Yolunuz Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Yolunuz Twitter

Şampiyon Ümraniyespor’umuzu tebrik ediyor, Süper Lig mücadelesinde başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun @Umraniyespor.

Şampiyon son maçında da bildiğimiz gibi 👏🏻 Çarşambaspor’u 2-1 yenerek şampiyonluk sezonunu galibiyetle kapatan @duzcespororgtr’u tebrik ediyorum. başarılar, yolunuz açık olsun bizim çocuklar. 🏆#OSeneBuSene🏆.

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Ayşe Keşir 🇹🇷🇹🇷🇹🇷,Ayşe Keşir 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

Şanlurfa Valisi Sn. Abdullah Erin’e ilimize yaptığı başarılı hizmetler sebebiyle teşekkür ederim. Vali- Mülkiye Başmüfettişi olarak atanmış olduğu yeni görevinde ve bundan sonraki yaşamında başarı ve sağlık dilerim. Yolunuz açık olsun. Şanlıurfalılar sizleri unutmayacaktır..

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Nihat ÇİFTÇİ,Nihat ÇİFTÇİ on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

Değerli Valimiz Sn.@munirkaraloglu son iki yılda gece gündüz demeden #sur lar da dirilişi başlattı. Diyarbakır’ ın tanıtımına ve toplumsal barışına büyük katkılar sundu. #Başımgözümüstüne yolunuz açık olsun..

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Murat Unat,Murat Unat on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

Sayın Vali’m; Yüreklere dokunup yüreklerde iz bıraktınız. Vizyonunuz ile şehrimize çok şey kattınız. Teşekkürler güzel insan @Abdullah_Erin47 ALLAH her daim sizi dostları ile karşılaştırsın ve yaşatsın. Yolunuz açık ve aydınlık olsun..

Yolda giderken; yanınızdakiler,eşlik edenlerdir, yol sonuna kadar sizin yolunuz. Herkes gidebilir, kalabilir bu değişkendir. Yolu onlar değil siz belirlemelisiniz, yol benzer ise birleşir, değil ise ayrışır Bu kadar net ve basit..

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Dandelion,Dandelion on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

Konya basını, güne Sille’de başladı. Sille her geçen gün güzelleşiyor. Bahar gelmiş, Sille cıvıl cıvıl olmuş. Yolunuz mutlaka düşsün ki enfes bir kahvaltı yapın, özellikle peynirli tandır böreği yemeyi ihmal etmeyin..

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Seyfullah Koyuncu,Seyfullah Koyuncu on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

@munirkaraloglu Allah sizden razı olsun Sayın Valim. Diyarbakır için yaptıklarınıza Hak ta şahit halk ta. Yolunuz her daim açık olur inşaAllah 🤲🏻.

Yolunuz açık olsun. 👋 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Biz Anadoluyuz projesi kapsamında Kahramanmaraş ilini gezecek 40 öğrencimiz Valimiz Sayın Mehmet Ali Özkan’ın katılımlarıyla uğurlandı. #AnadoluyuzBiz.

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Tunceli Gençlik Merkezi,Tunceli Gençlik Merkezi on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

@munirkaraloglu @diyarbakirbld İlk defa birinin bu kadar çalıştığını gördüm. teşekkür ederiz çalışmalarınızdan dolayı yolunuz açık olsun..

yeşiller kanasa çok sevinmesin sizin de akıbetiniz o malum hedefiniz aynı yolunuz karşı tarafı.

Asfalttan yürümeyince illaki çiçek açıyor yolunuz 😊.

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Ömer Selim 🇹🇷 🇧🇦🇹🇷,Ömer Selim 🇹🇷 🇧🇦🇹🇷 on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

@gokmen_cicek_ İlimizin Gençliğine Katkılarınızdan dolayı Gençlik adına çok teşekkür ederiz. Gençlik Merkezleri, Gençlik Kampi, Genç ofisler,...vs. Gençler sizi çok seviyor. Allah yar ve yardımcınız olsun. Yolunuz bahtınız açık olsun. #Gençleraslaunutmaz.

Sayın Valim, her şey için çok teşekkür ediyoruz. Yeni görev yerinizde de başarılar hayırlar ve muvaffakiyetler diliyoruz. Yolunuz açık olsun….

@Canan_Kaftanci Cananin bugünkü falı: yakinda uzun bir yolunuz var. İnşallah gider gelmez (çıkmaz) olursun.

@edaliin Ayyy bende annesi oluyorum 😍 Yolunuz açık kıçınız keskin olsun 💙🏆🔥.

@Belginpuskloglu Memleket partisi milletin umudu sesi siniz yolunuz yolumuz Başaracağız.

@munirkaraloglu Bu kadar güzel çalışmalar yapmanız bizi mutlu etti ama gidişiniz Tabiki üzücü yolunuz daima açık olsun 🙏.

Afyonkarahisar Gönüllerin Valisi Sn @gokmen_cicek_ Bey Efendi Kayseri Valisi olarak atandı. Hiç şüphesiz ordada Gönüllere Dokunacaksiniz . Yolunuz bahtınız açık olsun Sayın Valim.

Yolunuz Fotoğraf,Yolunuz Fotoğraf by Adem Eser,Adem Eser on twitter tweets Yolunuz Fotoğraf

@ahbeozge Güzel hayallere kavusan birilerini görmek umut verici. Hayırlı olsun, yolunuz açık olsun 🙏.

@hizlisayar Salı gününü iple çekiyorum hocam ,yolunuz açık seyirciniz bol olsun 🙏🥰.

@tcbestepe Sayın Cumhurbaşkanım sizin yolunuz bizim yolumuzdur Astra dönmek yok ölümüne sizinleyiz bir hedefimiz var 2023 seçimi.

@RahimeErtugral Hayırlı yolculuklar canım Yolunuz güzelliklere çıksın inş ❤.

@mortmilor kafalar haterı olarak uyardım yolunuz yol değil kafayı toplamışlar.

Sivasa elinizden geldiğinden fazlası ile hizmet ettiniz sayın Valim yolunuz açık olsun işini ehli ile yapan sayılı saygı duyulacak insanlardandınız Sivas için ..

@aslanamcagercek Yolunuz hep açık olsun tüm değerli bilgileriniz için teşekkür ederim.

@munirkaraloglu 2021 Mezopotamya Gurme fuarında sizinle ve çok değerli eşinizle tanışma şerefine nail olmuş sizi çok sevdik yolunuz açık olsun Sayın Valim ..#keremke.

@gokmen_cicek_ @CelikNedret YOLUNUZ AÇIK OLSUN SAYIN VALİM BİR DAHA SİZİN GİBİ HİZMET YAPAN BİR VALİ GELMEZ….

@gokmen_cicek_ Yolunuz bahtınız açık olsun sayın valim yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür.

Rabbim yar ve yardımcınız olsun insaALLAH Sayın Valim🤲 İslam beldesine ve İslama hizmet etme gayretinizin Mükâfatını Rabbimin katında ziyadesiyle verilmesi duasıyla niyaz eder; Tekraran hizmetleriniz için teşekkürlerimi arz Yolunuz açık olsun🤲🤲🤲.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Delilsiz SiyasiTutuklama
  • #EleAlınmasınYasayıÇıkartın
  • Ey Türk
  • Ey Türk Gençliği
  • #EyTürkGençliği
  • #fahişe