Deki Twitter: Most Popular Tweets United States

Deki Twitter

Yazık ki ne YAZIK. Türkiye’nin bu yıl ayda 10 Milyar Dolar sattığı düşünülüyor. Bu yıl toplam 66 MİLYAR DOLAR satılmış. Bu tip MEGA kararlar için Türkiye’deki herkesin onayı alınmalıydı! Çok yazık. Bu para Türkiye’nin IMF’den alacağı paranın bile KAT KAT fazlası 😔🤦‍♂️😔.

Deki is on FIRE 🔥.

İşgalci İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları devam ediyor. #Gazze’deki saldırılarda şehit sayısı 10’a, yaralı sayısı 55’e yükseldi. Sivillere yönelik yapılan saldırıda İsrail 5 yaşında küçük bir kız çocuğunun da canına kıydı. #GazaUnderAttack.

Deki Photo,Deki Photo by Genç İHH,Genç İHH on twitter tweets Deki Photo

#spurstalks Deki and emerson best players on the pitch..

@Sivasspor Nispet yapacağım diye neler yapıyorsun sanki 10 bin gibi soğuttunuz taraftarı tıpkı 2011 dekı gibi.

full time analysis: great game, we dominated the whole time they just got a lucky goal due to #5 not being able to defend. quick response with a sess goal. followed by dier, OG and finally a Deki goal after a top performance. it finally shows that we are growing past just a “Son.

Emerson with 2 assists today. I will stick to my view that he is better then Doherty. And Deki is different gravy.

@buyukuyanisder bitmez bu durumdan dolay ABD deki bütün morglar dolmuştu sokaklarda ve evlerde ölü insanlar vardı eğer virüs yayılırsa ki artık sadece türkiyede bile 200milyon dozu aştı aşılılarla aşısızları ayırırsak covid çok güzel bir temizlik fırsatı bulur.

@TemelAglan2 2014 dekı dosya bozulmustur suc ne o zamankı.

@Daily_Hotspur Deki.

Sokaklarda party otobüsleri dolaşıyor. İnsanlar eğleniyor. Polisten kaçışmıyor Taksim’deki gibi. Bu özgürlüğe değer biçilemez! #StockholmPride #Pride2022.

Top of the league! @SpursOfficial #spurs #TOTSOU #kulu #Tottenham #TottenhamHotspur #dejan #deki #coys @LynsLot.

@TheSpursExpress Deki for sure! Class!!!.

Good win, Deki was the nuts #THFC #Coys.

Deki was class! Looked dangerous every time he got on the ball. Honourable mention to Royal. 👏👏👏 #SPURS #THFC #Tottenham.

Curioso ver tantos goles y que ni Son ni Kane estén en la lista de goleadores. Aún así, se puede sacar como algo positivo el ver que el resto del equipo puede sumar y decidir partidos con gente como Deki o Sess..

@SpursOfficial Deki has a special talent.

@SpursOfficial Deki was sublime..

YouTube deki reklamlar arttı mı bana mı öyle geliyor.

@Daily_Hotspur It’s Deki but Bentancur was quality 🤍.

@JacoCats Extremely exciting that Kane (and son) can have a bad game and we still play so well. You can see how key a preseason under conte is and the effectiveness of the system. Deki world class #spurstalks.

Deki was absolutely purring in that second half. Outstanding talent.

@Daily_Hotspur Deki or Sess! Props for Royal, too!.

ODTÜ Devrim’deki mezuniyette enternasyonel çalındı… #ODTUEMezuniyetininYeriDevrimdir.

@RandomTangant He says his nickname is Deki. It’s what he prefers..

@BARGN57515689 @erknsen @mikailhayta1 @hakan_kocyigit @kilicdarogluk Solculuk oynuyorsun, ABD’deki kaçak fetöcülerin programlarına katılanların parti ve türevlerini gelmiş savunmak durumunda kalıyorsun. Bunu düşün mesela. Binlerce insanın hakkını gasp etmiş adam ABD’ye gitmiş onun programlarına katılanlar üzerinden bana urgan yapıyorsun..

United States Twitter Trends Today
  • Dier
  • Eli Lilly
  • Emerson
  • FBI and DOJ
  • Firmino
  • Fulham
  • Good Saturday
  • Henderson