Adama Twitter: Most Popular Tweets United Kingdom

Adama Twitter

Muharrem İnce çok kötü niyetli ve çok tehlikeli bir insanmış.. Kendi hırsı, egosu ve kibri yüzünden 85 milyonun kaderiyle oynayabiliyor. Bu adama oy verdik zamanında. Kaybetti diye üzüldük, kahrolduk, günlerce kendimize gelemedik. Yazıklar olsun, yuh olsun sana adam!.

VARcı Serkan Tokat, Başakşehir Beşiktaş maçında ayağı kayıp düşerken Gedsonun bilegine tabanı gelen adama kırmızı verdiriyorsun. Bu macta topla alakası olmadan direk rakibinin bileğine basan adama sarı öylemi? Zorbay bey ve VARcı Serkan bey siz çok kötü hakemlersiniz!.

DÜNYA BİR, İŞİN BİN. #camda MAL ADAMA HEM DOST, HEM DÜŞMANDIR..

Adama Photo,Adama Photo by telde telefonda camda show sow görüntülü,telde telefonda camda show sow görüntülü on twitter tweets Adama Photo

Kötü aşk, puşluk #gazianteptraveſti #gaziantepgay +🥀☘️+ eken bir adama benzer..

Adama Photo,Adama Photo by Emir Guller,Emir Guller on twitter tweets Adama Photo
Rwanda FA
Rwanda FA

Ikipe y’#Amavubi yamaze kugera kuri Stade ya Adama Science and Technology aho igiye gukina umukino wa gicuti n’Ikipe y’Igihugu ya Ethiopie. Abakinnyi baza kubanzamo ni mukanya..

Adama Photo,Adama Photo by Rwanda FA,Rwanda FA on twitter tweets Adama Photo

Ablacım bi’ sus yalvarırım bi’ sus dememe ramak kaldı. Karşısındaki adama inme indi şu an😆.

faşistlerin olduğu bir ülkede sen bòyle konuşursan seni kursuna diğerleri, Ama bak adamın ülkesinde adama faşist diyosun ,geç suriyede Esad a faşist de bakalım delikanliysan.

Annee kızın bu adama çok aşık yok oldu geberdi ezildi yerlerde sürünüyor. ❤️🔥.

@teyakkuzhaber Erdoğan gerçeklikten nasıl kopmuş ve dün dediği ile bugünkü dediği aynı olmuyorsa, bu kk nin de durum aynı bi fark yok ki, adama Atatürkün ilkelerini say diyorsun agu bugu merak etmeyin diyor abi saysaya diyorsun hiç merak etmeyin diyor, yaptığı hamlelere hiç girmiyorum.

@NoContextSag Ya bu adama ne oldu abi NE YAPTILAR SANA AG QŞSKSPDKDLDLDLDKDKDLDLDLFŞFŞ.

@AvukatBelcin Bu saatten sonra benim değil oyumu selamımı alamaz hiçbir chpli. Bunca laf, bunca hakaret, bunca iftira neler dediler lan adama ve ! Bunlar mı bizi adil yö.

zamanında irdoan ile aynı dili konuşabiliyor diye iyi oy alır dediğim adama yine aynı dille yaptığı konuşmaları çok rahatsız edici geldiğinden tahammül edemiyorum.

@BekirS23 Ben tam aksini düşünüyorum. Adama çalıyor diyorsun evet diyor. Neden kabul ediyor biliyor musun onun yerinde olsaydı kendi de çalacaktı o yüzden haklı görüyor. Ben Türk Milliyetçisiyim ama bizim insanımız ahlaksız bağnaz hırsız terbiyesiz..

@NihatSareloglu Adama dediklerin hatalı diyordum pezevenk daha bana seni kandırmışlar falan diyordu, kendi memleketimin tarihini benden iyi mi bileceksin sikik dedim engelledi beni.

@Abdulkareemmai8 @jikanMasani Development is beyond building bridges and paying people’s salary as at when due. The largest deficit we suffered in northern Nigeria is education. Binani sponsored the Modibbo Adama university bill and likewise teaching hospital, FMC Hong and FMC Yola..

@MustafaUZNPNR @ahmetsimsirgil Profil resminden belli çok helal insanların peşinden gitmen hiç zoruna gitmiormu adaylığı bu adama açıklattılar.

@ScoutGang @aykiricomtr Sat komandosu kurtarirdi o kadarda değil oraya o adama bir kalın ile bağlı simit ulaştırsan akıntıya bırakıp o adamı çekerek yine kurtarirdin ve abi.

@f1_boomer Şu adama dede derken utan be yan yana gelseniz senden genç durur bu arada evet tarihin en iyisi 🐐 🤛.

@medyaadami Yahu cami duvarına işiyorsun. İnce umudunuz. % lerle ittifak kurarken %1’lik hemde size çalışan bir adama çakılır mı..

@novallunaa Söylediğine göre kadının kocası alkolikmiş gerçi sen olaya hakimsindir kadın kocasına dönmüş birde hayatımdaki insanı arayıp aradan çekil barışmak istyrm diyor bnm le bu son oynayışıydı borcunu ödüyorum adama 15 gün içinde 10 bin tl vermişim hala aynı halaaaaa para için yeter da.

@Trabzonlu_genc @emektarkaptan7 Bunu anlamıyorlar işte. Bu millet materyalist değil. Bu millet somut değil soyutt. Adama en iyi ekonomiyi vaad et senden tiksiniyosa bitti. Milleti kendinden tiksindirerek ama size iyi bir ülke vercem diyor. Az bu milleti tanıyan bilir ki aç durur yine de sevmediğine vermezler.

@semenfam Yemin ederim şok olmuş vaziyette uyandım. Ne alâka hayrolsun dedim. Sonra da haberlere baktım yoksa adama bir şey mi oldu diye 😄.

@Nisanur_nisss Kız olsaydım icardinin kapısında yatardım yeminle adama bir cilve yapardım wanda yı ülkeden kovardı Allah tan kadın değilim ben 😂😂😂😂.

@sigortasizisci şu adama bir yetki verin bir denensin cidden et yemek hayal oldu. nasıl bir ekonomidir. her hafta birşeye zam gelebilir mi?.

@vekilince Akpye çalışan İnce! Arkadaşlar görün ADAM KAZANDI ÜNCE ADAMA ÇALIŞIYOR.

@WolvesNewsChat @werekickingoff The slightest tug, Adama actually stops playing. Rule 1-0-1, play to the whistle. He doesn’t stop, Leeds don’t score in my opinion. It’s far too soft to give that. Play on and don’t stop. Lesson 101 to be learned..

@aykiricomtr Salak aptal muhalefet inceyle uğraşacağına bunla akplilere saldır valla billa kafayı yiyeceğim ya salak gibi saldırıyolar adama lan ikinci turda size gelcek oy niye.

@minosetim Halka arz etmedim diyorsun şirket kaç yıldır sende neden tahsisli yapmadın dolaşımı düşürmek için neden geri alım açıklamadın düşürmek için diye sorarlar adama ? Paran yok twitterda esip gürlüyorsunuz sizin şuan yaptığınız manipülasyon! REZİL PATRON.

@GenclikMuhalif YALAKA OLDUĞUN BELLİ.. HADİ ORDAN MAYMUN. kılıçdaroğlu NA YAPILMAZMIŞ. ADAMA YUMRUK ATILDI SUİKAST YAPILDI..

@BowkerStu I reckon if Adama keeps playing, and doesn’t have the mini strop, he gets that decision. About to go and watch some U10s football and fully expect to hear “play to the whistle”….

United Kingdom Twitter Trends Today
  • Another Monday
  • Antonio Conte
  • Ash Regan
  • ash sarkar
  • #ASongOrMovieForMaleNames
  • #AutismAcceptanceWeek
  • Baby Dog
  • Bear Grylls