#yanındadeğilim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#yanındadeğilim Twitter

Bunlar parti işini bırakıp tiyatro işine başlasınlar dicem ama Oyunculuklari da kötü politikaları gibi 😅😅 #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim sayın @kilicdarogluk Size yanınızda olanlarla başarılar dilerim..

#yanındadeğilim Fotoğraf,#yanındadeğilim Fotoğraf by Bilâl Sami Gökdemir,Bilâl Sami Gökdemir on twitter tweets #yanındadeğilim Fotoğraf

Oy uğruna HDP/PKK’ya, Fetö kırıntılarına gülücük atanların #yanındadeğilim !.

Halkın isteğini yok sayan, aday olduğu takdirde kesin kazanacak iki belediye başkanını türlü operasyonlarla kızağa çeken, siyasi karnesi hezeyanlarla dolu kemal kılıçdaroğlu’nun #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim Türkiyeli hiç değilim. Ne mutlu Türküm diyene..

#yanındadeğilim Fotoğraf,#yanındadeğilim Fotoğraf by Tuba Sözata,Tuba Sözata on twitter tweets #yanındadeğilim Fotoğraf

Köprü altı kapkara,Ana gel beni ara .Saçlarıma kumlar doldu,tarak getir sen #yanındadeğilim.

Meral Akşener: CHP benim babamın partisi. Babamın rahmetli İnönü ile fotoğrafı var. Anlamı: Kemal bey anlaşabiliriz, yeter ki ben başbakan olayım :))) Dünya Lideri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE OSMANLI ÖZLENENDİR #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim Halkın istediği aday belli daha neyine ısrarla adaylığını koymak. Hiç mi akıllanmadın ders almadın. Bırak artık show mow zamanın geçti gitti. Kazanamazsın sen bunu bir anla koca ülkeyi bu riske sokma. Bu ülkede yaşanmaz artık ya bezdim.

“Tarih, yakışmadıkları yere çıkanları bağışlamamıştır.” Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim Fotoğraf,#yanındadeğilim Fotoğraf by MeryemmmDemir,MeryemmmDemir on twitter tweets #yanındadeğilim Fotoğraf

Kemal Kılıçdaroğlu, Amerika’ya 6’lı masanın adayının kim olacağını öğrenmeye mi gidiyor, yarın!? #yanındadeğilim #adayolmakılıcdaroğlu.

Zafer partisinin yalamalarının açtığı taga bak. 😂 Siz defolun Erdoğan’a oy verin #yanındadeğilim.

Atatürk’ün partisini Atatürk düşmanlarıyla dolduranların #yanındadeğilim Ümit Özdağ gibi Atatürk düşmanlarının canı cehenneme diyenlerin yanındayım..

Biat, itaat ve adamcılık; Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Tanju Özcan’da yer etmiş. AKP’liler Tayyip’e, bunlar da Kılıçdaroğlu’na biat edip sözünden çıkmıyorlar. Peki bunların birbirinden farkı ne? Hepsi emri eri, hepsi… #yanındayım #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim Ne mutlu Türküm diyemeyen Türkiyeli sevdalıları yenileneceksiniz. Acımıycak. Açtığı yolda buluşuruz elbet..

#yanındadeğilim Fotoğraf,#yanındadeğilim Fotoğraf by Tuba Sözata,Tuba Sözata on twitter tweets #yanındadeğilim Fotoğraf

Neye hizmet ettiğini çok iyi biliyoruz #yanındadegilim #yanındadegiliz.

DÇ

#yanındadeğilim sayın @kilicdarogluk lütfen egoyu bırakın ve doğru tercih yapın.

Belçikalılar,Alamanlar acından ölüyo yegenim,Raflar Bomboş!bu yüzden #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim Fotoğraf,#yanındadeğilim Fotoğraf by Zafer’in Neferi,Zafer’in Neferi on twitter tweets #yanındadeğilim Fotoğraf

Ne zaman Süleyman tagı görsem, aklıma hemen milyonlarca soysuza tek başına yeten Süleyman Soylu bakanım geliyor! Nasıl uyuşturucu tacirlerinin ve teröristlerin kökünü kazıyorsa, hain ve alçakların kökünüde kazıyacaktır! #yanındadeğilim Melek Cem Uzan.

Gün Aysın TÜRK 🇹🇷 𐱅𐰇𐰼𐰰 🇹🇷 Aday olma kılıçtaroğlu #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim Fotoğraf,#yanındadeğilim Fotoğraf by Atakan Yavuz 🇹🇷 𐱅𐰇𐰼𐰰 🇹🇷,Atakan Yavuz 🇹🇷 𐱅𐰇𐰼𐰰 🇹🇷 on twitter tweets #yanındadeğilim Fotoğraf

Akpnin 20 senedir iktidarda olmasının ilk ve en önemli sebebi adamın #yanındadeğilim olmayacağım..

Sn. Taş mesele sizi beni iknâ etmek değil. Mesele bugüne kadar iknâ olmamışları iknâ etmektir. #yanındadeğilim 6lı masanın. Mansur Yavaş gibi kazanacağı kesin bir aday varken 9 seçim kaybetmiş birine kimse oy vermez. Ben vermeyeceğim. Milletle inatlaşmayın..

İstediğimiz helalleşmek değil, hakkımıza göz dikenlerle hesaplaşmak. #yanındadeğilim.

Şu ülkede 70 yaş üstü asla yönetici istemiyorum. Gidin abi yaşınızı yaşayın. Jenerasyon farkı, teknoloji farkı, algı farkı, sağlık sorunları, beyin fonksiyonlarında gerileme gibi bir sürü şey… bunlarla uğraşacak bir ülkemiz kalmadı artık! #yanındadeğilim.

Hadi iktidar yandaşlarını anlıyorum bizi eleştiriyorlar,her işimize köstek olmaya çalışıyorlar da kendini ben muhalifim diye tanıtan arkadaşlar bizden ne istiyor 20 yıldır bu ülkeyi Kemal Kılıçdaroğlu mu yönetiyor ? Ülkeyi çıkmaza Kemal Kılıçdaroğlu mu getirdi? #yanındadeğilim.

Bu adamın kendine olan güveninin yüzde biri bende olsaydı hayatım kurtulurdu #yanındadeğilim.

#yanındadeğilim Fotoğraf,#yanındadeğilim Fotoğraf by 💗,💗 on twitter tweets #yanındadeğilim Fotoğraf

#yanındadeğilim desinler boşver. Ben senin yanındayım demo-krat Amca. Sen aday ol ki Reis rahat kazansın. 👍 #AdayımızKılıçtaroğlu.

Kimin kime vefası var hangi parti kimi desteklemiş bizi ilgilendirmez o konular kişiler ve partiler arasında Kazanacak aday çıkaracaksınız bizim ya da sizin istediğinizi değil anketlerde önde olanı kazanma ihtimali en yüksek olan kişiyi Aksi takdirde oy yok size #yanındadeğilim.

Nolur daha fazla oy kaybetmeyin ve OYLARI BÖLMEYİN DAYANAMIYORUM AKPDEN DAHA ÇOK AKPLİ OLMANIZA #yanındadeğilim.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındadeğilim çünkü; Kazanma ihtimali çok yüksek olan Mansur Yavaş varken, aday olmaya kalkışması; oyları bölmesi demek..

Özellikle Ege bölgesinde Çobanla koyunlarının birlikte oynadığı benimle misiniz ! Bu oyunda Çoban Size yem vereceğim diye koyunları kandırıp tıpış tıpış sudan geçirmeye çalışıyor 😏 Recep Tayyip Erdoğan Mansur Yavaş Meral Akşener #yanındadeğilim.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AileBağı
  • ajda kuruçeşme acıkhava
  • Alay
  • albedo arzı
  • #amedspor
  • Arsenal
  • #AtatürküSevmiyorum
  • Ağla