Turkey flag

🕓

Yamaç Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

This scene was just so good, Yamaç telling her about his dream of them being a happy family and Sena breaking down finally telling him about the baby then his tear dropping as he listens to her talk I- 😭😭🤧 #yasen.

Yamaç Twitter

Yamaç Fotoğraf

Yamaç - Twitter'da en iyi Tweetler

Sen nasıl bir insansın yamaç koçovalı helal olsun sana teksin alemde!!! #çukur.

Cumali: gitme vartolu, gitme onun yanına, kal benimle,,,,,,,, Vartolu: bırak güzel bacaklım, bırak gideyim ellere, yamaç hamile.

Yamaç Fotoğraf

Çukur evimız Yamaç babamız😎👊🏻 #Çukur #Kardeşmiyiz.

YAMAÇ YOKTU DÜŞMAN ÇOKTU YAMAÇ GELDİ DÜŞMANI YENDİ BU GÜZEL ÇUKURU BİZLERE VERDİ #çukur #kardeşmiyiz.

Yamaç Fotoğraf

Hazreti allah yamaç efendi bilaleyhisselam hazretleri kurşun geçirmez dayak bilmez allahımız bu gecede ortalığın bacısını sikmiş storyleriniz sağolsun ananızı sikim.

Gunluk dizilerden tek farkiniz haftada bir yayinlanmaniz oldu artik. Vartolu gibi bir karakteri bitirdiniz senaristin hayal gucunu sikeyim. Yamac desen ne yasi ne oyunculugu o role uygun. Sifir Bir cakmasisiniz. Cumali de olmasa yemekteyizden az izlenirsiniz #çukur.

If I lived in cukurlandia ,id definitely kidnap ask him to read me the amendments to the criminal code all night and in the morning yamac would come to save his bro and he wouldnt deny me a hug. #cukur.

I can tell you from experience. My parents had a messy divorce after my mom cheated with my dads best friend. I will tell you i have been in Yamac and Selims place & I was/am not cool with sitting with my parent & the cheating party! Why are they all so cool with that? #cukur.

This scene was just so good, Yamaç telling her about his dream of them being a happy family and Sena breaking down finally telling him about the baby then his tear dropping as he listens to her talk I- 😭😭🤧 #yasen.

Yamac shooting the gun in his own head,Selim having flash backs.

Yamaç Fotoğraf

@cukurdakimimar Bende takmiyorum ama gözüme sokuyorlar🙄🙄 celasundan daha cok sahnesi var🙃 onu gördükce twitt atiyorum yamac hakkinda enerjimi düsürmemek icin.

yamaç yaa😂😂 gülüşüne ölürüm aras bey 😍 #kardeşmiyiz #çukur.

@Walkerclanfan they exhausted the ‘family is everything’ speech and im so over it but tonight, with yamaç’s voice, it was like a breath of a fresh air..

also that Yamac and Selim scene when they were just laughing and laughing was so healing. Ugh bless them. Salih is right the whole bloody lot of them are crazy. #cukur.

Yamaç her güldüğünde arkadan heyecanı yok çalması kadar basit mi hayat? #çukur.

@senemmgizemm Tamam da bölüm içinde etiketi replik olarak bekledim açıkçası ben özellikle Metin yamaç sahnesinde.

the way yamaç patted metin’s shoulder in front of çeto proves his point. such a brilliant leader. #Kardeşmiyiz #çukur.

“Düşünmeden öğrenmek faydasız, öğrenmeden düşünmek ise tehlikelidir.” Konfüçyüs.

ÇUKUR EVİMİZ YAMAÇ BABAMIZ <•••> #kardeşmiyiz #çukur.

Bölüm efsaneydi soluksuz izledim resmen ee Yamaç bu dizinin canı kanı o olunca keyiften geçilmiyor #cukur #kardeşmiyiz.

BEN GAYET SAKIN BIRIYIM BENI SIZ DELIRTIYORSUNUZ! Cit. .Yamaç.

@gxh89 We all love Yamac but I think nobody can really blame Metin for choosing his son over Yamac..

Bölümün şıkları: Çeto/İdris Çeto/Yamaç Yamaçın delirmesi Varcum Varsel Kemalin komik halleri Karakuzuların Çukura gelişi <> Çukurun Kuzuları karşılaması <•••> Bölümün rüküşleri: Meliha ve balık İdris Sena ve şizofren Mahsun Deren Saadet Karaca reklamı #çukur #kardeşmiyiz.

Yamaç Fotoğraf

yutub a gene yamaç selim kahkaha sahnesini yüklememişler. 16. bölümdekini de yüklememişlerdi. bunlar bizim ne sevdigimizin hic farkinda deil bence #çukur.

direkt karşısında yamaç olduğu için o görüyor halini tabi ki de diğerleri de yüzünü döktüğünü görse onlar da anlayabilirdi jaksldfjgkl.

Turkey En Popüler Eğilimler