Turkey flag

🕓

#YaşımızHep18 Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bugünden sonra Türkiye’mizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Türkiye Sevdasıyla #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Twitter

#YaşımızHep18 Fotoğraf

#YaşımızHep18 - Twitter'da en iyi Tweetler

Türkiye Sevdası ile Yaşımız Hep 18. #yasımızhep18 #HayırlıCumalar.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

İlçe Başkanımız Sn:Mehmet KIZILKAYA ve Gençlik Kolları Başkanımız Eyyüp SUBAŞI İle birlikte #YaşımızHep18 diyerek Partimizin 18. yıldönümünde, Ak partimiz ile aynı gün doğan Betül kardeşimizin doğum gününü kutladık. Nice kutlu yaşlara Betü.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

Bu Adnancılar sabahtan akşama fetöcü değiliz diye ağlıyorlar. Koçum size fetöcü diyen yok ki siz İsrail beslemesi sabetaycılarsınız. Ama esas amaç gerçekten fetö iftirasına uğrayanların mücadelesini sulandırmak. #YaşımızHep18.

İnşallah son 5 senedeki gibi değilde ilk 5 senedeki gibi #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

Büyük yolculuğun ilk adımları... AK Parti 18 Yaşında #YaşımızHep18.

Bugün Türk siyaset tarihine hizmete sevdalı insanların kurduğu AK Parti’nin doğum günü olarak geçecektir. Bugünden sonra Türkiye’mizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. () Recep Tayyip ERDOĞAN #YaşımızHep18.

İçinizi döktüğünüz insanlarda seçici olun. Dökülenleri toplamakta herkes becerikli değil. Kimisi daha çok dağıtıyor, kimisi toplamaya yardım bile etmiyor. Dinlemek var, dinlemek #YaşımızHep18.

Gelecek, güzel gelecek. Hiçbirşey eskisi gibi olmayacak. Gelecek daha güzel gelecek. #YaşımızHep18.

Bir ülkede Cumhurbaşkanına ait uçak sayısı yangın söndürme uçaklarının sayısından fazla ise o ülkede konuşulacak çok da konu kalmamış #yaşımızhep18.

AK Parti, Umut AK Parti, Diriliş AK Parti, Özgürlük AK Parti, Adalet AK Parti, Kalkınma AK Parti, Aydınlık AK Parti, Demokrasi AK Parti, Millet AK Parti, Türkiye AK Parti, Kutlu yürüyüş #YaşımızHep18 Nice AK Yıllara İnşaALLAH.

Bir kavme olan kininiz sizi asla adaletsiz olmaya sevk (Maide Suresi,) #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

Aydınlığa açık karanlığa kapalı felsefesi ile 2001 yılında yola çıkan, gücü millet sevdası vatan aşk-ı Türkiye olan Kutlu yürüyüşün mihveri Ak parti şını kutluyor. 2023 2053 2071 hedeflerine yaşımız hep 18 ruhu İle devam ediyoruz. #Yaşımızhep18 #TürkiyeAKpartiilesahlanıyor.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

@firatklnder @husamettnclskan Cici zehirleniyoruz!!! #yasımızhep18 zor #carsamba.

AK Parti bir millet hareketidir. Aziz milletimizin tarihteki büyük iddiasının, tasavvurunun sorumluluğunu yüklenmiş bir gönül hareketidir. AK Parti, kardeşliğin, vefanın, dayanışmanın ve diğergamlığın, millet aşkının adıdır. Türkiye Sevdasıyla #YaşımızHep18.

Ve bugünden sonra Türkiye’mizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Türkiye Sevdasıyla #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 demek isterdim ama doğaya meydan okuyamıyorsun. Zihnin genç kalsa da biyolojik olarak yaşlanı.

@Akparti AK Parti, partilerden bir parti değil, bir millet hareketi olarak çıktığı bu yolda 18. yılını kutluyor. Türkiye Sevdasıyla #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

AK Parti, kardeşliğin, vefanın, dayanışmanın; kadınıyla erkeği ile, genciyle yaşlısıyla, her kökenden, her meşrepten insanıyla 82 milyonun partisidir. Şartlar ne olursa olsun, Büyük ve Güçlü Türkiye yoluna adanmışlığın adıdır. Bu kutlu yolda nice 18 yı #YaşımızHep18.

Bugünden sonra Türkiye’mizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Türkiye Sevdasıyla #YaşımızHep18.

Birlik kardeşlik temelleri üzerine kuruldu. #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

Ak Parti Laf Üstüne Laf Koyanların Değil Taş üstüne Taş Koyanların #TürkiyeAKPartiileŞahlanıyor #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

AK Sevda 18 Yaşı Partimizin 18. Kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

AK Parti; Türkiye’nin Partisidir, birikimi Türkiye’nin birikimidir. #TürkiyeAKPartiileŞahlanıyor #YaşımızHep18 Ak Parti Çorlu İlçe Başkanlığı.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

Ülkemiz için durmadan yola devam. . . #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf

Türkiye’yi geleceğe taşıyacak vizyona, projelere, enerjiye, kararlılığa ve aşka sahip olan yegane parti 18 yaşında #YaşımızHep18.

#YaşımızHep18 Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler