Worldwide flag

🕓

#Çarşamba In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

#karşıyakaêſčòrț Çarşamba (ilçe) depolanma hissikablelvuku ökse çubuğu çalıştırıvermek.

#Çarşamba Twitter

#Çarşamba Photo

#Çarşamba Top Tweets On Twitter

Mükemmel bi çarşamba günü planı yaptım maffetmek isteyen olursa diye ülke dışına çıkıyorum 😁 geri dönüş ve beddualarınıza istinaden sosyal medya hesaplarımdan destek alabilirsiniz. Not olarak belirtmek isterim ki hepinizden tiksiniyorum syg.

İnna lillahi ve inna ileyhi Elim trafik kazasında hayatlarını kaybeden kardeşlerimizden Engin KARAHİSAR ve Muammer ÖZKAYA’yı Çarşamba günü ikindi namazına müteakip Güzeltepe Birlik Camiinden ebedi istirahatgâhlarına uğurlayacağız..

Bir mum, bir dua; hafifletmek için kalbi kâfi. Yüreği ağırın uykusu hafif olur. Teslim olamaz uykuya. Döner durur kendi arka sokaklarında. Tanrıdan sır saklanmayacağını bilen, emanet etmeyi de bilmeli göğsünü ona. Doğruya, hakikate teslim olmak, huzuru teslim almaktır. #çarşamba.

Tatile gitmek ve bir daha hiç dönmemek istiyorum desem. #çarşamba #iyigeceler.

17 Nisan #Çarşamba Kurtiniadis #İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri Yayınlanmıştır. Bol Şanslar Emeğe saygı adına, sitedeki yönlendirmeler ile REKLAM TIKLAMASI Yaparak DESTEK olmanızı rica ederim. DESTEK olan herkese Teşekkürler..

17 Nisan #Çarşamba Algoritma #ELAZIĞ Altılı Ganyan Tahminleri Yayınlanmıştır. Bol Şanslar Emeğe saygı adına, sitedeki yönlendirmeler ile REKLAM TIKLAMASI Yaparak DESTEK olmanızı rica ederim. DESTEK olan herkese Teşekkürler..

17 Nisan #Çarşamba Sadettin Sarıkaya #İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri Yayınlanmıştır. Bol Ş Emeğe saygı adına, sitedeki yönlendirmeler ile REKLAM TIKLAMASI Yaparak DESTEK olmanızı rica ederim. DESTEK olan herkese Teşekkürler..

Tr724 | 17 Nisan Çarşamba Gazeteniz ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ Gazetenizi PATREON‘dan indirin, okuyun, destek olun Gerçekleri engelsiz MEDİUM’dan izleyin eGazete’nizi AppStore’dan İndirin eGazete’nizi Android Market’ten indirin Tr724 WhatsApp Bülten iç….

17 Nisan #Çarşamba Senex #İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri Yayınlanmıştır. Bol Ş Emeğe saygı adına, sitedeki yönlendirmeler ile REKLAM TIKLAMASI Yaparak DESTEK olmanızı rica ederim. DESTEK olan herkese Teşekkürler..

#çarşamba Her şey çürüyor canım kardeşim bu dünyada Hatıralar bile Sen toprakta çürürsün canım kardeşim Ben ayakta _ Bedri Rahmi Eyüpoğlu _.

17 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA ve EKREM İMAMOĞLU BAŞKAN, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAZBATASINI ALIR. Yakın arkadaşlarıma söylemiştim, Uğuru kaçmasın akapa engel olmasın diye yazmamıştım. @ekrem_imamoglu @ibbduyuru #Ekremİmamoğlu.

#karşıyakaêſčòrț Çarşamba (ilçe) depolanma hissikablelvuku ökse çubuğu çalıştırıvermek.

#Çarşamba Photo

#MazbataGeliyor Müthiş çizim. Tebrikler LeMan 👏 MAZBATA TAHMİNİM : 17 Nisan Çarşamba VERİLİR 19 nisan Cuma saat 18:00’a kadar GERİ alınır veya İPTAL edilir. (Şahsi beklentim).

#Çarşamba Photo

17 Nisan 2019 Çarşamba KUŞAK ÇATIŞMASI Yazıyı sesli olarak dinlemek için linki tıklayabilirsiniz;.

#Çarşamba Photo
Worldwide Twitter Trends Now