Turkey flag

🕓

Youtuber Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Mauro Iasi, do PCB, faz apologia do assassinato dos conservadores. Youtuber de esquerda afirma q Bolsonaro e família devem ser assassinados. Ex-filiado do PSOL tenta assassinar quem faz discurso ódio???.

Youtuber Twitter

Youtuber Fotoğraf

Youtuber - Twitter'da en iyi Tweetler

Youtuberのうめちゃむっているよな。 そいつに馴れ馴れしく絡んでたババアのせいでGACKTからフレンド切られたんだが。まじでクソババア調子乗ってんなよ。テメェと無縁になるのは構わねぇよ。周りのやつに対して俺の印象操作すんのやめろ。殺すぞ。クソババアが。.

Kırk Yılın Başında Ülke Önemli Bir Organizasyona Ev Sahipliği Yapsın Salak Gereksiz Bir Youtuber Çıksın Sırf Daha Fazla Takipçi İçin Sahaya AtlasınÜlkenin İmajını Yerle Bir Etsin Bu Saatten Sonra Seni Takip Edip Para Kazandıran Zihniyetin #10MilyonTLCezaVerilsin #DelimineBoykot.

Youtuber Fotoğraf

Es el día del trabajo, hoy no se ANDA Y VETE A HACER 2 VÍDEOS, youtuber de los cojones!.

Abonesi artacak diye sahaya giren bu youtuber ülkemizin itibarını yerle bir etti🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #DeliMiNeSanaYakışmadı #10MilyonTLCezaVerilsin.

Youtuber Fotoğraf

So @nataritzy put this on my timeline and I do not regret reading it. This small minecraft youtuber is one sad fuck..

みなさん、黒ギャルさんとのコラボ動画で盛り上がっていただいてありがとうございます!! デンタルYouTuberの僕ですが、YouTube以外の媒体もチャレンジしていますので良かったらこちらもご覧ください! 対象は歯科関係者の方向けですが、全然難しくない(僕が難しく書けない笑)です👍.

@LANDN Hey Landon I never thought I would be asking a famous YouTuber to help me help my family but if there is any way you could help me I would enjoy it very much so please.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Youtuber ların linç edilişini izliyorumdur.

Youtuber Fotoğraf

YouTuber kio1周年記念ライブ① 【マインクラフト】 am9:20~ 奴らの拠点をぶっ潰す!.

Youtuber Fotoğraf

Konu her ülkede herkes sahaya giriyor neden bu kadar tepki verilmiyor konusu değildir. Konu Kırk yılda bir düzenlenen bütün dünyanın takip ettiği bir maçta ülke prestijine kendi ülkene reklam para takipçi uğruna yapılan büyük bir saygısızlıktır. #youtuber #DelimineBoykot.

@YomodaSouji おひさささ もう見てないねえ 視聴者舐めてる感あったし 他のVTuberやYouTuberみたりドラマや映画見るほうがたのちいからねえ 今でもいる人は崇拝でもしてるんじゃないかなあ.

You know who likes hearing the sound of there own voice played back to them via recording? Literally no one. Make a podcast or become a voice actor, youtuber whatever. Do it because I have never heard anyone say they like the sound of there own voice..

Não canta um caralho mas só porque é youtuber tem sucesso.

@mati_cuervo_ @fernandezpablo Jajajaja son el familiar de 60 años que te dice por qué no te haces YouTuber o haces una app como esa y vos te haces millonario?.

Son Dakika - Süper Kupa finalinde sahaya giren YouTuber ve neredeyse her önemli maçta yaşanan basit bir olayı milli mesele haline getiren yüz binler arasındaki 'Hangimiz daha malız?' mücadelesi nefesleri.

YouTuber Fenes Fatur’la aynı fikirde olmak kimsenin aklına gelmezdi #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Youtuber Fotoğraf

Bu gerizekalıyı daha önce takip edenler düşünsün. Bunların götünü siz arşa çıkardınız, nerde boktan youtuber var gidip abone oldunuz. Tüyü de müsait bir yere dikersiniz. #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Deli Mi Ne sayfa sahibi YouTuber arkadaş... Sırf sen takipçi kasacan yada daha çok izlenip para kazanacaksın diye Ülkenin İmajını ne hale getirdiğinin farkındamısı Hükümet bu YouTuberlar meselesi için acil çözüm bulmalı... Hatta en büyük vergi kaçakçısı bunlar‼️.

Youtuber Fotoğraf

Ne rezilsin sen üç beş prim için ülkemizde böylesine güzel oynanan büyük maçta kendini rezil etmek yetmiyormuş gibi bizi de rezil ediyon utan ya adamlar k*çıyla gülmüştür. Youtuber.

Kendini #YouTuber sanan bu şahıs Ülkesinin imajını düşünmeksizin terbiyesizlik yapıyor ve yarın birgün sahaya atladım videosu yükleyerek milyonlar kazanacak yazı.

Youtuber Fotoğraf

Ulan 10 yılda bir zar zor bir organizasyon alıyoruz. Ona da içimizden bir kansız bizi dünyaya rezil ediyor. Sahaya atlayan Deli Mi Ne adlı youtuber gerekeni yapın millet..

Youtuber Fotoğraf

Koduğumun salağı deli mi ne adlı mal youtuber sağlam ceza almalı !! Mümkünse üzerin de yazılı olan fuck off yazısı ona en iyi şekil de yaşatılmalı özellikle fuck kısmı.. #SuperCup.

O youtuber Vinícius Guerreiro, que ameaçou matar @jairbolsonaro, disse estar arrependido. É o famoso machão da internet: fala qualquer coisa na internet pra ganhar likes; pessoalmente não tem coragem pra sustentar aquilo que disse. Que seja condenado pela Lei de Seg. Nacional..

今日の動画! 遊戯王が世界1強いYouTuberを決める大会に出場。ガチで優勝したい。 @YouTubeさんから.

Mauro Iasi, do PCB, faz apologia do assassinato dos conservadores. Youtuber de esquerda afirma q Bolsonaro e família devem ser assassinados. Ex-filiado do PSOL tenta assassinar quem faz discurso ódio???.