#ZekiMüren Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#ZekiMüren Twitter

Değerli sanatçımız, ülkemizin “Sanat Güneşi” Zeki Müren’in aramızdan ayrılışının 26. yıl dönümünde özlem ve saygıyla anıyorum. #sanatgüneşi #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Lütfü Savaş 🇹🇷,Lütfü Savaş 🇹🇷 on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Türk sanat müziğinin en büyük isimlerinden ‘Sanat Güneşi’miz #ZekiMüren’i aramızdan ayrılışının 26. yıl dönümünde saygıyla anıyorum..

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Muhittin Böcek,Muhittin Böcek on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Saygıyla Zeki Müren,6 Aralık 1931- 24 Eylül 1996 Şarkıcı, besteci, söz yazarı,oyuncu ve şair Hayatı boyunca Mehmetçik Vakfına bağışta bulunan sanatçı, vasiyetinde tüm mal varlığını Türk Eğitim Vakfı ve TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışlamıştı. @MehmetcikVakfi @TEVKurumsal #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Nasuh Bektaş,Nasuh Bektaş on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

“Gözümden öpme, ayrılıktır” derdin. Öpmedim, ayrılmadık mı? #Zekimüren 🧡 #saygıveözlemle 🌺.

Elbet Bir Gün Buluşacağız… 24 Eylül 1996’da kaybettiğimiz, Klasik Türk Müziğinin en büyük isimlerinden #ZekiMüren’i saygıyla anıyorum..

Türk sanat müziğinin ustası Sanat Güneşi #ZekiMüren saygı, sevgi ve rahmetle.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by A. Orhon,A. Orhon on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

#ZekiMüren yanılmış olamaz Elbet bir gün buluşacağız ... Rahmet ve sevgiyle 💙🦋.

Gitme sana muhtacım, elbet bir gün buluşacağız ve daha Sanat Güneşi mizin vefatının üzerinden tam 26 sene geçmiş sen ne kadar büyüksün ki kaç nesile hitap ettin 🙏 Ruhun şad olsun #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by youarmycure💛💙¹ ⁹ ⁰ ⁷✰ ✰ ✰ ✰ ✰,youarmycure💛💙¹ ⁹ ⁰ ⁷✰ ✰ ✰ ✰ ✰ on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Türkiye’nin “Sanat Güneşi” Zeki Müren’i vefatının 26. yılında saygı ve rahmetle anı Hiç unutmadık, unutmayacağız. #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Ece NAZ 0635,Ece NAZ 0635 on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Zeki Müren (6 Aralık 1931 - 24 Eylül 1996) #ZekiMüren #24Eylül1996.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by MSGSÜ,MSGSÜ on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Saygıyla Zeki Müren,6 Aralık 1931- 24 Eylül 1996 Şarkıcı, besteci, söz yazarı,oyuncu ve şair Hayatı boyunca Mehmetçik Vakfına bağışta bulunan sanatçı, vasiyetinde tüm mal varlığını Türk Eğitim Vakfı ve TSK Mehmetçik Vakfı’na bağışlamıştı. @MehmetcikVakfi @TEVKurumsal #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Ercan Yaşar İlhamoğlu,Ercan Yaşar İlhamoğlu on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Sanat Güneşimiz #ZekiMüren ‘i vefatının 26. yılında saygı, sevgi ve rahmetle anıyoruz. Tüm mal varlığını @TEVKurumsal ve @MehmetcikVakfi ‘na bağışlayarak aramızdan ayrılan Usta Sanatçımız Işıklar İçinde #AddŞarköyŞubesi.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ŞARKÖY ŞUBESİ,ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ŞARKÖY ŞUBESİ on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Dertli, dertsiz tüm gönüllerde yerini aldı. Türk Müziğine sağladığı katkılar nedeniyle “Devlet Sanatçısı” unvanıyla ödüllendirildi. Yaşamı boyunca 600’ü aşkın plak ve kaset doldurdu, 300’ü aşkın şarkı besteledi. Sanat Güneşimiz Zeki Müren’i saygı ve rahmetle anıyorum. #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by ÜMİT UYSAL,ÜMİT UYSAL on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Zeki Müren 6 Aralık 1931- 24 Eylül 1996 #ZekiMüren Saygı ve Özlemle🙏🌸.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Can Kohen,Can Kohen on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

duruşuna türkçesine sesine hayran olduğum özel insan iyi ki bu dünyadan geçtin gittin huzur içinde yat mekanın cennet olsun sevgi saygı ve rahmetle . 💕 şimdi uzaklardasın 🙏🖤 #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by 🧜‍♀️Nerissa 🧜‍♀️,🧜‍♀️Nerissa 🧜‍♀️ on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Eşsiz sesini ve zarif kişiliğini daima sevgi ve özlemle anacağımız Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz ismi, Sanat Güneşi’miz #ZekiMüren’i aramızdan ayrılışının yıl dönümünde rahmetle anıyorum..

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Bülent Maraklı,Bülent Maraklı on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

En sevdiğin Türk sanat müziği şarkısını istek yaparken Ama Zeki Müren’den olsun diye belirtmezmisin ? Datça’da bir sahil kahvesinden, Hakkari’de bir çobanın radyosuna kadar her evde dinlenmek herkese nasip olurmu? Bu insan ölür mü? Anısına saygıyla. #ZekiMüren.

“Şimdi uzaklardasın gönül hicranla doldu “ Türk müziğinin duayeni , (sanatın güneşi ) Zeki Mürenin vefatının 26. yılında saygı , sevgi ve özlemle anıyorum . #ZekiMüren 🎼.

Bulamazsın Bulamazsın❤❤ Anısına Saygıyla🙏 #ZekiMüren❤❤.

Mevsimler geçse de seni unutmadık Zeki Müren! 🌹 Sanat güneşimiz saygıdeğer sanatçımız #ZekiMüren düzgün Türkçesi ve güzel sesi ile hala kulaklarımızda, yeri her zaman gönlümüzde. Ustayı 26. ölüm yıldönümünde sevgi, saygı ve özlemle anıyorum.❤️.

Zeki Müren Bir Gün Televizyonda Yemek Programının Davetlisidir. Orada Bir Yemeğin Tadına Bakar Ve Aşçıya Sorar:Siz Bu Yemeğin İçine Ne Koydunuz? Çok Güzel Olmuş Gerçekten. Aşçıda Cevap Verir: Sana Koydum.(Sana Bildiğiniz Gibi Margarin) #ZekiMüren.

En sevdiğim şarkını bırakıyorum sevgili #ZekiMü❤️ İyi ki geldin bu dünyaya, ışıklar içinde 🙏 O zaman kutsal Cumartesi akşamıma 🎻🎤.

Sanat güneşimiz Zeki Müren’i vefat yıl dönümünde saygı ve sevgiyle anıyorum. #ZekiMüren.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Uğur Hersek,Uğur Hersek on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Sanat Güneşimiz #ZekiMüren ‘i özlem,saygı ve sevgiyle anıyorum Ruhun şâd olsun 🖤 6 Aralık 1931 / 24 Eylül 1996.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by handan erim🌿 ⚘️🦂⚘️🌾🌱🌿🌻🍀🌹🍃🌺🥀🌸🌼🌷🎋🌟⭐️,handan erim🌿 ⚘️🦂⚘️🌾🌱🌿🌻🍀🌹🍃🌺🥀🌸🌼🌷🎋🌟⭐️ on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Saygıyla 💫#ZekiMüren💫 #SanatGüneşi.

Diken
Diken

Hiç batmayan güneş: #ZekiMüren anılıyor.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by Diken,Diken on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Şarkılarıyla ağladık güldük. Şarkılarıyla ağladık Şarkılarıyla kavuştuk Sanat Güneşi Saygıyla. Rahmetle. #ZekiMüren ...

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by ayşe,ayşe on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Tüm mal varlığını Mehmetçik Vakfı’na ve eğitime bağışlayan, Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz isimlerinden biri haline gelmiş Sanat Güneşimiz #ZekiMüren’i aramızdan ayrılışının yıl dönümünde saygıyla anıyoruz. @add_genelmerkez @addkadikoygk.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by ADD KADIKÖY,ADD KADIKÖY on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf

Ne güzelsin sen # Sanatçıya saygı başka bir şey 😌 Şu an Belediye hoparlöründe #ZekiMüren çalıyor. 🎶 Rahmetle anıyoruz. 🙏🏼🌈.

Sanat Güneşimiz #ZekiMüren’i aramızdan ayrılışının 26. yıl dönümünde saygı ve özlemle anı.

#ZekiMüren Fotoğraf,#ZekiMüren Fotoğraf by DATÇA CHP KADIN KOLLARI,DATÇA CHP KADIN KOLLARI on twitter tweets #ZekiMüren Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AralıkEYTyeCokUzak
  • Aşağılık
  • #Çarşamba
  • #ÜcretliSkandalSınıfa15bin
  • #çarşamba
  • #çokhareketli
  • baharbebekde cezaevinde
  • barış pınarı