Worldwide flag

🕓

#çarşamba In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Günaydın dostlarım; Güzel insanların kalplerinde ve dualarında olmanız dileğ “Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi yüce RABB’im nasibiniz ne ise en hayırlısını versin inş” Huzurlu #Günaydın #Çarşamba.

#çarşamba Twitter

#çarşamba Photo

#çarşamba Top Tweets On Twitter

#çarşamba Doğduğum ay olduğundanmıdır nedir bilmem ama çok seviyorum seni Kası🍂🍁🍂🍁🍂.

#çarşamba Photo

TECRİT İNSANLIK SUÇUDUR! AlparslanHoca Tecritte #Çarşamba.

#çarşamba Photo

Iyimser olmayi seçin, daha iyi hissedersiniz. Dalai Lama 😊#çarşamba.

#çarşamba Photo

Balkanlardan gelen TÜRK soydaşlar ile Vatanini savunmayıp burada sahillerde nargile çekip keyif yapan suriyelileri de bir tuttunuz Araplıçılık adı altında Türk düşmanlığı yapı #çarşamba.

Masal gibi bir gün olsun Günaydı Mutlu #çarşamba #günaydın.

Hayatında olmayı hak eden insanlar, Sana sevgi, nezaket ve saygı ile davrananlardı🌼 Günün güzellikleri gönlünüze huzur 🌼 Hayırlı Sabahlar 😊 Gönül Dostlarım ✍️ #çarşamba #sevgiyle 💞.

#çarşamba Photo

Bismillahirrahmanirrahim Eğer seni aldatmak isterlerse bilmiş ol ki sana yetecek Allah’tır.  Enfâl hayırlı sabahlar #çarşamba.

Günaydı Geceden ziyade sabahı Güne ezan sesinin verdiği huzurla 🌅☕☕ #çarşamba.

Lanet gelsin, şu kahveyi içmeyince globalleşen dünyanın sorunlarına eğ📌 ... Mabadıma bak sen 😂😂 Nedir yani? Resesyon olursa, bize ne olur? Nasıl çıkarız bu işin içinden. Azzzz sonra, tabi önce kahvem. 😜 O vakit herkese günaydın #çarşamba.

#çarşamba Photo

Günaydın dostlarım; Güzel insanların kalplerinde ve dualarında olmanız dileğ “Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi yüce RABB’im nasibiniz ne ise en hayırlısını versin inş” Huzurlu #Günaydın #Çarşamba.

Şey garip değil mi ya küçükken annemiz kimle otursa konuya dahil olamazdın ufaksın diye simdi aynı kişiyle konusunca dahil olabiliyosun oysaki yine yaş farkı aynı kişiler aynı ne bilim işte kısacası annemlern ortama girecek kadar büyümüşüm #çarşamba.

2 dk önce yeter diyenler çarsamba oldu diye ağlamaya başladı abi ben sabahtan beri boşuna mı ağlıyorum.

bugün son kez kanalda o muhteşem jenerik duyulacak son kez İrem Helvacıoğlu Ulaş Tuna Astepe diyecek son kez tag paylaşılacak son kez heyecanla son saat videoları vs bölüm saatinin gelmesi beklenecek son kez çarşamba günleri bu kadar anlamlı olacak.

Utanılacak bir şey değildir ağlamak, Yürekten süzülüp geliyorsa gözyaşı eğ #Çarşamba.

#çarşamba Photo

13 Kasım 2019 Çarşamba - Ayın boşlukta ilerlediği sabah saatlerinde herhangi bir iş başlatmak yerine günlük rutinimizi yerine getirebilir, tamamlanmamış işlerimizi tamamlayabiliriz. Öğlen sonrası.

Sanat ve eğlence bir araya #sanat #carsamba.

MeoRadyo - Siyah ve Beyaz Dizeler Her Çarşamba Yayında.

Beyler dikkat edin bugün belki 100 tane erkeklerin götünü öven twitler gördüm. Aman dikkat edin göte gelmeyin. #carsamba.

Bodrum Belediyesi olarak halkımıza ulaşmaya devam ediyoruz. 13 Kasım Çarşamba günü belediye standımız, halkımızın taleplerini dinlemek üzere Gündoğan pazar yerinde olacak. Halkımızı bekliyoruz 😊.

#çarşamba Photo

Bir insanı,layık olmadığı yere koymak zulümdür. () #çarşamba.

Bir daha beni sevdiğini söyleme! Neden biliyormusun? Çünkü yine inanırı Cemal Süreya #Çarşamba.

#çarşamba Photo

“..Her şeyi iyi yanından görmeyi kim öğretti bize? Acıyı görmeyen insan, umutsuzluğu yaşamayan, iliklerine dek kederin işleyip yaralamadığı bir insan, mutluluktan, umuttan, sevinçten ne anlar? Göğü görmeden, denizi gör- meden maviyi anlamaya benzemez mi bu? ..” #çarşamba #salı.

#çarşamba Photo

“Karşılık beklediğimden değil ama ona dair her şeyi en ince detayına kadar düşündüğüm birinin bana yaptığı düşüncesizliği sindiremiyorum, insanı bu kadar kıran bir his yok.“ #çarşamba.

Pazartesi ve salı günleri tüm kötü şeyler bizim elemanın başına geliyor. Çarşamba günü olunca hiç bişey olmamış gibi geliyor işe..

telefon konuşmasında sayıştay raporları meclise gelirse duman oluruz diyen bir adamın allahı kitabı yoktur iktidarı ve şahsi çıkarı için her şerefsizligi yapar @VatanSaban #rabianazicinadalet #carsamba.

Worldwide Twitter Trends Now