Turkey flag

🕓

Ziraat Bankası Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Erdoğan, “Maduro kardeşim! Dik dur, yanındayız” demişti. Ziraat Bankası, ABD yaptırımları ardından Venezuela’nın hesaplarını kapattı!.

Ziraat Bankası Twitter

Ziraat Bankası Fotoğraf

Ziraat Bankası - Twitter'da en iyi Tweetler

Ziraat Bankası #yapılandırmaistiyoruz diyenlere kulak vermeli futbol kulüplerine bile yapılandırma yapan devlet Bankası kendi vatandaşını mağdur ediyor..

Ziraat Bankası yapılandırma yapmazsanız kayıbınız artar, bana kulak ver #yapılandırmaistiyoruz #Vakıfbank.

#Cumanızmübarekolsun yapılandırma istiyoruz bu cuma gününde bizlere destek olun ziraat bankası #yapılandırmaistiyoruz.

🔝 2⃣ 0⃣ 1⃣ 3⃣ ✴️FETÖ, KARŞITLARINA TEK TEK OPERASYON YAPIYOR‼️ ✴️İZLEMEK ZULÜM OLUR ‼️ 1⃣ 1⃣ 4⃣ h7y8a9 🔝 😁 #Jasminbet50TLBonus Ziraat Bankası Hayırlı Cumalar Beyazıt Meydanı #fahriyeçokgüzelsin afoni dışa vurum kip 😁.

Ziraat Bankası Fotoğraf

@IYIPARTITRAKYA Konut kredilerine oranıyla yapılandırma istiyoruz. Sesimize ses olur musunuz? Ziraat bankası #yapılandırmaistiyoruz.

Oktay Cem Dikmen Ziraat Bankası Hesap No: 1758-56200165-5001 IBAN: TR580001001758562001655001 Poşet parasını yatırmana gerek yok ben hallederim @selcukbaser.

Ziraat Bankası yapılandırma istiyoruz #yapılandırmaistiyoruz.

@BirGun_Gazetesi Ziraat Bankası birde biz kredi mağdurlarından fazla fazla aldığı faizleri kapatsa ne olur ki, sıkıntımız çok büyük dan #yapılandırmaistiyoruz.

‘Ziraat Bankası Venezuela Merkez Bankası’na hizmeti durdurdu’.

Cem Yılmaz eline kaz alıp sirk maymunluğu yapınca sanatçı, Demet Akalın devletin yaptığı övünce sanatçı bozuntusu 😂😂😂 Allahım nasıl bir devire denk geldik. #dolar S-400 Ziraat Bankası.

Ziraat Bankası Venezuela Merkez Bankası’na Hizmeti Durdurdu.

Ziraat Bankası Fotoğraf

@OkyanusO0_ Valla ağlıyoruz ülkenin Ziraat bankası Venezuela hesabını kapatmış Urfa da ABD askerleri kol Bu durum da gördüğüm gülen kişiler sadece akpliler..

Ziraat Bankası gör halimizi kafayı yedik sonunda #yapılandırmaistiyoruz.

ABD’nin yaptırımları ardından Ziraat Bankası, Venezuela’nın hesaplarını kapattı - Haber Pes.

Ziraat Bankası Fotoğraf

@RTErdogan #yapılandırmaistiyoruz Ziraat Bankası bu haksızlığa biri dur demeli resmen soygun ortamı ne zorluklarla ev aldık yapılandırma istiyoruz.

Geçen hafta “ dik dur kardeşim Maduro “ dedin bugün Ziraat Bankası Venezuela hesaplarını kapadı ?! ABD ‘ye boyun eğmeyen uzun adam 😂😂😂😂.

#yapılandırmaistiyoruz ne kadar zorluklarla kredi çekiyoruz ev sahibi olmak için bu nasıl acımasızlık para hırsı Ziraat Bankası . biri bu haksızlığa dur demeli.

Erdoğan, “Maduro kardeşim! Dik dur, yanındayız” demişti. Ziraat Bankası, ABD yaptırımları ardından Venezuela’nın hesaplarını kapattı!.

Konut kredisi çekerken yapılandırma yapabileceğimizi söylemiştin Ziraat Bankası #Yapılandırmaİstiyoruz.

Erdoğan, “Maduro kardeşim! Dik dur, yanındayız” demişti. Ziraat Bankası, ABD yaptırımları ardından Venezuela’nın hesaplarını kapattı!.

Ziraat Bankası Fotoğraf

Arkadaslar şuan Ziraat bankasi Şubesinden yazıyorum bunlar insanların zekasının olmadığını düşünüyorlar yapılandırma yaparım diyen memur ekran kapalı diyor. Eğerki tepki çekmek istiyorsak hepimiz toplanıp bir şubeye gidelim veya genel müdürlüğe gidelim #yapılandırmaistiyoruz.

Zenginin borcu silinirken konut kredisinde neden yapılandırma için bu kadar direniyor Ziraat Bankası ? #yapılandırmaistiyoruz.

Ziraat bankası vatandaşın yanında değ bankası dedik güvendik ama hata etmişılandırma sözlerini tutmuyorlar #yapılandırmaistiyoruz.

Çiftçiye destek vermesi gereken, bunun için kurulan Ziraat Bankası futbol klüplerinin borcunu ödüyor Kuran ne güzel düşünmüş kurmuş da iktidarda iş yok!! Sonra en yerli en milli tatavası!!.

Fetö’nün bankasını Devlet’e milyar dolar zarar verecek şekilde, Ziraat Bankası’na satmaya kalkıştın mı? Sen bunu söylediğin gün Fetö’nün bankası borsada yüzde 22 prim yaptı mı? Babacan’a dair cevap Bekleyen Sorular henüz yanıt bulmadı @ersoydede.

Turkey En Popüler Eğilimler