Pred Twitter: Most Popular Tweets United States

Pred Twitter
The Flank
The Flank

Gonna tell my kids this was @Pred_RNG. #DrownThemOut | #TheFlank📢.

Pred Photo,Pred Photo by The Flank,The Flank on twitter tweets Pred Photo
Pred
Pred

GGs Faze lost 2-3 always such a dam close series against those guys, hope the crowd enjoyed it, Losers run starts now. #DrownThemOut.

🇺🇦 Ukrajinská armáda ohrožuje civilisty, při obraně před ruskou invazí zřizuje základny a umisťuje zbraně v obytných oblastech. Upozorňuje na to lidskoprávní organizace @amnesty. Je to v rozporu s mezinárodním humanitárním právem..

Moje generace, která ve velkém podporuje estébáka Babiše, bude muset vymřít, aby naše vnoučata měly šanci na lepší budoucnost. To mi před rokem řekla moje 77 letá sousedka, bývalá učitelka. Tolik agresivity a nenávisti od jeho uctívačů a nohsledů se opravdu jen tak nevidí 😞.

Konačno jedan hrvatski klub igra na ponos našoj ligi! Hajduk je bio odličan, nemilosrdan te ima odličan zalog pred Također, treba pohvaliti i atmosferu skroz popunjenog Poljuda. Sve u svemu, konačno jedna odlična predstava u Europi ove 💪.

🇫🇷 Pred skolou nemusi parkovat auta. Obchod v centru nezavisi na parkovacich mistech. Pesi zona prujezdna na 🚲je naprosto v poradku. Zelen ≠ travnik. Oddelene cyklostezky do velkomesta patri stejne tak jako zklidnene ulice. Prehledne z Parize v minute.(Merci @EmmanuelSPV ).

@JanPetrus_ Co měl dle tebe dneska dělat Lasty lépe krom toho výkopu před druhým golem, který mohl ještě kdokoliv ze stoperu zachránit?.

Rašisti se v Chersonu připravují na ústup. Zaminovali životně důležité zdroje, jako je plyn, elektřina a zásobování vodou, plus území Záporožské JE, kam přivezli zbraně. Strategie teroru a spálené země, na kterou se Zmrdi připravují před protiofenzívou UA armády. UA Insider.

Pred Photo,Pred Photo by ❤️ 🇺🇦 Jouko Lahti 🇫🇮,❤️ 🇺🇦 Jouko Lahti 🇫🇮 on twitter tweets Pred Photo

Bratty prey force feeding their passive pred friend Are cute!! Then maybe even the pred complains for being fed despite not feeling hungry.

Mack was as important to that clutch as pred was but he won’t get nearly as much attention for it. Without his double kill the game ends before Pred can clutch up..

Kako publika nosi ovaj Hajduk. Nema padanja ni kad se prvi primi gol, igra se i bori se pred punim tribinama kako i triba. I u finalu kupa i danas ista stvar, ne gubi se glava nastavlja se igrat i golovi dođu. Ovo je Hajduk 🔴🔵.

First match of champs and I’m watching Afro school All-Star Pred😍 This is going to be one hell of a weekend👏 #CDLChamps | @RoyalRavens.

Pred Photo,Pred Photo by Jack | GGRecon,Jack | GGRecon on twitter tweets Pred Photo

@zu_pli Taky mám ráda portské! Mám doma ještě stále jedno, které jsem dostala jako dárek a už ho nestihla vypít před těhotenstvím. Těším se na něj, snad bude ještě dobrý 😅.

Pár myšlenek ke #slapao - Hra drhne, ale jsou tam i fotbalový momenty. Počítá se výsledek a to je hlavní - Druhá ŽK pro Palaciose v pořádku, padal bez kontaktu - Ztráta Ousoua před ČK pro Santose naprosto nesmyslná, jinak super výkon. Zároveň Santos v postavení zbytečně moc na.

@Pred_RNG You are the next big thing in this league bro. FaZe fan but my god you are ridiculous at this game. Regain and make a run..

@sailorklyntar yes for sure and same! other than Lex and maybe dutch/Harrigan from the first two pred movies the rest are just bleh. i cannot wait to watch this omggg <333.

Babiš na letni roadshow plní dva cíle: upevnit si pevné jádro příznivců před justičním podzimem a rozšířit elektorát o okamurovce..

@Magnetolicious Vo zabluda ziveat bitolchani, eve ovoj kukjata kaj Paljo pred teretana si ja najde.

Pred Photo,Pred Photo by Cyryl,Cyryl on twitter tweets Pred Photo

@MalySavec Přesně, můj syn jí (víceméně) co chce, kolik chce a kdy chce. Samozřejmě mu nedovolím sníst před spaním tabulku čokolády 😄 Ale obecně si o jídle rozhoduje sám, jako normální odpovědná citlivá lidská bytost. A má perfektní hmotnost i návyky..

Calling it now, @Pred_RNG & @SibDMDL will be the next great SMG/AR duo if they stay together. #CDLChamps.

riziko, posledního hráče nechal za sebou - Na Oscara hrát nechceš. Ten z tebe udělá jelimana v ofenzivě i v defenzivě - Lingr neskutečný pohyb ve vápně a 2 dojetý super důležitý souboje před gólem Schranze + TOP zpracování při zahozený šanci.

Došli ste praćeni cvijećem na tenkovima uništavali ste sve pred sobom, silovali, klali, ubijali sve po redu niste birali. Pobjegli ste među civilima na trakorima. Sada izigravate žrtve a zapravo ste agresori, ubojice i silovatelji. I da nisu vam hrvati krivi nego oni koji.

@Pred_RNG Tuscan reaper strikes again I swear people will never learn to veto it against surge.

@MirekTopolanek Pokud ve svém okolí znáte policistu v aktivní službě, odplivněte si před jeho kroky. Ten tvor není hoden povážení na úroveň člověka. Jsou to svině, které si platíme na úkor nemocných dětí a rodičů. Bohu žel..

Hajduk je infarktnim preokretom došao do dva gola prednosti pred uzvrat u Portugalu za tjedan dana.

Pred Photo,Pred Photo by Jutarnji List,Jutarnji List on twitter tweets Pred Photo

@Momobroh Bro Pred had me so nervous in that Berlin Control! Noone could get macks trades that why he did so bad lmfaoooo. Mack needs to do better next series on the score board but he got 2 plants at B in that last match so he did his thing..

@JanJasenka Skoda toho vyrovnavajuceho golu, prislo mi vsak ze pred rohom, to Chovan chytal uz za ciarou len to uz neukazali, VAR dnes zase chybal!.

I mean I can’t even be mad. That was insane out of Pred…just outplayed us, but please for the love of everything cmon @ATLFaZe y’all got this🙏🙏.

Holy the ROTY @Pred_RNG is now number 1 trending holyyyy #CDLChamps.

Pred Photo,Pred Photo by Saketh,Saketh on twitter tweets Pred Photo

Apex Pred This Season Babyyyy | We clapping Cheeks | Arenas/Ranked.

United States Twitter Trends Today
  • Comey
  • Criminals
  • Daily Quordle 197
  • Deep State
  • DeSantis
  • Dexter Lumis
  • DOJ and FBI
  • Donaldson