Yunan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Yunan Twitter

Yunan yenileceğini anlayınca yolu üzerindeki köyleri yakmış. Hitler kaybedeceğini anlayınca katliamı 10a katlamış. Eşinin gideceğini anlayan koca bıçakla saldırmış. Kiraladığı evden çıkarılan kiracı çıkarken kapıları kırmış… Fiks. Sanırım kimseye kaybettiğini çaktırmamak lazım..

Lafı ağzınızda dolaştırıp Venizeloslarin gönlünü avutmayın Onun adı düşman değil Yunan Söyleyin hadi Yunan vahşeti deyin Neden diyemiyorsunuz Korkuyor musunuz Ki duysaydık resimdeki mazlum ninelerimizin ahları kulakları sağır ederdi Duyurmadınız⬇️.

Yunan Fotoğraf,Yunan Fotoğraf by mustafarmagan,mustafarmagan on twitter tweets Yunan Fotoğraf

İki gün önce sempozyum için gönderdiğimiz video mesajında, bugün Yunan makamlarının tarihi çarpıtma çabaları karşısında tavrımızı ortaya koymuştuk. Zalimler mağdur retoriği ile tarihi gerçeklerin üstünü örtemez. Yunan mezaliminin hesabı kapatılamaz. Güneş balçıkla sıvanmaz..

Evet geç kalmış bir gerçeklik ilanı. Artık gerçekler belgeleri ile milletimiz ile buluşmalı ve işgal ettirenlerin işgalcilerinin Anadolu’da yaptığı katliamlar bilinmelidir @hermes_z Yarın ’da Yunan katliamlarının sayfaları açılıyor. Anadolu’da Yunan Vahşeti.

1920 yılında işgalci Yunan askerleri ile oturup tiyatro izleyen köylüleri hatırlayanlar?.

Kahvaltı menüsü: Tarihi yüzlerce sene öncesine dayanan kadim lezzet… Yunan 🇬🇷 kahvesi… + Yeşil dağların mavi gökyüzü ile birleştiği kederli ülkenin güzel tütünü… Gürcistan 🇬🇪 cigarası… Afiyet olsun herkese..

Yunan Fotoğraf,Yunan Fotoğraf by kuvaya,kuvaya on twitter tweets Yunan Fotoğraf

Yunan fragmanında solda oynadığımız oyun var bizim fragmanda sağda oynadığımız an var en az 2 kere cıkıyoruz hayırlısııııı dmdjjdkddjkd #survivor.

Yunan Fotoğraf,Yunan Fotoğraf by melike,melike on twitter tweets Yunan Fotoğraf

yunan and olivia ABSOLUTELY named their first kid mars or something after marcy (sobs uncontrollably).

@whisperhaber O Ermeni,Yunan,Yahudiler vatana millete hayırlı oldu,okudu okuttu ihanet etmedi. Bunlarsa bol beles takımı, bedavadan asalak yasayan, tavizci,tecavüzcu,asalak takımı. Sen zırlama,aklını başına al..

Keşke yunan kazansaydı diyenlere de ona üstad diyenlere de şu mermer girsin.

Yunan Fotoğraf,Yunan Fotoğraf by KİM AMA YON,KİM AMA YON on twitter tweets Yunan Fotoğraf

@_xk_x_sx_ れあちーずさん!!!おはおは!!!!!✨✨ ✧ ٩( ๑•̀o•́๑ )وエイエイオー!!.

Beşiktaş taraftarı ilk Onun anasını sever ardından Yunan’ı denize döktüğümüz İzmir’in buz gibi suyuna gömerdik.

@dw_turkce Uygun. Esad cinayet hariç her suça af çıkardı. Ayrıca Cenevre sözleşmesine koydurduğumuz şerh sayesinde geri göndeririz. Hem göndermek etik değil de zorla tutmak mı etik? Milyonlarcası sınırlardan zorla döndürüldü siz de alın o halde. Yunan’a bot batırtırken etik/vicdan nerede?.

@TanolcayDr İzmir ve Ege’de onlarca Yunan ismi ile restoran kafe var demi, ama tüm Yunanistan’da bi tane Türkün adı geçen mekan göremezsin …..

@__byharputlu___ Benim merak ettiğim imamoğlunun rum ermeni yunan sevgisini neden seçmenleri gö bu cesareti nereden alıyor ben Rum yunanı seviyorum destekliyorum Türk değilim demek istiyor bizim saf cahillerde alkışlı şu gerçek ki yunanla savaşsak seçmeni yunanı destekler.

@sahihsair Bu ülke senin gibi geri kafalı dindar düşünceli adamları dinlemeyerek kurtarıldı. Ayrıca araplar zamanında türk kabilelerine saldırıp insanlar öldürüp zorla müslüman yaptıysa biz müslüman falan olmuyoruz. Bukadar türksen göktanrıya inan, bana da yunan falan arap dölü.

【お知らせ】 {@}返信にも少しだけ対応させていただきましたので、これからは話かけたらお返事を返してくれるかもしれません。 今後ともアメリカンユナンをよろしくお願いいたします.

@CALAM1TYPANN3 **drops list** Temple Frogs Fight in the Museum Fixing Frobo Anne Sterminator Olivia & Yunan Escape to Amphibia Commander Anne Olm Town Road The Core and The King Newts in Tights All In The Hardest Thing.

さて、そろそろ休憩しようか、みんな。 しっかり食べないとマゴイも回復しないからね?.

@sgokbakar Oooh keşke yunan galip gelseydi diyen fesli’den tarih öğrenen türkiye ve atatürk düşmanı çöl bedeveleri o iş öyle değil diye doluşmuş. Siz kula kulluk eden embesillere cumhuriyet çok fazla. Padişahım çok yaşa diyip ayağa kapanmanız gerekiyordu da neyse..

Coba sejenak mengenal aku Bukan tak mungkin kau akan menemukan Aku yang berbeda dari semua yang pernah kau temui Dan berharap untuk memilikimu 🎶Crolatte - Yunan Helmi.

@cutetanuki_chan Olivia just standing pretty while Yunan does something only a good like her would do. Can these two be any more perfect for each other? 💙❤️.

but why should anne have to leave her frog family? why should sasha leave grime, and marcy leave olivia & yunan (and even andrias)? anne finally found a place where she felt like she belonged and she had to leave it behind? idk the narrative choice isn’t my favorite.

@aygungulser1 Çok güzel Yunan adaları gibi benziyor herşey güzel de içlerinde oturanlar da evler kadar güzelse güzelliği yaşanır kılar.

複数のP同士が志を異にして徹底的にLIVEバトルをするとしたら…一体誰が生き残ることがこの世界の正しい「運命」なんだろうね? #bot.

@m_cemilkilic Önemli nokta şu, bunların dedeleri ile bizim dedelerimiz aynı insanlar değın dedeleri keşke Yunan galip gelseydi.

Mor Seokjin >>> taş gibi ama iyice yunan heykeline dönüşüyo bu saçta.

@_o_o_ps_ ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ대기업 연봉 부럽지 않을지도 ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ 바쁘니까 연락하지말라그래 쉬이부럴.....

강매당했습니다 이렇게된거 냉면 먹겠습니다 7600:1 6천숲 팝니다.

@2024_modiagain @DharmikDeeksha Jab kisi chij ki khubsurti dekhni hoti tab dikhti hai Allama Iqbal ki do line Mazheb nahi sikhata aapas me bair rakhna Hindi hai ham watan hindostan hamara Yunan aor must Ruma sab mit gaye jahan se baki hai magar abhi namo nisan hamara.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ali Tatar
  • #alkol
  • Asker
  • Aysun Kayacı
  • Çürük
  • Ömer Erdoğan