San Marino Twitter: Most Popular Tweets United Kingdom

San Marino Twitter

Only two nations are yet to score a single non-penalty goal in the 2022-23 UEFA Nations League. - San Marino - England 😳😳😳.

San Marino Photo,San Marino Photo by SPORTbible,SPORTbible on twitter tweets San Marino Photo
talkSPORT
TalkSPORT

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 England are one of only two nations yet to score a single non-penalty goal in the 2022-23 UEFA Nations League. 🫣 The other nation is San Marino..

San Marino Photo,San Marino Photo by talkSPORT,talkSPORT on twitter tweets San Marino Photo

Only two nations are yet to score a non-penalty goal in the 2022-23 UEFA Nations League. San Marino, and England..

San Marino Photo,San Marino Photo by FootballJOE,FootballJOE on twitter tweets San Marino Photo

Düzeltme: Türkiye, San Marino, Liechtenstein, Cebelitarık gibi ülkeleri izlerken 35 yaşına gelip ilk defa FIFA oynayan adam hissi alıyorum. Kontrollere hakim değiller sanki..

SEGUNDA-FEIRA - 26/10/2022 Horário de Brasília (GMT -3) 🕗 15:45 - UEFA Nations League Inglaterra x Alemanha 📺 SPORTV 🕗 15:45 - UEFA Nations League Romênia x Bósnia 📺 SPORTV3 🕗 15:45 - UEFA Nations League San Marino x Estônia 📺 SPORTV4 🕗.

@FerHidalgo__ No sé cómo San Marino no está gestionando un amistoso contra nosotros.

@NuestroMarMenor Hace un par de días, circulando por la AP7, desde San Javier a Cartagena, observé que todas las roturaciones de los campos de cultivo, están hechas en sentido perpendicular a la línea de costa. No les han obligado a cambiarlas. O sea que, sedimentos en el fondo marino..

BİR GÜNDE 2 REZALET San marino & amed İSTİFA EDİN ve DEFOLUN GİDİN @TFF_Org.

@YeniAlisan A milli takımımızı Önce A liginden B ligine ardından B liginden C ligine düşürüp Türk futbolunu san marino , Faroe adaları gibi ülkelerin klasmanına düşüren baş aktörler 👏👏👏👏👏 El birliğiyle Türk futbolunu bitirdiniz. Buna da ALİgiller çanak tuttu. Bravooo.

San Marino Photo,San Marino Photo by İsrafil Tekdemir,İsrafil Tekdemir on twitter tweets San Marino Photo

San Marino’yu ne çabuk unuttuk, Kasap Manav ve Bakkaldan oluşturulmuş takımdan gol yemiştik. Tarihlerindeki ilk gollü bize atmışlardı nedense o günler geldi aklıma..

San Marino Photo,San Marino Photo by Metin Dirim,Metin Dirim on twitter tweets San Marino Photo

Mañana, 20:45h ⚽🇭🇺Hungría-Italia🇮🇹 A ⚽🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Inglaterra-Alemania🇩🇪 A ⚽🇲🇪Montenegro-Finlandia🇫🇮 B ⚽🇹🇩Rumanía-Bosnia🇧🇦 B ⚽🇲🇰Macedonia-Bulgaria🇧🇬 C ⚽🇬🇮Gibraltar-Georgia🇬🇪 C ⚽🇸🇲San Marino-Estonia🇪🇪 D Buenas noches y HALA MADRID 🏆SUPERCAMPEONES DE 🇪🇦 💜🤍.

Hiç ilgimi çekmese de maça bakayım dedim. Elmalı soyisimli bir oyuncu var kim olduğu meçhul. Oynadığı oyunu futbol oynayanların %70 oynayabilir. Takımın forveti yok. Adamcılık ve iş bilmezler futbolu yönetirse San Marino bile gelir 5 atar..

Dakika 60 Türkiye 0 - 2 Faroe Adaları Faroe Adaları karşısında son yarım saatte beraberliği kopartmayı başarırsak bu milli takımımız adına tarihi bir başarı olarak hanemize yazılacak. Ondan sonra bekle bizi Cebelitarık, bekle bizi San Marino #millitakim.

@caglaryu Hamit gibileri Tolunay gibileri oldu sürece bu Milli Takımın eşit rakipleri San Marino, Cebelitarıktır..

Ezeli rakibimiz Faroe Adalarından 2 gol Faroe Adaları Sırada San Marino var D grubuna atın ya valla, hiç gerek yok B grubuna 🤦‍♂️ #NationsLeague #Türkiye.

Şişirin abi şişirin yerli topçuları. Menajerleri de milli takıma aldırsın onları. Hepsi doymuş. Yabancı sınırı acilen kalkmalı. San marino bile bizi yenecek yakında.

Polska, Francja, Szwecja, Turcja, Białoruś i San Marino na osłodę 🥵.

Kötü günler bitti sırada san marino mağlubiyeti ve daha kötü günler geliyor #MilliTakım.

San Marino Photo,San Marino Photo by Polat,Polat on twitter tweets San Marino Photo

Bir süper lig takımı kuracağım oyuncuları Malta moldova andorra san marino Litvanya Letonya Estonya faroe adaları lüxemburg lihtenştayn cebelitarık milli takımlarında oynayacak.

@ErrorArbitralTR Espera al partidazo de mañana, entre mi San Marino contra estonia; intentaremos romper un maleficio que ni el propio Alianza Lima seria capaz de alcanzar o quizás de no ganar 124 partidos seguidos, ojala mañana sea el día..

San Marino Photo,San Marino Photo by Un weon que opina de futbol,Un weon que opina de futbol on twitter tweets San Marino Photo

Non possiamo creare un paese in un altro paese come il Vaticano o San Marino? Io non voglio che dei fascisti abbiano il potere decisionale sulla mia vita.

I would like to apologise to the proud nation of San Marino for what my England team has just done.

San Marino Photo,San Marino Photo by ベン,ベン on twitter tweets San Marino Photo

@pocsie_ @iCharlyLeon Todavía recuerdo esa patada fallida de Stoyanovich en San Diego y el no llegar a la final de conferencia de Miami en ese 1995 Fue su última oportunidad de Marino de hacer algo importante en la NFL..

@ercantofficial SAN Marino şu an bizim gruba düşmediğine üzülüyor. Elimizden kaçırdık diyor..

@VI_nl Je staat 0-0 tegen de nummer 2 op de FIFA ranking en op het punt om eerste te worden in je Nationsleague poule en deze pipo’s doen alsof we 4-0 achter staan tegen San Marino.

@MonikaG_87 @Czarek_Kulesza Jeszcze trochę i będziemy świętować zwycięstwa z San Marino 🤣.

Polska, Bośnia, Armenia, Kazachstan, Wyspy Owcze, San Marino 🙏.

Horário (de Brasília) amanhã: 15:45 Inglaterra x Alemanha Hungria x Itália Montenegro x Finlândia Romênia x Bósnia Gibraltar x Geórgia Macedônia x Bulgária San Marino x Estônia.

Nations league: Inglaterra 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 x 🇩🇪 Alemanha Hungria 🇭🇺 x 🇮🇹 Itália Montenegro 🇲🇪 x 🇫🇮 Finlândia Romênia 🇷🇴 x 🇧🇦 Bósnia Gibraltar 🇬🇮 x 🇬🇪 Geórgia Macedônia 🇲🇰 x 🇧🇬 Bulgária San Marino 🇸🇲 x 🇪🇪 Estônia.

India might not be best team in the world but at least they will defeat San Marino & Faroe Islands..

United Kingdom Twitter Trends Today
  • Daily Quordle 254
  • Daily Quordle 255
  • #Daredevil
  • #DebutAlbumsTop20
  • Draymond
  • #EarlyBiz
  • ECHR
  • Eddie Hearn