Turkey flag

🕓

Yusuf Sarı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

yalniz sanki hala takımda başka yusuf varmış gibi yusuf sarı lan yazıcı.

Yusuf Sarı Twitter

Yusuf Sarı Fotoğraf

Yusuf Sarı - Twitter'da en iyi Tweetler

Nwakaeme kurbanlık tosun gibi , ne yapsalar yıkılmıyor. Yusuf Sarı Allah’ın hobbiti şamar oğlanına döndü..

Yusuf Sarı bu haliyle 2. yarıya çıkmamalıydı çok kötü çok formsuz, kendine güveni de yok.

@tsarsive Yusuf sarı denizlide olduğu sürece 12 kişi ye karşı 10 kişi oynarız.

yalniz sanki hala takımda başka yusuf varmış gibi yusuf sarı lan yazıcı.

Takima geldi geleli sevmedigim bi karakter. Yusuf Sari bi sal bizi bencil pezeveng. Sana sövdügüm kadar kimseye sövmedim..

Parmaga kaptanlık bandı vermek ne kadar salakca bir işse yusuf sarı dalyaragını oynatmak bi o kadar aptallık aq.

Milli marşı okurken bayrağa dönüyorsunuz maçı izlerken yusuf sari ya sallıyorsunuz bu takımda sadece türk oyuncularmı oynuyor nasıl milliyetçilik bu..

@NortheLighTS @megfootball Çok yanlış dusunuyosunuz parmak huseyin az destek verin suanda sahada 10 kişi oynatan oyuncu varsa oda Yusuf sarı.

@Trabzonspor Yusuf Sarı bu takımın oyuncusu olamaz. Adam delmeye uğraşıyor. Top kaptırıyor ve geri gelmiyor. Bu 11 de olduğu zaman takım 1 kişi eksik oynuyor. Kulakları çekilmesi lazım. Hüseyin hoca çek kulaklarını.

Şu hareket ile Yusuf sarı ofansif orta sahaya geçti Ndiyae sağ tarafa geçti..

Yusuf Sarı Fotoğraf

Şu sakatlıktan çıkan adamı direk oynatma işini de hiç sevmiyorum. Novak ve Yusuf Sarı bizi.

@YkoTrabzonspor Abdulkadir , Yusuf Sarı , Majid Hosseini , Hüseyin Türkmen bu adamlar Trabzonspor da ilk 21 e giremez ..

@KenanDanismaz61 Yusuf sarı neden sağ açıkta oynamaz anlamış değilim Sosayla beraber ikinci bir forvet koymalıyız..

Yusuf Sarı kadın #futbol ⚽ takımında oynamıyorsun. Oynayacaksan adam gibi oyna. @Trabzonspor #Trabzon ❤️ 💙 🇹🇷.

Abdülkadir Parmak sahada sadece yürüyor. Yusuf sarı onuda yapamıyor ayakta duracak gücü yok. İkisinin elinde ya hocanın kaseti var yada bizim bu adamların yerine koyacak topçumuz yok..

@Trabzonspor Yusuf Sarı ve Novak’ın maç eksiği bariz belli oluyor. Obi Mikel maçta yok. Keşke Onazi yerine onu gönderselerdi. Parmak başlarda pek yoktu sonradan biraz daha sorumluluk almaya başladı. Sosa-Yusuf veya Sosa-Parmak (sarısı olduğundan) değişikliği olur muhtemelen..

@NortheLighTS Yusuf Sarı tam 90 dk defans yapıp kontra peşinde koşan Konyaspor oyuncusu..

@Trabzonspor Abdulkadir parmak Hüseyin Yusuf sarı Trabzonsporun futbolcusu olamaz olmamalı.

Abdulkadir Parmak ve Yusuf Sarı form düşüklüğü yaşıyor, Yusuf sakatlıktan çıktı hadi neyse de, Parmak geçen senenin çok uzağı inşallah kısa zamanda toparlanırlar..

@Trabzonspor 61 numaralı formayı giyen neden aptallaşır anlamış değilim yaaa, ayrıca her maç üstüne koyan sosa örnek alınması gerekirken bir oynayıp bi oynamayan üstelik oyunundan da haz etmediğim Yusuf sarı ne işe yarar bu adam neden bu kadar tutuluyor bu takımda gönder gitsin.

@FatihIrgav Yusuf Sarı yetenekli ama futbol aklı olmayan bir oyuncu. Kabul. ama bunu zamanla aşabilecek biri. her yaptığın hatada küfür yiyeceğini bilsen senin özgüvenin kalır mı ? hiç sanmam.

Denizlispor da yusuf sarı diye bi adam var. Amk trabzonu oyundan bir kişi eksiltiyo mükemmel.

İki bireysel hata yenen 2 gol yusuf sarı hiç hazır değil parmak savunmada hiç yok yusuf u çıkarıp pareirayı alıp serkan ı öne atarız olcay kanatta boş kalınca şhörlot a marka yapıyor birde gol gelmedi parmak yerine sosa maçı olmazsa da turu alırız @Trabzonspor.

Yusuf sarı sakatlıktan yeni çıktı anlarım ama parmak sana ne üseyin Türkmenoğlu sende dümdüz bi topçusun gardaşım dümdü!!!.

Yusuf Sarı, burası Trabzon kardeşim 100 maç iyi oynarsın 1 maç kötü oynadın mı Ananı bellerler o yüzden ben senin aq güzel oyna lan.