Yediğimiz Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Yediğimiz Twitter

İki pozisyonu objektif sorsanız, attığımız gol gol, yediğimiz gol ofsayt derim. Bu çizilen çizgiler neye göre nasıl çiziliyor büyük soru işareti. Ha Osayi’ye kırmızı verse bişey diyemem, o da ayrı..

CHP tarlası HDP tarafından çoktan sürülmüştür. CHP tapulu arazisine HDP gecekondu dikmiş ve yakın zamanda da kat çıkmıştır. CHP beyni HDP tarafından ele geçirilmiş bir organizmadır. Bu meyve bizim eskiden yediğimiz meyve değildir zira genetiği değiştirilmiştir. Bal kaplı ağıdır..

Yedigimiz golun ofsayt olmadigini orjinal haliyle gostermediler… Uzerine Osayi’nin kirmiziyi pas gectiler… Guzel kardesim birakin eyyami da guzel guzel mac izleyelim kim hakkiyla kazaniyorsa kazansin….

Can
Can

Yediğimiz golde Henriqenin ayağı gibi stoperin ayağı bariz arkada amk kafayı yemeyin çıldırtmayın adamı.

macta ilk yarı bitti ben hala dördüncü dk da yedigimiz goldeyim daha yeni acmistim maci ya.

Yediğimiz gol ofsayt, attığımız gol ofsayt değil ama bunların hiçbir önemi yok çünkü koskoca camianın hakkını savunacak yönetim yok..

@exsaddam Yine bir çizgi çektiler ne olduğu belirsiz. Gol yediğimiz pozisyonda doğru açıdan çizgi çekip gösterdiler bizim gol attığımız pozisyonda çizilen görüntüde Rossi seçilemiyor bile.

@Fenerbahce Bizim yediğimiz golde ki gibi bir açından versinler görüntüyü. Gol iptal ise o açıdan görelim madem..

@cuneytozek Kaldığı bizim yediğimiz golde ayak bozuyor Allah Allah inancımız da kalmadı bu ligden şaibeli rezil pisliklerin oyunları bunlar.

@sporx Ofsayttan yediğimiz gol yüzünden bunu atamadı bunu atamadı diye temiz golümüzü veremedi.

@cuneytozek Maçın spikeri bile rossi arkadan çıkıp golü attı dedi aslında aynen öyle oldu. Yediğimiz gol bariz ofsayt büyük bir operasyon var.

Yediğimiz ofsayt attığımız gol olmasına rağmen tam tersi oldu. Enteresan ülke. Biz de burada tuttuğumuz takımın maçı var diye işi gücü bırakıp maç izliyoruz..

Verilmeyen 2 golümüz ofsayttan yediğimiz 1 gol Samet le 1 kişi eksik oynadığımız Alanyaspor-Fenerbahçe maçından 3 puanla ayrılıyoruz. 💙💛 Algıcılar operasyoncular hepinizi Alanya ya gömdük. Bize bu yolda geri dönüş yok…!.

İki penaltı da doğ Hem yediğimiz gol hem de Rossi’nin iptal edilen gollerindeki VAR çizgileri ş İkisi de tatmin Osayi’nin pozisyonu ise net kırmızı, atlandı.. Onun dışında ikinci yarıdaki oyun daha iyiydi değiş.

Hasan saracın orda sote yediğimiz zaman biliyordum senden bok olmayacağını 😀@_erenuslu.

@ertemsener Yediğimiz golde çizgiye neden güvenmedik işte bu yüzden, attığımız iptal edilen golümüzde, pozisyonun içinde olan valencia verilen görüntüde ortada yok kayıp yani !.

Yediğimiz Fotoğraf,Yediğimiz Fotoğraf by Musty,Musty on twitter tweets Yediğimiz Fotoğraf

birlikte son yediğimiz akşam yemeğini eski sevgilim ödedi diye aklım çıkıyo hala ibanına atıp kaçasım geliyo. sizi nasıl yetiştirdiler lan.

@ertemsener Pozisyonun kıvırması yok net kırmızı yediğimiz gol nasıl ofsayt değil çözemedim attığımız gol nasıl ofsayt görmek imkansız. Valla Türk hakemleri ülkeyi kaosa götürmeye kararlı.

@nserdare067450 Sizin için paylaşıyoruz, çatır çatır bişey yediğimiz yok! Kendi meslektaşımız birlik olmaktan anlamıyorsa, hiç bir şeyi hak etmiyoruz!.

@em1nsatilmis kanka olay ofsayt olup olamamsı değil. ki ofsayt yok. neden 1 açı var kale arkasından gösterilmesi gerek açının. yediğimiz goldeki kale arkası hariç ofsayt olarak gözüküyor mesela. bu pozisyonda en öndeki alanyalının omzundan değil dizinden çekiyorlar çizgiyi..

@Fenerbahce Bu var çizgisi yediğimiz golde neden çekilmiyor !!!!! @beINSPORTS_TR çekilin lanet olsun ligdende maçtanda.

Mete kalkavan macin icine sictin herzamanki gibi gole 10 dk inceleme yapip götünden ofsayt atmadin,furkani golde ofsayti ters acidan bi ayak buldun golu verdin madem Rossinin golunde niye ters aci fln yok bariz golu yedin.

Fms
Fms

@ZorluMurat Yediğimiz gol de gol değil. Farklı açıdan çekti çizgiyi. Topa vuruş anı ile oynuyorlar. Yapmayın. Kabullenmeyin hemen her şeyi.

@Fenerbahce Yediğimiz gol de net ofsayt , attığımız gol de net ofsayt değil. Çizilen çizgiler ortada .. yuh ki yuhhhh.

@ahmetercanIar yedigimiz gol ofsayt attigimiz gol ofsayt degil kalibimi basarim ki operasyon var.

@ajansfenercom Rossinin önünde ki adamın sol ayağına bak rossinin gerisinde olması imkansız aq aynı yediğimiz ilk gol gibi.

@Fenerbahce Yediğimiz gol 2 m ofsayt attigimiz gol ter temiz 5 dk cizgi cekmek icin ugrastilar.

@NihatKahveci8 @trtspor Yediğimiz gol ofsayt attığımız değil nasıl ofsayt çizgisi çekiliyor anlamıyoruz artık resmen oparesyon çekildiği belli..

@ajansfenercom Yediğimiz golde çizgiyi ayaktan çekti, bunda ise omuzdan amugaagoduklarumm.

@aygunozipek Aygün bey sizin irtibatını varsa lütfen sorun yalvarıyorum ya ALİ KOÇ sormuyor mu yediğimiz gol attığımız gol neden tek açı ile gösterildi bizde görelim vay be ofsayt mış diyelim Alanya İn hakkı diyelim başka hesaplar var bambaşka.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ADAM YİNE KAZANACAK
  • afete şartsiztayin
  • AFMüjdesi Bekliyoruz
  • #akfye
  • Aksakallı
  • #aksakallıdede
  • Atatürk
  • Atatürkçülük