Turkey flag

🕓

#YemeneSessizKalma Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Yemenli kardeşlerimize yardım için bu kampanyaya destek verelim. Anadolu insanı mazlumun, mağdurun ve darda kalanın yanında olduğunu dünyaya bir kez daha gösterecek, sağına soluna bakmadan yardım elini uzatacaktır. #YemeneSessizKalma

#YemeneSessizKalma Twitter

#YemeneSessizKalma Fotoğraf

#YemeneSessizKalma - Twitter'da en iyi Tweetler

#YemeneSessizKalma İnsanlığından utanmak istemiyorsan #YemeneUmutOl Biz Müslümanlar olarak birlikte güçlüyüz UNUTMA!!!.

Yemen’de devam eden zulmün bir an önce son bulması duası ile tüm İslam alemini bu zulme dur demeye davet ediyorum. Dünyanın her coğrafyasında olduğu gibi Yemen’de de mazlumların yanındayız. #YemeneSessizKalma.

Yemen’de devam eden zulmün bir an önce son bulması duası ile tüm İslam alemini bu zulme dur demeye davet ediyorum. Dünyanın her coğrafyasında olduğu gibi Yemen’de de mazlumların yanındayız. #YemeneSessizKalma Fotoğraf
Trending In Turkey: Abdurrahim Albayrak Ziraat Türkiye Kupası 5 İstanbul Valisi #AskerlikSistemiOnaylansın #AdanaDemirspor #yokartık #EmiroğluGöreveİade 834 Suriyeliyi

Çakma Müslümanlar nerdesiniz? #YemenÖlüyorİnsanlıkÖlüyor Çocuklar ölüyor lan çocuklar Allah belanızı versin ...#YemeneSessizKalma.

Aziz milletimizi Yemen’de yaşama mücadelesi veren milyonlarca mağdur ve mazlum kardeşimiz için Diyanet İşleri Başkanlığımızın başlattığı kampanyaya katılmaya davet ediyorum. #YemeneSessizKalma.

Aziz milletimizi Yemen’de yaşama mücadelesi veren milyonlarca mağdur ve mazlum kardeşimiz için Diyanet İşleri Başkanlığımızın başlattığı kampanyaya katılmaya davet ediyorum. #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Dünyanın en tehlikeli devleti suudi arabistandır. Allah dinini ve Kabeyi bugüne kadar nasıl koruduysa bugünden sonrada korur. Ama biz Hz Muhammedin emaneti çocukları bu vahşilerden koruyamadıçlıktan ölüyorlar. Emanete sahip çıkamadık #YemeneSessizKalma.

TDV ekipleri Yemen’de El Cevf ve Hudeyde bölgesinde yaşanan kriz nedeniyle yerlerinden edilen ve barınaklarda yaşam mücadelesi veren, savaş mağduru Humeydat kampı sakinlerine gıda yardımı ulaştırdık. Bölgedeki yaraları sarmak için #YemeneSessizKalma.

TDV ekipleri Yemen’de El Cevf ve Hudeyde bölgesinde yaşanan kriz nedeniyle yerlerinden edilen ve barınaklarda yaşam mücadelesi veren, savaş mağduru Humeydat kampı sakinlerine gıda yardımı ulaştırdık. Bölgedeki yaraları sarmak için #YemeneSessizKalma Fotoğraf

İslam Birliğinin kurulması için gecikilen her gün büyük vebaldir #YemeneSessizKalma.

İslam Birliğinin kurulması için gecikilen her gün büyük vebaldir #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Yemenli kardeşlerimiz bizden yardım #YemeneSessizKalma.

Yemenli kardeşlerimiz bizden yardım #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Kim ya da ne olduğun önemli değil, eğer insansan #YemeneSessizKalma.

Kim ya da ne olduğun önemli değil,
eğer insansan #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Açlık bile korkuyor ç Ah insanlı #YemeneSessizKalma.

Yemenli kardeşlerimize yardım için bu önemli kampanyaya destek verelim. #YemeneSessizKalma.

Yemenli kardeşlerimize yardım için bu önemli kampanyaya destek verelim. #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Yemenli kardeşlerimize yardım için bu kampanyaya destek verelim. Anadolu insanı mazlumun, mağdurun ve darda kalanın yanında olduğunu dünyaya bir kez daha gösterecek, sağına soluna bakmadan yardım elini uzatacaktır. #YemeneSessizKalma.

Yemenli kardeşlerimize yardım için bu kampanyaya destek verelim. Anadolu insanı mazlumun, mağdurun ve darda kalanın yanında olduğunu dünyaya bir kez daha gösterecek, sağına soluna bakmadan yardım elini uzatacaktır. #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Ey müslüman ey Osmanlı’nın torunları mazluma kucak açan Türkiye ne oldu sana 😞 ☝🏻#YemeneSessizKalma.

#YemeneSessizKalma Yemene gidemiyorsan Yardımın gitsin Orası hustur Unutma Açlıktan ölen çocuktur.

Dün Filistin, Önceki Gün Doğu Türkistan, Bugün Yemen , Yarın Belki de Biz , Ya Rabbi Müslümanlara Uyanmayı, Müslüman Gibi Yaşamayı Nasip Eyle ALLAHIM #YemeneSessizKalma.

O da bir Anne! O da bir evlat! Ve bizde ne kadar in-sa-nız? #YemeneSessizKalma.

O da bir Anne! O da bir evlat! Ve bizde ne kadar in-sa-nız? #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Her anne, kucağındaki yavrusunun geleceğini hayal eder. Bu anneye, hayal etmeyi bile çok gören dünya! #YemeneSessizKalma.

Her anne, kucağındaki yavrusunun geleceğini hayal eder. Bu anneye, hayal etmeyi bile çok gören dünya! #YemeneSessizKalma Fotoğraf

#YemeneSessizKalma @DiyanetVakfi Ümmetin geleceği iç.

#YemeneSessizKalma @DiyanetVakfi Ümmetin geleceği iç Fotoğraf

Kaynayan taşlar değildi Yemenli annelerin tencerelerinde, taşlaşmış #YemeneSessizKalma.

Kaynayan taşlar değildi Yemenli annelerin tencerelerinde, taşlaşmış #YemeneSessizKalma Fotoğraf

#YemeneSessizKalma İnsanlık ölüyor, sen biraz ümit ve hayat katmak ister misin? ⁦@DiyanetVakfi⁩.

#YemeneSessizKalma
İnsanlık ölüyor, sen biraz ümit ve hayat katmak ister misin?
⁦@DiyanetVakfi⁩ Fotoğraf

...ÇOCUKLAR UYURKEN SESSİZ #YemeneSessizKalma.

...ÇOCUKLAR UYURKEN SESSİZ #YemeneSessizKalma Fotoğraf

Aziz milletimiz, insanlığın bitişine izin vermeyecektir. #YemeneSessizKalma.

Yemenli kardeşlerimizin yardım çığlığına kulak verelim. Herkesi #YemeneSessizKalma kampanyasına destek vermeye çağırıyorum..

#YemeneSessizKalma kampanyasıyla, milletimizi hep beraber daha güçlü şekilde, Yemen’e yardım etmeye ve insanlığın vicdan yükünü taşıma seferberliğine davet ediyorum. Tarih boyunca mazlumların yanında olan milletimiz kuşkusuz Yemen’in çığlığına da sessiz kalmayacaktır..

#YemeneSessizKalma kampanyasıyla, milletimizi hep beraber daha güçlü şekilde, Yemen’e yardım etmeye ve insanlığın vicdan yükünü taşıma seferberliğine davet ediyorum.
Tarih boyunca mazlumların yanında olan milletimiz kuşkusuz Yemen’in çığlığına da sessiz kalmayacaktır. Fotoğraf

Yokluk, acı, hastalık Yemen yardım bekliyor! Haydi şimdi bir ses ol, vakit iyilik vakti. Damla damla umut ol, vakit kardeşlik vakti. #YemeneSessizKalma.

Yokluk, acı, hastalık Yemen yardım bekliyor! Haydi şimdi bir ses ol, vakit iyilik vakti. Damla damla umut ol, vakit kardeşlik vakti. #YemeneSessizKalma Fotoğraf