Ömrünü İslam Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Ömrünü İslam Twitter

Ömrünü İslam’a vakfeden, ülkemizin manevi rehberlerinden Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi’ye Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor; ailesine, talebelerine ve tüm sevenlerine sabr-ı cemil diliyorum. Mekânı cennet olsun..

Âlimin ölümü, âlemin ölümü gibidir. Ömrünü İslam’a vakfetmiş bir büyük âlim daha emaneti sahibine teslim ederek bu fani dünyadan göçüp gitti. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun🤲 İnna Lillahi ve İnna İleyhi #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Abdurrahman Uzun🇹🇷🇵🇸,Abdurrahman Uzun🇹🇷🇵🇸 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’ı yaşamaya ve yaşatmaya adayan, Ümmeti yüreğinde taşıyan, Abdulmetin Balkanlıoğlu Hocamızı Vefatının sene-i devriyesinde rahmetle, yâd ediyoruz. Ruhu şad.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Metin KÜLÜNK,Metin KÜLÜNK on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Genç Refah,Genç Refah on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’ı yaşamaya ve yaşatmaya adayan; ilmiyle yüzlerce gencin yetişmesine vesile olan kıymetli Abdülmetin Balkanlıoğlu Hocamızı, ebediyete irtihalinin sene-i devriyesinde rahmetle yâd ediyorum. Rabbim mekânını cennet eylesin..

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Hüseyin Keskin 🇹🇷,Hüseyin Keskin 🇹🇷 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Yetiştirdiği talebeleriyle ömrünü İslam’a hizmete adayan muhterem Mahmut Ustaosmanoğlu Efendi Hakk’a yürüdü. “Alimin ölümü, alemin ölümü gibidir.” Allah rahmet eylesin. Ailesine, talebelerine, cemaatine başsağlığı diliyorum..

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by HAYDAR ALİ YILDIZ,HAYDAR ALİ YILDIZ on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

“Allah’tan geldik, Allah’a döneceğiz.” Binlerce ilim adamı yetiştiren, ömrünü İslam davası yolunda vakfetmiş Mahmut Ustaosmanoğlu efendiye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun..

İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun. Ömrünü İslam’a ve Müslümanlara adamış Mahmut Efendi Hazretleri Hakka yürüdü. Mekanı cennet, makamı ali olsun. Başımız sağ olsun. #MahmudEfendiHazretleri.

Sizin tuttuğunuz yol öyle bir yol olsun ki size uyanları cennete götürsün… Ömrünü İslâm davasına adamış Üstadımızı, Rabbim Peygamber Efendimiz’e () komşu eylesin, mekanı cennet makamı âli olsun🤲🏻 #MahmudEfendiHazretleri #Vuslat.

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Cengiz ZOR,Cengiz ZOR on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun Ömrünü İslam’ı öğretmeye ve anlatmaya adamış, hayatını Hakk yoluna vakfetmiş, binlerce hafız ve talebe yetiştirmiş #MahmudEfendiHazretleri’ne Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah..

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Bayram Şenocak 🇹🇷,Bayram Şenocak 🇹🇷 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Alimin ölümü, alemin ölümü gibidir. Ömrünü İslam yoluna adayan, iyilik ve doğruluk yolunda binlerce insan yetiştiren #MahmudEfendiHazretleri Hakka yürüdü. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet makamı âli olsun..

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by İsa Mesih Şahin,İsa Mesih Şahin on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. #MahmudEfendiHazretleri #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Ekrem Yahya ATEŞ 🇹🇷,Ekrem Yahya ATEŞ 🇹🇷 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

“Âlimin ölümü, âlemin ölümüdür.” Ömrünü İslam’a hizmet yolunda sarf eden Bingöl’ümüzün değerli şahsiyetlerinden, ilim irfan sahibi Molla Said ÖZIŞIK hocamızın vefatını derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Cenab-ı Allah gani gani rahmet eylesin,kabri nur,mekânı cennet olsun..

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Mikail Samet sarıyakup,Mikail Samet sarıyakup on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden, hocaların hocası , sohbetinde bulunma şerefine nail olduğum hocamız muhterem Mahmud Efendi Hazretleri Rahmeti Rahmana Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun..

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by mahmut eroğlu🇹🇷🇹🇷🇹🇷,mahmut eroğlu🇹🇷🇹🇷🇹🇷 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

İNNA LİLLÂHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Fatih Meydanoğlu Fan,Fatih Meydanoğlu Fan on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Alimin ölümü alemin ölümü gibidir Ömrünü İslam’a vakfetmiş bir büyük âlim Mahmut Efendi Hazretleri emaneti sahibine teslim ederek bu fani dünyadan göçüp gitti. Rabbim hizmetlerini kabul, derecesini Âli eylesin. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Nesrullah TANĞLAY 🇹🇷,Nesrullah TANĞLAY 🇹🇷 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’a ve İman hizmetine adayan,ilim ve irfan sahibi,Kuran aşığı manevi kumandanlarımızda Mahmut Efendi Hazretleri Hakka yürüdü Makamı aliy Mekanı Cennet olsun.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by MEHMET YAVUZ 🇹🇷,MEHMET YAVUZ 🇹🇷 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ülkemizde Binlerce gencin yetişmesine vesile olan, sünnetin yaşanmasına ciddi önem veren, Ömrünü İslâm davasına adamış, değerli hocam Son Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretleri âhirete irtihâl etmiştir. Mekânı cennet makamı âli #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Faik ÇALIK,Faik ÇALIK on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden, hocaların hocası , sohbetinde bulunma şerefine nail olduğum hocamız muhterem Mahmud Efendi Hazretleri Rahmeti Rahmana Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun.#ismailağa.

asm
Asm

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by asm,asm on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ülkemizde Binlerce gencin yetişmesine vesile olan, sünnetin yaşanmasına ciddi önem veren, Ömrünü İslâm davasına adamış, değerli hocam Son Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretleri âhirete irtihâl etmiştir. Mekânı cennet makamı âli İslam Aleminin Başı Sağ Olsun.😢😢😢.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Dadaş ve Saadet partisi yeterli,Dadaş ve Saadet partisi yeterli on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Recep Sarıosmanoğlu,Recep Sarıosmanoğlu on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

“Allah’tan geldik, Allah’a döneceğiz.” Binlerce ilim adamı yetiştiren, ömrünü İslam davası yolunda vakfetmiş Mahmut Ustaosmanoğlu efendiye Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun..

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by VİLDAN POLAT,VİLDAN POLAT on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden kendisinin sohbet ve ilminden istifade ettiğim. Kıymetli mürşidi kamil Alim; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslâm davasına adamış Son Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretleri âhirete irtihâl etmiştir. Yetim kaldık.! #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by aselim_korkmaz,aselim_korkmaz on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

ÜMMETİ MUHAMMEDİN BAŞI SAĞ OLSUN İSLAM SAĞ OLSUN اِنَّا لِلّٰهِ وَاِنَّٓا اِلَيْهِ رَاجِعُونَۜ İnna lillahi ve inna ileyhi raciun Mahmud Efendi Hazretleri Ömrünü Yoluna Adadığı ALLAH ve Rasulüne (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Kavuştu ... #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Recep Şeker 🇹🇷,Recep Şeker 🇹🇷 on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

اِنَّا لِلّٰهِ وَاِنَّٓا اِلَيْهِ رَاجِعُونَۜ Ömrünü İslam’a Hizmet Yolunda Sarf Eden Kıymetli Büyüğümüz; Mahmud Efendi Hazretleri’nin Ruh-u Şerif’i Cenab-ı Hakk’a Kavuşmuştur. Milletimizin ve İslam Aleminin Başı Sağ Olsun. #MahmudEfendiHazretleri.

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Furkan Kara,Furkan Kara on twitter tweets Ömrünü İslam Photo

Ömrünü İslâm yoluna vakfetmiş, onbinlerce talebe yetiştirmiş ve kıymetli eserler kaleme almış merhum #MahmutUstaosmanoğlu’na Yüce Rabbim’den rahmet diliyorum. Mekânı cennet, makamı âli olsun..

Ömrünü İslam Photo,Ömrünü İslam Photo by Ahmet Metin Genç,Ahmet Metin Genç on twitter tweets Ömrünü İslam Photo
Worldwide Twitter Trends Today
  • amagasaki
  • amagasaki2022
  • Andreas
  • Arão
  • Arrascaeta
  • Atlético