Worldwide flag

🕓

#ÖzürDileKemal In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Skandal açıklamayı duyanlar kulaklarına inanamadı! Katliamcı teröristleri değil Müslümanları suçladı! #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal Twitter

#ÖzürDileKemal Photo

#ÖzürDileKemal Top Tweets On Twitter

Ke mal bir beka sorunu olmaya başladı. Önce bu terör saldırısının sebebi olarak Müslümanları gösterdi Şimdi de bu saldiriyi öven ve bizim camilerdeki müslümanların da aynı akibete gitmesini isteyen şeref yoksunu ekşi Sözlüğü ziyaret etmiş. Ama bu kadarı da fazla😠 #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal Photo

#ÖzürDileKemal Senin yaptığın alçaklığı tarih hiç bir zaman unutmayacak. Seni o partinin başına geçirenler boşuna müdür yapmadı. İşte tam da bu günler içindi..

#ÖzürDileKemal Photo

Sana yazıklar olsun,ezanı ıslıkladınız,müezzine sövdünüz,şimdi de terörün kaynağı İslam diyorsunuz,adam olmayacaksın bay KeMAL #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal Photo

Şerefsiz bari o partinin kurucusu ATATÜRKün izinden gidecem diye geçinme it git bak Hdpnin başı yok git onlara eşbaşkan ol #ÖzürDileKemal.

Bir olursak hilal altında altından kalkamayacağımız yük yoktur. Yolumuzu hakikat rehberimizi Kuran bellersek Rabbimizin bahşetmeyeceği nimet #OEzuerDileKemal #NewZealandTerroristAttack.

#ÖzürDileKemal kk benim destekledigim biri degil ama her faturanin ona cikmasi da ayri bi aptallik. Sanki bu adam yonetiyor 17 senedir ulkeyi😃.

#ÖzürDileKemal Bence bu saatten sonra erdigan öyle demis kemal böyle demis birakin Verin oyunuzu Susun artik Dünyanin öbür ucunda ne sifreler dönüyor cözmeye calisiyoruz Siz burda parti vs.

AKP chp içine adam yerleştirip partinin başına geçirse bu kadar olmazdı. #ÖzürDileKemal.

HDP ile ittifak yaptı. YPG-PKK yı terör örgütü olarak görmeyip YPG mi saldıracak Şimdi de“terörün kaynağı İslam’dır” diyerek Müslümanların şehit edilmesinden İslam’ı sorumlu Nasıl bir MAL sın sen ? #özürdilekemal.

#ÖzürDileKemal diye tag açan alçak sürüsü,lan sizin seçime malzeme yapmayacağınız bir değer varmı?.

#ÖzürDileKemal Menekşe abimiz duruma noktayı koymuş..

Başını sonunu kesip 49 müslümanın ölümünü bile seçime alet ettiniz’ya, sizin kuldan utanmanız olmadığına’da allahtan korkmadığınıza’da yazıklar olsun açında adamın konuşmasını dinleyin yalan yalan yalan ayıp #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal!!! Yaptığın terbiyesizlikten dolayı özür dile!!! Önce Allah’tan Sonra İslam’dan Sonra tüm Müslü Hristiyanlara diyemediklerini Müslümanlara dediğin için özür dile!!!.

Dünyada değil ama ahirette anlayacaksın @kilicdarogluk Asıl din İslamiyettir. Anladığında çok geç olacak. Görüyorsun her gün azalıyoruz ölüyoruz. İslamiyete sarılan kurtuluşa erendir. #ÖzürDileKemal.

Yeni Zelanda’da Cuma namazını kılan Müslümanlara karşı yapılan Haçlı saldırısının nedeni İslam dünyasındaki terördür diyen Kılıçdaroğlu, bilirsinki Türkiye ‘de ne kadar ulusal calısan varsa hesabı soruluyor Türkiye’de ulusalın sonu gelecek #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal Photo

Müslümanlik inanc üzerinden siyaset yapmak tehlikeli oldugunuyeni zelanda örneğinde anladik diyen #özürDileKemal kaset felan yani.

#ÖzürDileKemal Photo

#ÖzürDileKemal Saydığın bu örgütlere sen Müslaman diyorsan. Bugünkü saldırının sebebi olarak İslam coğrafyasındaki terör olaylarını gösteriyorsan Türkiyenin İslamın düşmana ihtiyaçı yok ki Ana Muhalefet lideri tek başına yeter..

Türkiye siyasetinin özeti işte, ana muhalefetin başında bu cahil adam var. #ÖzürDileKemal.

Allah aynı şekilde layığını #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal Photo

Skandal açıklamayı duyanlar kulaklarına inanamadı! Katliamcı teröristleri değil Müslümanları suçladı! #ÖzürDileKemal.

”Kim din kardeşinin ırz ve namusunu ona gıybet edene karşı savunursa, Allah da kıyamet günü o kimseyi cehennemden korur.” “Tirmizi” #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal şu dengesiz siyasetçinin dediğine bak, boşuna demiyoruz keMAL diye.

#ÖzürDileKemal Ahmaklığın tek kelime ile tarifi, akılsızlıktır. Akılsızlık ise doğuştandı umutsuz vaka bu adam..

#ÖzürDileKemal Photo

Adam niye özür dilesin düşünce özgürlüğü var memlekette diyorlar ya , ALLAH fikri neyse zikrini söyletti , dilemesin gerek Yok , ağzıyla niyetini koymuş tertemiz ortaya , şapkanızı masaya koyar bir daha düşünürsünüz artık 👎 #ÖzürDileKemal.

#ÖzürDileKemal istiyor ki muslumanlar her daim zulme uğrasin yaziklar olsun.

#ÖzürDileKemal Photo
Worldwide Twitter Trends Now