United_States flag

🕓

#MasterChef In News: The Most Popular Tweets | United States

Can’t wait to watch John Kelly cage kids on MasterChef Junior.

#MasterChef Twitter

#MasterChef Photo

#MasterChef Top Tweets On Twitter

Önüne gelen tabağa tadım yaparken karşındakine düşmana bakar gibi bakan Mehmet Şef çok iticisin, hem nimete hem de emeğe zerre saygın yok. #MasterChef.

#MasterChef Reyting uğruna insanları yerden yere vuran bir program. Tadım yaparken gözlerinin içine düşmana bakar gibi bakan Mehmet ş iğrençsiniz..

Neden her yemek yapan kendini #MasterChef e katılmalıyım düşüncesine kaptırıyo.

Acaba butun imkanlar dahilimde olsaydi gastronomi okuyup masterchef jurisi olmak icin herkese cemkirir miydim.

Madem şeflere itiraz edecek kadar iyi biliyordun bu işi niye katıldın?Hadi katıldın şeflere güvenmiyorsun,haksızlık var diyorsun neden devam ettin yarışmaya?Ki elenmeseydin sence hak yerini bulacaktı senin sadece bencillik hazımsızlık edepsizlik #MasterChef.

Oh be mustafa elendi sonunda. Tam da bir şizoya yakışır şekilde gitti üstelik. Neyse çok rahatladım #MasterChef.

Mustafa’nın durumu sınavdan düşük not alıp yüksek not alan sıra arkadaşının notuyla öğrenmene saldıran ergen lise öğrencisinin durumuna benziyor. Suna’nın grubuna güveneceğine ders çalışsaydın be Mustafa. Sınavda herkes tek başına bunu bilmiyor muydun? #MasterChef.

#MasterChef bir gün yemek yaparken sunanın alt dudağı yemeğin içine düşecek diye Mehmet şef:Yemeğinin adı ne Suna:Bonfile ile grill edilmiş alt dudak şef.

#MasterChef Photo

Adam kansere kafa atmis sizin sacmaliklarinizimi dinleyecekti aldi basini gitti iyi bile dayandi😂#MasterChef.

Por favor, que si hace falta voy yo y le doy el beso a @JordiCruzMas. ¡ME SACRIFICO! #MCCelebrity.

Tecrübe; yediğin kazıkların toplamıdır 🤙🏻 🤙🏻 #MasterChef den hayat dersleri😉.

Ah, verdad. 🌈🤔 Para que entiendan que siempre hay un contexto:.

#MasterChef Photo

Estou torcendo para a Katleen, isso era um mau sinal, mas depois que o @MC06_Rodrigo venceu mesmo com minha torcida, a maldição pode ter sido quebrada. #MasterchefARevanche #MasterChef.

As vezes parada assim na cama me vem um único pensamento: como o Helton aquele arrombadinho tirou a Raquel e sua voz aveludada do Masterchef.

“Togliti il grembiule, sei fuori dalla cucina di masterchef” #IlCollegio.

#MasterChef Photo

Judging by these absolute dangers on #Masterchef this evening, I think I could win the whole fucking thing just by serving the judges a ‘cooked’ piece of food..

Masterchef ekibi perşembe saat ’da Ankara Ankamalldeymiş kimin elendiğini görmek isteyen gidebilir şahsen ayarlayabilirsem sırf merakımdan gidebilirim shshshhshs #mastercheftürkiye.

alicanın güldüğünü bile görmemiş garip ki o çocuk oraya masterchef olmak için gitti kendini tanıtmak için değil ve evet çok efendi bir çocuk ve onu sadece ergenler desteklemiyor #mastercheftürkiye.

9 FUCKING ANOS morando em Natal e eu ainda NÃO aprendi a fazer uma tapioca sem queimar um pouquinho pois eh MASTERCHEF eu falhei.

Rakiplerim ders çalışırken ben çıkmış soru eşliğinde masterchef izledim bu da benim vicdan rahatlatmam neyse Alican senciyiz.

Boy on MasterChef just said he likes getting his hands dirty. Which is actually a bad thing in kitchens. You learn that day one. Out. Get him out..

Yaa Danilo şefim çok tatlısın 😍😄😄 Alicana ben sana kurban olurum diyoo #MasterChef #MasterchefTürkiye.

#MasterChef ben orada ahtapot yemeği değilde bi Boşnak böreği, Arnavut böreği ne bileyim bi göçmen böreği görmek isterdim yani.

Can’t wait to watch John Kelly cage kids on MasterChef Junior.

Ya tenemos listo el programa de #MCCelebrity de este miércoles. ¡Te esperamos para verlo en familia! Recuerda que está en juego el pase a la semifinal @flofdezz @josemotatv.

#MasterChef Photo
United States Twitter Trends Now