ÖğrenimKredisinde YeniDönem Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Twitter

Öğrenim Kredisi alan arkadaşlarımıza GSB Bakanı @kasapoglu müjdeyi verdi, artık üfe tüfe gibi farklar tarih oldu. Ne kadar öğrenim kredisi alıyorsan o kadar ödemesini yapacaksın. ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

Şimdi faiz silinecek dediler. Diğerlerinden sildiklerinizi bana mı yazdınız arkadaş...🤦 #kykkredi #kykfaiz ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Süleyman Can,Süleyman Can on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

1 milyon 392 bin 629 gencimizin ödenmemiş veya ödenecek GSB öğrenim kredisi endeks farkını bugün itibarıyla kaldırdık. ÖğrenimKredisinde YeniDönem 🙏🏻🙏🏻.

@kasapoglu ÖğrenimKredisinde YeniDönem Ben zaten faizli 21bin ödeyecektim 2 senedir 14 bin ödemiştim. Kalan faizin silinmesini bekliyordum. Şimdi toplam borç neden 35bin olmuş anlamadım ? Tam olarak napmışlar.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Şu🌺,Şu🌺 on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

Düzenlemeden önce 6 bin küsur olan borcum uygulamayla birlikte 16 bin civarı olmuş. Teşekkür ederim sayın yetkililer. ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

Faizler silinecek silindi diye duyurdular haber yaptılar aylarca. Kimin faizleri silindi ? ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

Silinen bir borç yok ÖğrenimKredisinde YeniDönem @gencliksporbak @RTErdogan.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Abbas,Abbas on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

Şimdi bir sey soracağım, anapara sistemde gözüküyor, yani yapılan toplam ödeme. Daha önce geri ödenecek para 26 bin deniyordu, madem faizleri silindiyse neden suan geri ödeme 23 bin oluyor? 18 bin olması gerekmiyor mu? Bilgisi olan var mı? ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem olması gerektiği gibi olmuş faizler ve faizin de faizleri silinmiş sonunda 🎉🎊 #kykborcu #kyk.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Bengisu Düzen☁☽☁,Bengisu Düzen☁☽☁ on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

Kızım zellwegersendromu ngile besleniyor kızımın tedavisi ilaçları medikal malzemelerine maddigücümüz yetmiyor Cennet kokulum prensesime lütfendestek olurmusunuzTR90 0001 0024 4673 9322 1150 05 Nazikter Pirman ziraat bank😔 ÖğrenimKredisinde YeniDönem Mekanı #mügeanlı #kykborcu.

@kasapoglu ÖğrenimKredisinde YeniDönem Teşekkürler Anlaşılan geriye doğru işlememiş. TL aldığımız kyk borç ödemesini TL olarak ödemiştik. Öğrenciler almış oldukları ana paradan sorumlu olacaklarsa borcumuzun bitmiş olması beklenirdi ama öyle değilmiş. :(.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem 2014 2019 arasinda aldığım anaparanın geri ödemesi geri ödedim ve 5 aydır da ödeme yapmıyorum. Şuan vergi dairesinde borcum var. Değişen hiç bir sey olmamış. Ödemeye başlayıp faizleri silinen var mı? @KYK_DESTEK.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Celine,Celine on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Fakat ben ne devlette ne de vergi dairesinde borç bilgisinde bir değişiklik göremiyorum, maalesef yok bakanım @kasapoglu @GSBdestek.

Vergi dairesindeki borçlar nolacak? Biriniiz bi şey desiiin ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem ilk oy sana helal olsun bu işte duymak istediğimiz haber sonunda oldu..

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Zamir Çeti̇nkor,Zamir Çeti̇nkor on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

@DavutKaraca027 @brahimNahirci1 ÖğrenimKredisinde YeniDönem ile artık faiz maiz yok.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem arkadaşlar sadece 415 TL ödemem kalmişti nerden cikti.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by S🌈,S🌈 on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Tam olarak ne yapılmaya çalışıldığını anlayan var mı? Bu kadar zamandır yapılan şey bu mu gerçekten? 14 bin lira almıştım. Şimdi 35 bin yazıyor. Silinen kısmında ise 165 lira yazıyor. Her şey arap saçına dönmüş durumda..

Ben şimdi düzenli olarak yatırdığım için benden 200 TL mi silindi. Bu nasıl bir saçmalık hiç ödemeyen adamlardan tam silip ödeyenlerden hiç birşey almamışlar üstüne yatırmam gereken taksit miktarları çoğalmış resmen dolandırıcılık. ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Engincan,Engincan on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo
..
..

ÖğrenimKredisinde YeniDönem #kykborcu Burcu silinenler başvuru filan yaptı mı benim faizli duruyor hala ?.

Bakan Kasapoğlu’ndan KYK borç faizlerinin silinmesiyle ilgili açıklama / ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem başladı.. Faizler silindi, kyk burs ve kredi süresi uzadı.. daha ne yapsın bakanım @kasapoglu #Konyadakatliamvar #24KasımÖğretmenlerGünü.

Şaka mı? 8 aydır kapalı olan sistemin gecikme faizini neden ödüyorum? Bıraksaniz ben zaten ödüyordum #ÖğrenimKredisinde #YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Didem Aktaş,Didem Aktaş on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

ÖğrenimKredisinde YeniDönem İndirim beklerken bindirim geldi. 17 bin olan borcum 31 bin olmuş. Umarım bu hata bir an önce düzeltilir! @KYK_DESTEK @GSB_KYGM.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by knitterkitty,knitterkitty on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

tl olan borcumun 14 binini ödemişken borcumun düzenleme sonrası 20bin oldu 😬 teşekkürler kyk ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by Burak Koşar,Burak Koşar on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Kalan 5 bin borcum yeni dönemle 24 bin olmuş bu nasil bir is arkadas.

@kilicdarogluk Sayın Başkanım, KYK faizleri silinecek dediler ama faiz silinmediği gibi üstüne aylardır kapalı olan sisteme bakmadan faiz eklenmeye devam etmişler. Lütfen gündeme getirin şu sahtekarlığı. ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

Z Kuşağını düşünen onlar için uğraşan onların geleceği için çalışan bir tek @rterdogan var! ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo,ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo by ♦️YALÇIN-AK♦️DEDE,♦️YALÇIN-AK♦️DEDE on twitter tweets ÖğrenimKredisinde YeniDönem Photo

Ulan hayatınız yalan Akape, hani aldığımız kredi kadar borcumuz olacaktı? Şu an 7 bin lira aldığım borcun üstüne 1,500 TL faiz yerinde duruyor. Kimi kandırıyorsunuz siz? ÖğrenimKredisinde YeniDönem @kilicdarogluk.

Az önce kontrol ettim silenen her hangi bir faiz görünmüyor, kimi kapsıyor acaba? ÖğrenimKredisinde YeniDönem.

Worldwide Twitter Trends Today
  • りんご飴
  • アールドヴィーヴル
  • オッケーカフ
  • #クイーンズ駅伝
  • コスタリカ戦
  • コミティア
  • サンダーソニア
  • シャフリヤール