama yapın aldık ya da alamadı bişi değil iyice kabak tadı vermeye başladı bu iş Gelse de gelmese de takımımıza sonsuz destek.

@safaryAslan Valla bunlar açık ve net Galatasaray düşmanı.. Ben bu maliyetlerle Falcao olmasa da olur diyorum artı Abi dünyada santrfor mu bitti? Falcao olmazsa ne diyelim kı Ama ya olursa.

Bu başlığı dursun cular ya da Lise zihniyeti trollerine açtırmış... Kanmayın arkadaş Kolay transfer değ Falcao monaco yönetimi yüzünden için cengiz başkan ı suçlamaya gerek yok. Mali açıdan parayı bastırıp alacağımız oyuncu değil. #YaFalcaoYaİstifa.

Sabri’yi Galatasaray’a geri getirmek daha zor lan. Falcao ya hasret bıraktınız adamı #YaFalcaoYaİstifa.

@SuleymanRodop bu saate uyanıyorum falcao haberilerine bakıyorum , bitirdiler bizi ya.

Falcao ya yüksek olmasını geçtim, bonservis isteyenin anasının monacosuna kadar yolu var. Almayın. Hazır malî durum daha da iyileşiyorken bununla eksiye düşmeyelim. Seneye takım yaşlı, ona göre hareket planı ç.

Söylemek istediğimin özeti şu; Falcao Galatasaray’a gelirse Monaco’ya baskı yaptığı için gelecek, Monaco yollamak istediği için değil. Adamın ilk 11’deki santraforunu alıyorsun satılık listesine koyduğu çöpünü değil. Ben Yedder-Falcao mis gibi ikili. 3-5 meselesi değil yani..

Abdurrahim Albayrak : Monaco’ya ve Falçao’ya çok teşeççür ederuz bizu çok çuzel ağurladular. #YaFalcaoYaİstifa Galatasaray Falcao.

Ya falcao Fotoğraf

@AltayCanay1903 @sinoreyiz Podolski bizde kanat oynadı ya çok kötü değ yanlış zamanda geldi maaşı da persie kadar yüksek değ tam bir çöp ama Falcao başarılır olur bi sene iki sene önce 30 35 gol atmis , benim beklentim çok yüksek eğer gelirse inşallah hayal kırıklığı olmaz.

Cem abi senin şu ozel ucagınla falcao yu alıp gelsek ya @CMYLMZ @FALCAO 🤪🤪🤪🤪🤪🤪.

@md_igdiroglu Adamlar Falcao aramasında 1 tane Bjkli görmedim ki olumlu yorum yapsın ya da helal falan desin. Şimdi böcek gibi iptal twitlerinin altında buluşmuş sinsi ibneler. Al SS’leri kardeşim suratlarına çarpalım..

@EmreUtkucan Abi tüm gün uyudun da şimdi mi Nzonziyi kutluyorsun ya da Falcao muuuuuu?.

En Turquía se comenta que ya está todo acordado para la llegada de @FALCAO al @Galatasaray.

Arkadaşlar hani ben Falcao gelirse 10 forma demiştim ya! Arttırıyorum!! attığı gol kadar x10 olsun!! 🦁🤘.