Turkey flag

🕓

#yazokulumadokunma Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Direnin gençler efsane haklısınız, yaz okulu kapatmak ne oluyor ! Sanki insanlar başka şehirde beleşe okuyorlar, dönem uzattırıyorlar ! #hayatımdanbiryılçalma #yazokulumadokunma.

#yazokulumadokunma Twitter

#yazokulumadokunma Fotoğraf

#yazokulumadokunma - Twitter'da en iyi Tweetler

allah sizi bildigi gibi yapsın ders alcaktım ben o fakülteden durduk yere basima gelene bak #hayatımdanbiryılcalma #yazokulumadokunma.

Başka ünilerden ders almak daha pahalı ve ekstra maliyetlere neden olur ve aldığımız bazı ders içeriklerinin başka birimlerle aynı olmadığı da bir gerçek. Bu karar alındığında öğrenciler de dikkate alındı mı acaba ? #hayatımdanbiryılçalma #yazokulumadokunma @profmustafaunal.

#yazokulumadokunma Fotoğraf

Geçiş yapan öğrencileri de düşünün lütfen!Zaten çakışma yüzünden birçok dersi alamadık,birde bu çok kötü yaz okulu olmayacaktı bizlere neden 1 ay önceden söylendi.Öğrenciler mağdur,geçişliler daha çok mağdur.#yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma @profmustafaunal.

Hoca dokunma hocaaaa Ramazan ayı ayıptır günahtır #yazokulumadokunma @profmustafaunal @yekta_sarac.

Bilerek ve isteyerek kaldığımız bir yer değil keyfimizden kalmıyoruz. Yaz okulu hakkımız #hayatımdanbiryılçalma #yazokulumadokunma.

Ben gibi bir çok geçişli öğrenci de hali hazırda çakışma nedeniyle uzamış dönemlerini yaz okulunda ders alamazlarsa bir dönem daha uzaması tehditi ile karşı karşıya kalacaktır. #yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma @profmustafaunal.

Dönem sonuna bir ay kala alınmış karar İİBF’de bir çok son sınıf öğrencisini mağdur edecek bu mağduriyetle hayatlarından 1 yıl boşa gidecektir. #yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma.

#yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma Akdenizi övüyorum Eskişehire gidiyorum. Bu ne yaman çelişki 😌.

Direnin gençler efsane haklısınız, yaz okulu kapatmak ne oluyor ! Sanki insanlar başka şehirde beleşe okuyorlar, dönem uzattırıyorlar ! #hayatımdanbiryılçalma #yazokulumadokunma.

SEZON SONUNDA böyle bir karar alınmasını ve öğrencilerin son anda böyle bir mağduriyete düşmesini istemiyoruz. @profmustafaunal #yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılcalma.

Yaz okulu kaldırıldığına göre hangisine başvurmalıyım? Seçenekler; Burger,mc, Malum 1 sene bommboşş geçecek #yazokulumadokunma.

Ben bu dertten ölürsem söyle Mustafa Bey hiç mi kalbin sızlamaz olmaz böyle şey.! #hayatımdanbiryılçalma #yazokulumadokunma @profmustafaunal.

Bu kadar saçma bir karar olur mu,sezon bitsin sonra ne yaparsan yap #yazokulumadokunma.

#yazokulumadokunma yine canınız sıkıldı Dolar bi düşsün 2 kuruşta konuşun rahatlayın. Çekin ellerinizi üzerimizden..

Akdeniz Üniveristesi İİBF nin tarih ve17-127sayılı Yönetim Kurulu Kararı gereğince fakültemizde yaz okulunun kaldırılması bizlere son dakikada olmuş hayatımızdan bir yıla mal olacaktır.#hayatımdanbiryılçalma #yazokulumadokunma @profmustafaunal @yekta_sarac.

Akdeniz üniversite İİBF’nin tarih ve 17-127 sayılı Yönetim Kurulu Kararı gereğince fakültemiz yaz okulunun kaldırılması bizlere son dakika golü olmuş ve hayatımızdan bir yıla mal olacaktır. #hayatımdanbiryılçalma #yazokulumadokunma @yekta_sarac @profmustafaunal.

Babacım uğraşmayın ya okulu kökten kaldırın olsun bitsin 😂😂#yazokulumadokunma.

Yapmayın lan yazık günah öğrencilere ! Oyun oynarken kural değişmez kendinize geliin 😌 #yazokulumadokunma.

#yazokulumadokunma Sizinde hakkınız da hayırlısı olsun alınan karar belkide bu twitlerle iptal olur sizde hedeflerinize ulaşırsıniz 🤲.

Öğrencilerin bir yıl daha çilesini uzatmak size ne kazandıracak açıkçası merak ediyorum #yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma @profmustafaunal.

Oyunun kurallarını son dakikada değiştirmek mi??? Kral hareket(!) #yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma @profmustafaunal.

Yaz okulu açılmazsa biz😂 #yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma @profmustafaunal.

#yazokulumadokunma Fotoğraf

#yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılcalma @yekta_sarac @profmustafaunal Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yaz okulu kapanmasın 🙏.

#yazokulumadokunma !!! #hayatımdanbiryılcalma !!! @profmustafaunal !!! @yekta_sarac !!!.

Gider ayakk lütfeeeen #yazokulumadokunma #hayatımdanbiryılçalma @profmustafaunal @yekta_sarac.

Turkey En Popüler Eğilimler