Zekeriya Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Zekeriya Twitter

Günün fıkrası: HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: “Ülke yönetimini CHP zihniyetine teslim etmek 100 yıl geriye gitmektir. Kılıçdaroğlu velev ki değişmişse bile CHP zihniyeti değişmez.”… #cokusdonemi.

Zekeriya Fotoğraf,Zekeriya Fotoğraf by Who?,Who? on twitter tweets Zekeriya Fotoğraf

Cumhur ittifakına katılan HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Türk bayrağı bana problemli geliyor..

HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: “Türk bayrağı derseniz, Kürtler benim bayrağım nerede diyor. Türk bayrağının ismi bana problemli geliyor.”.

Zekeriya Fotoğraf,Zekeriya Fotoğraf by MİLLET İTTİFAKI TAKİPLEŞİYOR,MİLLET İTTİFAKI TAKİPLEŞİYOR on twitter tweets Zekeriya Fotoğraf

Cumhur itifakindan ses çıkmıyor, bari yol gö Bak zekeriya TÜRK BAYRAĞI!!.

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: “Türk bayrağı ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk bayrağı?”.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Benim bayrakla kavgam yok ama bayrağın ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk Bayrağı deniyor?.

Cumhur ittifakına katılan İnsanları domuz bağıyla işkence edip öldüren Emniyet Müdürü Gaffar Okan ve onu koruyan 5 polise şehit eden Siyasal İslamcı Hizbullah terör örgütünün (HÜDA Par ) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Türk bayrağı bana problemli geliyor demiş....

Zekeriya Fotoğraf,Zekeriya Fotoğraf by 4.levent,4.levent on twitter tweets Zekeriya Fotoğraf

Zekeriya Yapıcıoğlu o Türk bayrağının direkleri götüne girsin ,gavattttt.

.
.

@Zekeriya_Say Bu parti hiçbir zaman radikallerin partisi olmamıştır Anadolu insanının Özlem Zenginle ve bu maddeyle ilgili bir derdi yoktur. Ak Parti kurulduğu günden bu güne hep açılım partisi olmuştur Hüda Par ve Yeniden Refah elbetteki değerli partilerdir ama koskoca….

hüdaparlı zekeriya BAYRAĞIN İSMİ BANA PROBLEMLİ GELİYOR DEMİŞ.. SENİN VARLIĞINDA FİKİRLERİNDE BANA OROSBU COCUGU GİBİ GELİYOR napcazz şimdi?.

@ozan_blk07 Zekeriya Yapıcıoğlu altını çize çize bizim bayrakla asla sorunumuz ve o bayrak bizimde bayrağımız dedi!! Utanmıyormusun yalan konuşmaya? Yalan makinesine döndünü Kendinize küfrettirmek hoşunuzamı gidiyor?.

Cumhur İttifakı’na ve AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteğini açıklayan Hizbullah terör örgütüne yakınlığıyla bilinen HÜDA-PAR’ın Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Türk Bayrağı ismi bana problemli geliyor..

@alpayozalan35 Hüda Par Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Hizbullah’ın terör örgütü olmadığını, PKK’ya karşı kendisini savunduğunu söylüyor. Hizbullah’ın katlettiği Emniyet Müdürü Gaffar Okkan, İslamcı feminist Gonca Kuriş, Zehra Vakfı Başkanı İzzettin Yıldırım, gazeteci Halit Güngen PKK’lı mıydı?.

@Zekeriya_Say Bunu söyleyenlerin tümü de sübyan kızlara göz koymuş sapıklar olmalı..

@esenol Zekeriya beyi onaylamıyorum ama siz 100 yıl geride değil taş devrindesiniz bence..

@Zekeriya_Say Yeniden Refah Partisi ayarlarla oynar. Strateji böyle olur. İttifak olmasın..

@Zekeriya_Say @YARDIMCIOGLU_M 1 adet simit 7 lira, 1 adet ekmek 5 lira olmuşken, neye güvenerek eze eze kazanacağını söyleyebiliyorsunuz?.

@Zekeriya_Say Bu kadını artık taşıyamıyoruz karar ak partinin refah bizi daha cazip gelir ah reis olmasa yüzüne bile bakmayız bu sırk cambazlarının kırmızı??????.

@umitozdag Ümit yine atlamışsın paylaşıma hüdapar ın mitinglerini bir izleyin. Her yer Türk bayrağı. Zekeriya beyin öyle bir açıklaması yok..

@Zekeriya_Say Yeniden Refah partisi bozulan akparti teşkilatlarının tek alternatifidir 🇹🇷.

@buckberi @Zekeriya_Say İktidar degişince kacacak olan islamcılar bakalım yine hangi kafir hristiyan ülkelere gidecek.

@Zekeriya_Say @buckberi Hadi oradan işine gelmiyence Avrupadan devşirme ufffff kadınlarla ilgili siz erkekler bir susun .....

yk
Yk

@Zekeriya_Say @buckberi Sağlık, ulaşım ihtiyaçlarınızı batının icatları ile çözerken gocunmuyorsunuz. Ne yapalım 2 kadının şahitliği 1 erkeğin şahitliğine eşdeğer diyerek mi ilerleyelim. Hoşuna gider mi Zekeriya? Bu saatten sonra kendinize şişme kadın falan bakın aradığınız nitelikler bir tek onlarda va.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bakan Bilgin
  • #BayraktarTB3
  • Büdü
  • Beter
  • BilenKazanır GooglePlayyde
  • Bilgin
  • #BizKimdenKaçıyordukAnne
  • Cemal Enginyurt