Turkey flag

🕓

Zeki Çelik Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

A takım kamp kadrosuna, “Yetiştirme Bedeli Ödenemediği” için U21 takımının en etkili oyuncusu Çağrı Yağız Yasak dahil Altay Bayındır, Zeki Çelik örneklerine bir yenisi daha.

Zeki Çelik Twitter

Zeki Çelik Fotoğraf

Zeki Çelik - Twitter'da en iyi Tweetler

Her hafta en az 2 tane Ligue 1 maçı izlerim herifin Lille denilen takımla ilgili tek bildiği şey Hazard geliyor bana Lille’i anlatmaya çalışıyor. Zeki Çelik ile Yusuf’un Türkiye’den sonraki duraklarının aynı yer olmasını düşünecek kadar beyinsizseniz size bir şey anlatılmaz zaten.

Zamanında Hazard çıkartmış, şu an Zeki Çelik, Ikone, Pepe, Maignan, Bamba, Leao gibi isimleri vitrine çıkartmış ve Fransa ligini ırada bitirmiş Lille bu bahsettiği, yanlış anlaşılmasın. CL oynayacak olan ve bu kadar genç parlatan yere gidecek kişi Yusuf, iş bilmez Türk basını..

@serkan_korkmaz Lille büyük risk mi? Zeki Çelik alt ligden gitti ve çatır çatır oynadı. Piyasası da gayet iyi..

Lille’den bugüne dek ne oyuncular çıktı. Zeki Çelik’in performansı ortada. Kendini trabzondan daha çok geliştireceği aşikarken neden gitmesin?.

@serkan_korkmaz @yaziciyusuf97 Zeki Çelik nerede oynuyor hangi seviyeye geldi? Çocuk saydığın hiçbir kulüpte 11 oynayamaz.

@serkan_korkmaz TR deki hiç bir takımda olmayan bir vizyon sahibi bir kulüp lille. Mehmet Zeki Çelik transferinden ve kendini oraya gittikten sonra ne kadar geliştirdiğinden anlayabilirsiniz..

@serkan_korkmaz Yuh be abi lille gitme diyorsun bu se CL oynayacaklar lilleden büyük takımlara giden futbolculara bak birde ts den gidenlere bak en güzel örnek zeki çelik adama gitme diyorsun.

@dragaberkay1 @serkan_korkmaz Zeki Celik hangi takimdan gitti? Zekiyi taniyan mi vardi? Su an sokakta gorsem tanimam.

@serkan_korkmaz Her sene şampiyonalar ligine giden takımı Trabzon’dan daha küçük demek tam anlamıyla tribüne oynamak , zeki Çelik bile parladı hadi kiralasana yapabiliryorsan üç büyüklere.

@serkan_korkmaz Zeki Çelik ve Ozan Kabak örneği varken gayet doğru bir adım olur. Enes gibi direkt Man City yapmıyor ya sonu kötü olsun..

@serkan_korkmaz Zeki Çelik giderken ; gitme , gel Trabzona kendini göster öyle git dediniz mi acaba ??.

@bizimtemel Lille 11 oynayabileceği bir takım olabilir üstelik Cl de oynayacak ne olsun daha + zeki çelik orada alışma sürecini de hızlı atlatır.

Kaçan balık çok büyük olacak. Mehmet Zeki Çelik pismanligindan daha büyük bir pişmanlık yaratabilir..

Bu çocuk için Fenerin yanı sıra Fransa’dan Lille ve Saint Étienne’de kaçırmamamız lazım, en son Zeki Çelik gitti ve şuan olduğu seviye ortada seneye Elit bi Kulübe imza için Eskişehir’in istediği rakamlara bu işi bitirmemiz lazım, yani 1-1,5M€.

Zeki Çelik Fotoğraf

Yusuf Yazıcı 22 yaşında tam avrupaya gitme zamanı. Lille kulübüne giden Zeki Çelik nasıl fırladı gördük. Eğer değeri veriliyorsa beklemeden satılmalı, kimse gönül koymasın.

@AlexandrePaquis On aurait dû prendre zeki celik le défenseur droit de Lille il est bon ce turc et tiago mendes qui est parti à lyon.

@dedikodubjk Mehmet Özcan’a büyük beş liglerinden de talipleri varmış. İstanbul’u boş versin. Gitsin direk. Çağlar Söyüncü gibi, Mehmet Zeki Çelik gibi vs! Sen de boş yapma admin. Beşiktaş ’ın Dorukhan Toköz’ü varsa, Fenerbahçe ’nin de Elif Elmas’ı var..

A takım kamp kadrosuna, “Yetiştirme Bedeli Ödenemediği” için U21 takımının en etkili oyuncusu Çağrı Yağız Yasak dahil Altay Bayındır, Zeki Çelik örneklerine bir yenisi daha.

@Omenn61 Bence yusufu zeki celik kandiriyor ama yusuf kafa olarak gitmis sat al forvet stoper ve 6numara a.

Turkey En Popüler Eğilimler