Turkey flag

🕓

#YSKgöreve Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İnsanlık #yskgöreve diye bağırıyor ama öyle işte YSK gö olmuyor bir olmuyor bir yine olmuyor çeteler basıyor bir bir daha sayım yapılı da olmuyor sayım durduruluyor. 15 gündür kazanılmış mazbatayı vermeyen YSK bundan habersiz mi?.

#YSKgöreve Twitter

#YSKgöreve Fotoğraf

#YSKgöreve - Twitter'da en iyi Tweetler

@barisyarkadas Tekrar bir seçim istemiyoruz asla bu “oy”una gelmeyin. #yskgöreve #MazbatayiVer.

@Oz_Adams Günaydın 🙋‍♀️ #2019AtatürkVeBağımsızlıkYılı #Yskgöreve.

Herkes #yskgoereve diye bas bas bağırıyor ama yine herkes biliyor ki görevini Allah korkusundan! yapmıyor..

Düştük 🖐️ 🚶‍♂️ #YSKgöreve #MazbatayıVer 😤.

#YSKgöreve Fotoğraf

Fark 29 binden 14 bine indi. Açık ve net görülüyor ki 15 bin oy çalınmış. Ahırdaki inekler seçmen olarak gösterilmiş. Seçimleri yenilemek için daha nasıl bir olay olsun istiyorsunuz. İ.oğlu ve taraftarları Binali Yıldırım hariç herşeyi çalmış. Adalet istiyoruz. #YSKgöreve.

#YSKgöreve Fotoğraf

YSK “başkanı” Sayın Cumhurbaşkanını bir an önce karar vermesi için göreve davet 🤷‍♂️🤷‍♂️🙈 #YSKgöreve.

@dbdevletbahceli İMAMOĞLUNDAN BELEDİYE BAŞKANI OLMAZ DEMİŞSİN YAHU SENDEN DE BİR B*K OLMAZ SARAYIN BECERİKSİZ BAHÇIVANI SENİ! #YSKgöreve.

Az önce Taksim de bir hayat kadını ile sohbet ettim günlük en az 1000 TL kazanıyormuş. Orospu yok yere kafamı karıştırdı #YSKgöreve.

#YSKgöreve #çamurittifakı Çok şükür bugün de başkası adına utandık..

#YSKgöreve Fotoğraf

@Ziyanur Ülkenin haline bakın yaa! #GameofThrones etiketi #YSKgöreve etiketinin önüne geçmiş. Vah ülkem vah! Bugünleri de mi görecektik? Aynı, Yalan Rüzgarı falan gibi dizilerin oynatıldığı günlerdeyiz. Farkında mısınız? DOĞRU SÖZE NE DENİR!!!.

#YSKgöreve Fotoğraf

Tarihi sizide yazıcak. Evladım yok ama bizans için kahpe bizans denildiği gibi sizde kahpeYSK denilecek inanı #YSKgöreve.

#YSKgöreve şimdi ya da yarın uzun ya da kısa vadede kaybettiniz kaybediyorsunuz gideceksiniz!.

SON DAKİKA!!! YSK: “Game of Thrones’un yayına girmesiyle göreve ara verdik.” #YSKgöreve.

Yüzüne gözüne mi bulaştırıyor yoksa amacına adım adım ilerliyor mu? Orasını bilemem ama YSK ve uyeleri ne olup ne olmadıklarını bu millete birkere daha gösteriyor yorulmak yok nöbete devam #YSKgöreve.

15 gündür hala bıkmadınız usanmadınız veremediniz mazbatayı yuh be! #YSKgöreve.

@mansuryavas06 Teşekkür ederiz Başkanım! #yskgöreve.

#YSKgöreve Fotoğraf

Sadi Güven vermiyor ama bu YSK da hiç mi ADAM yok görevini yapacak halkın iradesine rağmen hareket edemezsiniz sorumluluğunuzun gereğini yerine getirin artık #YSKgöreve.

Hangi ysk yi goreve cagiriyoruz ikibucuk milyon gecersiz muhursuz oyu gecerli sayan ysk yimi geçmiş olsun #YSKgöreve.

#YSKgöreve derken lütfen hukuk neyi gerektiriyorsa onu yap olur mu? Kimsenin etki ve tesiri hatta tehditleri altında ezilme. Böyle bir durum varsa çekinmeden halkına Türk halkına onları şikayet edebilirsin. Hadi sana güveniyoruz. Tam destekle #YSKgöreve cagiriliyorsun 😉.

Yenilgiyi kabul etmeyi deneyin bence geçene kadar saymayı çok denediniz olmuyor #YSKgöreve.

saat gece 2, üstelik pazar gecesi yarın iş/okul varken #YSKgöreve diye yüz binden fazla tweet atılıyorsa başka bir şey demeye gerek var mı ?.

#YSKgöreve Milletin iradesini üç beş çapulcu bu hale getirebiliyor ve kimseden ses cikmiyorsa Kimse kusura bakmasın bunlar secimide yeniler kilifida hazırlar minareyi de çalar ahanda buraya yazıyorum adalet bakanıyla birlikte Ysk başkanıyla birlikte bu milletin gözünde bitmiştir.

#YSKgöreve Fotoğraf

İnsanlık #yskgöreve diye bağırıyor ama öyle işte YSK gö olmuyor bir olmuyor bir yine olmuyor çeteler basıyor bir bir daha sayım yapılı da olmuyor sayım durduruluyor. 15 gündür kazanılmış mazbatayı vermeyen YSK bundan habersiz mi?.

Milletin iradesini hiç kimse yok sayamaz. #İstanbul’da oynanan oyun artık bitmeli! #YSKgöreve.

1970’lerde seçim yapmıyoruz! Yıl 2019. Tam 14 gündür Maltepe’de oylar ‘sayılıyor’. İnsanların aklıyla artık dalga geçmeyin! Ağzınızdan düşürmediğiniz ‘millet iradesine’ çok değil, az saygı duyun. #YSKgöreve.

Turkey En Popüler Eğilimler