Turkey flag

🕓

#yks19 Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Değerli gençler, Çalıştınız, üniversite hayali kurdunuz, yarınlarınızın bugünden daha da iyi olmasını hayal ettiniz. Hepinize YKS’de başarılar dilerim. Yolunuz açık olsun. #yks19.

#yks19 Twitter

#yks19 Fotoğraf

#yks19 - Twitter'da en iyi Tweetler

Kötü günü geride bıraktık şimdi bizi daha kötü bir gün bekliyo #yks19 #ayt2019.

#yks19 Sınavın nasıl geçti diyenlere ; Seni hiç alakadar etmez.

#yks19 Fotoğraf

#YKS19’da David Vida gibi vurduğunuz gol olsun, tüm öğrencilere başarılar! ✌️.

Değerli gençler, Çalıştınız, üniversite hayali kurdunuz, yarınlarınızın bugünden daha da iyi olmasını hayal ettiniz. Hepinize YKS’de başarılar dilerim. Yolunuz açık olsun. #yks19.

Ani gürültü konsantrasyonu bozar ve stres oluşturur. Yükseköğretim Kurumları Sınavı’ndaki (YKS) adayları rahatsız etmemek için lütfen trafikte kornaya basmayın. #yks19.

#yks19 Fotoğraf

Birazdan #yks19 a girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Lütfen sınav saatlerinde acil işimiz yoksa trafiğe sebep olmayalım. Dikkat dağıtacak korna gürültü vs yapmayalım. Özellikle sokak satıcısı kardeşlerimiz ve okul civarındaki inşaatlar sınav süresince ara verelim..

Başta kendim olmak üzere sınava girecek olan herkese başarılar Heyejan var mı heyejan 😉 #yks19.

güneşli günler göreceğiz gençler allah bildiklerinizi yaptırsın attıklarınızı tuttursun #yks19.

#yks19 Fotoğraf

Kendimde dahil sınava giren herkese başarılar umarım herkes hakettiğini alır 👍#yks19.

sınav stresi yaşamadan geçireceğim bi sınav dönemi, allah herkesin gönlüne göre versin. başarılar herkese #yks19.

#yks19 üni sınavında en nefret ettiğim manzara içeri alınmaya 1 dk kalaya kadar ellerinde defterler not okuyanlar. Ne yapıyorsun sen arşa falan mı yükseliceksin?.

Ya ben kendi ösym sınavımın ortasında ağlamaya başlamıştım şu an lisansım bitiyo (ilahiyat) jjddlkkv benim gibi olmayın khsdg #yks19.

Bu gece sigara içerken tüm senenin gözünün önünden geçmesi teşekkürler #yks19.

Yarattığı varlıkların, hayatlarını devam ettirecek her türlü rızkı verip, son nefeslerine kadar yaşamalarını sağlayan Allah(cc)’tır. . Sınav nasıl geçerse geçsin, geleceğinizi dilerse istediğiniz şekilde biçimlendirebilecek olan Allah(cc)’a güvenin. 🌺Başarılar diliyorum🌺 #yks19.

#yks19 Fotoğraf

Aleyna bile sınava gircem diye uyumuş ben tweet okuyorum ya #yks19.

Sınava girmeyin, gidin akp ye üye olun anca oyle iş bulursunuz bu devirde #yks19.

Stres mide krampina mide krampi iştahsızlığı ve mide bulantisina bulantı baş dönmesine baş dönmesi sınav basarisina etki eder. Stresten uzak durun derin nefes alıp bir yudum su içip rahatladım. Sonra START #yks19.

#yks19 Fotoğraf

Bu hafta sonu üniversite sınavında ter dökecek olan kardeşlerim; emeklerinizin hayallerinizle kavuşacağı bir sınav olmasını dilerim. Her şey gönlünüzce olsun. #yks19.

Ümidimiz, milyonlarca evladımız bugün karnelerini aldı. Verimli ve keyifli tatiller diliyorum. Yarın YKS’ye girecek oğlum Ağahan Giray ve tüm evlâtlarımıza da torpil kaygısı çekmeden emeklerinin karşılıklarını bulacakları bir gelecek temennisiyle başarılar diliyorum. #yks19.

#yks19 Fotoğraf

TANRI ÖSYM’YE MERHAMET ETSİN ÇÜNKÜ BEN ETMEYECEĞİM HADDDİİ BAKAALIM #yks19.

#yks19 okumayın gidin pazarda limon satın ticaret kültürünü kazanın. para kazanmak için okuyorsunuz zaten ! Ben bilimi adamı olacağım insan için insanlık için faydalı araştırmalar yapacağım diyen en kral üniversiteler bile ilk 400 de değil 🙄.

Ben üniversite sınavına girerken felsefeden bu soru çıkmıştı:) #yks19.

#yks19 Fotoğraf

Millet yarın sınavda ne bok yiyecez diye düşünür bende acaba sandalet mi giysem spor ayakkabı mı diye düşünüyorum 😂 #yks19.

2001 li kardeşlerim biz geçen sene sıramızı bekleyip bu seneye hazırlandık aynı saygıyı sizlerden de bekliyorum #yks19.

Bu haftasonu #yks19 sınavına girecek tüm gençlerimize başarılar dileriz.🖎 Karamsarlığın sizleri ele geçirmesine asla izin vermeyin 👊 Hayalleriniz, geleceğiniz olsun 👍.

#yks19 Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler