Yeni Yasaklar Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Yeni Yasaklar Twitter
Diken
Diken

İstiklal’de yeni yasaklar: Sokak müzisyenlerine, sergi açılmasına izin verilmeyecek.

Yeni Yasaklar Fotoğraf,Yeni Yasaklar Fotoğraf by Diken,Diken on twitter tweets Yeni Yasaklar Fotoğraf
Tele1 TV
Tele1 TV

📌Valilikten İstiklal Caddesi’nde yeni yasaklar 📌Akşener’e çiçek veren öğretmene maaş kesme cezası ve sürgün 📌Erdoğan “Giderlerse gitsinler” demişti, 2 bin 239 uzman hekim ve bin 955 hekim istifa etti @ulku_cobann Gün Ortası devam.

Yeni Yasaklar Fotoğraf,Yeni Yasaklar Fotoğraf by Tele1 TV,Tele1 TV on twitter tweets Yeni Yasaklar Fotoğraf

Konya’da büyükşehir belediyesine bağlı Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde bir köpeğin kürekle kafasına vurularak öldürülmesine ilişkin haberlere, bakanlığın talebiyle erişim engeli getirildi. --- #Konyadakatliamvar #konyadakatliam Yeni Yasaklar - İstifa.

Yeni Yasaklar Fotoğraf,Yeni Yasaklar Fotoğraf by Güncel Haberler7,Güncel Haberler7 on twitter tweets Yeni Yasaklar Fotoğraf

Altılı masadan ilk açıklama Rabbi yesir yüzlümüz öyle güzel ingilizce konuşuyor ki saray ve erdoğan ingilizce konuşmasını engelliyor:/ Camiye Dolar Yeni Yasaklar Kedi.

İstanbul Valiliği İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıyı gerekçe göstererek yeni yasaklar getirdi. Caddede sokak müzisyenliği, stant, sergi açmak, sosyal kültürel etkinlikler yasaklandı.

Beyoğlunda yeni yasaklar. Yoldan geçmeyi zorlaştırıyor diye Sokak Şarkıcıları da yasaklanmış. Valilik burayı yol sanıyo. Burası sahne. İnsanlar bu yüzden buradalar..

İstiklal Caddesi esnafından yeni yasaklara tepki: Bombayı biz patlatmadık, bu yasaklar bizi mahveder - Medyascope @ibrahimorhany @ayseegulkaragoz.

2027 diyor, halk kıçına don alamayacak o zamana bu araba Çöktü #dolar Yeni Yasaklar.

Sayın Adnan Oktar; 📌avukatları tutuklandı 📌3 avukata kendisiyle görüş yasağı getirildi 📌avukatlarıyla haftada 3 gün haricinde görüşmesi yasaklandı Binlerce yıl hapis cezası verildi bununla beraber yeni yasaklar da bitmiyor.

Bu kadar hukuksuzluğun yapılmasının tek sebebi beraati engellemek. Çünkü hukukla kanunla kararlar alınsa, Adnan Oktar da, arkadaşları da beraat eder. Yeni yasaklar da savunmayı engellemeye hizmet ediyor!.

Yeni yasaklar içinde sınırdan mülteci girişine izin verilmeyecek var mı diye baktım. Tabiki yok be olum. Her kelle bir oy demektir sonuçta. Böyle Son 7 ayını.

Yeni Yasaklar varmış nolcek şimcik Facebook da izledim koptum gerçekten bizde fazla lar 😂😂.

Nur
Nur

Allah bu sevimli sincabı bizim hoşumuza gitmesi için yaratmış😍 herkese hayırlı geceler 💚 Şaka Hollanda #25KasımdaSokaktayız #Konyadakatliam Zara Fuat Oktay İstifa Yeni Yasaklar Ali Babacan Çinliler.

Yeni Yasaklar Ülke Durumu ile İlgili Adamlar helada ANKET yapıyor🤪 Çıkarken Sonucuna da İnanı 🥳🥳🥳.

Kemal Kılıçdaroğlu: 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Gününde, Şiddet Mağduru Kadınları Dinledik. #SONDAKIKA Binali İstifa Seçim Teşekkürler Kılıçdaroğlu Akit Yeni Yasaklar Canan.

Yeni Yasaklar ile ne planlanıyor? Sn Adnan Oktar davasında her türlü hukuksuzluklar devrede.

🔴Adnan Oktar davasında Yeni Yasaklar 🔲Hukuki olarak istediklerini elde bilmeyen Husumetli kişiler hemen Oktar avukatlarını tutuklattı, avukat görüşlerine KAMERA KAYDI ve SÜRE KISITLAMASI getirtti. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINA ADİL YARGILANMA HAKKI TANINSIN.

ADNAN OKTAR DAVASINDA SKANDAL KARARLAR SON BULMUYOR!! İşte Yeni Yasaklar⤵️.

ERDOĞANA SELAM OLSUN #TürkiyeYüzyılıHayırlıOlsun İran/ Yeni Yasaklar 📢.

Yeni Yasaklar/ İran ERDOĞANA SELAM OLSUN #TürkiyeYüzyılıHayırlıOlsun.

Ali Babacan: “Gençler, ‘Harçlıklarımızla sokağa çıkmak mümkün değil artık’ diyor. Erdoğan’a ve Bahçeli’ye ‘Buna bir cevabınız var mı?’ diye soruyorum. Gençlerin gözünün içine bakarak cevap verin.” #OylarDEVAOlsun Yeni Yasaklar Teşekkürler Kılıçdaroğlu DEVA #kazanırsakçözeriz.

🎀Müslümana iftira atılırsa Müslümanın makamı yükselir, cenneti geniş --- İstifa Akit Yeni Yasaklar Canan Sevilay Nef Stadyumu Suna Hollanda Binali İngiltere-ABD Ali Babacan Kazım Seçim.

İstanbul Ziraat Odası Başkanı: 3 farklı markete gittim patates muzu nasıl geçer? Fişleri burada. Ben sütçüyüm bizden 8 liraya alınan süt nasıl 33 liraya satılır? Tencere darbesi yapılı Ali Babacan Fuat Oktay Akit Yeni Yasaklar Sevilay Tarkan Ferit.

Yeni Yasaklar engeller ile ne planlanıyor? Bu davada her türlü hukuksuzluklar gizleniyor.

Yeni Yasaklar ADNAN OKTAR’IN AVUKATLARIYLA GÖRÜŞMELERİ KISITLANDI‼️‼️.

Yeni Yasaklar gelmiş Taksim’e gitmeyenler boş konuşuyor. Gereksiz tüm insan ve kalabalık orda farzet müzik söyleyenler kim? Etrafına toplanan onca insan sonrası katliam olamaz mı? Bence güzel oldu tebrikler…..

izo
Izo

Haluk Yeni YasaklarNuriye TerimBizimDevletimiz AffetmelidirBeşiktaş Princess HotelNef Stadyumuİndirim Şişhane Ülkücüler Zara Nuriye TerimHaluk Ekvador Yeni YasaklarBeşiktaş Princess HotelZara Canan Şişhane Ülkücüler İndirim Ümit Özdağ.

izo
Izo

#MertRamazanDemir BizimDevletimiz AffetmelidirBeşiktaş Princess HotelNef Stadyumuİndirim Şişhane Ülkücüler Zara Nuriye TerimHaluk Ekvador Yeni YasaklarBeşiktaş Princess HotelZara Canan Şişhane Ülkücüler İndirim Ümit Özdağ.

izo
Izo

#mamakbelediyesi İndirim Şişhane Ülkücüler Zara Nuriye TerimHaluk Ekvador Yeni YasaklarBeşiktaş Princess HotelZara Canan Şişhane Ülkücüler İndirim Ümit Özdağ.

Son dakika Konya belediye barınağında bu gece 00:45 bu saatte barınakta kepçelerin,kamyonların ne işi var ? Hayvanlara ne yapıyorsunuz ?Hayvanlar çığlık çığlığa. ses ver Türkiye vicdan sahibi herkesi Konya barınağına bekliyoruz. #intihar yeni yasaklar #ALLAHBELANIZIVERSIN.

Yeni Yasaklar Fotoğraf,Yeni Yasaklar Fotoğraf by Swohub,Swohub on twitter tweets Yeni Yasaklar Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Belçika
  • #BensuSoral
  • #bmyfc
  • Boykot
  • Carrasco
  • #casino
  • Cezaevinden SesKaydı
  • Clyburn