Worldwide flag

🕓

#çarşamba In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Çarşamba gecesi yani bu gece saat 23:00 muhteşem bir CANLI YAYIN yapacağım ..Herkesi bekliyorum ...Kanalıma abone olmayı unutmayın ve bu tarihi CANLI YAYINI KAÇIRMAYIN 👍👍 Levent Ümit Erol.

#çarşamba Twitter

#çarşamba Photo

#çarşamba Top Tweets On Twitter

Bence sabah güneşi sidikliye değil yıkıklara vuruyor mesela ben 🙋🏻‍♀️ #carsamba #izmir.

Bir geceyarısı yazıyorum bu mektubu Yalvarırım onu okuma çarşamba günleri.

Prensipli biri olduğum için Çarşamba gününü hafta tatili olarak belirledim o gün iş aramıyorum..

Buradan Kandilin P**çlerine ve o P**çlerin destek verdiği Yalan Rüzgarına sesleniyorum ! Dağdaki domuz sürüsüyle benim oyum bir değil ! Ben vatanını PKK’ya peşkeş çeken bir partiye oy vermem ! #çarşamba.

sevemedim seni #çarşamba - 2 vefat haberi - 1 hastalık haberi - kapalı hava - 1 tartışma gerginlik - az kahve bakalım gün daha bitmedi ... Hemen bitmelisin Çarşamba hemen ...

Nagehan Alçı : Türkiye’nin konuştuğu otel haberinin #çarşamba.

#çarşamba Photo

#çarşamba Takacaksınız çürük dişlerimi, kulağınıza küpe olacak, iyileşecek, neşelenecek, ağlayacaksınız; olacaksınız; küsecek, kızacaksınız oyuncağı bozulmuş çocuk sağlanacak Utançta ve İnanç birlikte bir söz uçuracağız yitik yanlarımıâ uzak.

Sürekli bir eksiğim çıkıyor benim ya tamamlıyorum yine bir şeyler eksik aman be #çarşamba.

Güzellik, gördüğümüz kadar değildir. Aradığımız, istediğimiz, beklediğimiz kadar da değ Sadece, onu hissettiğimiz kadar büyük, yaşadığımız ve yaşatabildiğimiz kadar güzeldir. #carsamba #semaver.

#çarşamba Photo

Güne böyle başladı #çarşamba #TheMarmaraSkandalı.

Deodorantlar da kanserojen var diye kullanmayan arkadaşım var. Abi bari sağına soluna kolonya falan sür, soğan çuvalı gibi kokuyosun #çarşamba.

@GayeUsluer Neyden ibarettir bacım? Demokrasi = oyların çalındığı türden sandık + askeri vesayet + darbesever bir hsyk + eski sistem ayakbağı cumhurbaşkanı + ikna odaları Bu mudur? #çarşamba.

Muhabbetle çalınan ve tebessümle açılan bir kapı. Ardından gönüllerdeki pası gideren hoş sohbet. Şemseddin Bektaşoğlu misafir olduğu evlerde İslam ve Tasavvuf yolunun güzelliklerini anlatıyor. Cümle kapısı bugün ve her çarşamba saat 11:30’da Semerkand Radyo’da..

“Allah’ım! Kıyamet gününde Cennet, korku gününde güven istiyorum. Allah’ım! verdiğin ve vermediğin şeylerin, şerrinden sana sığınıyorum.” #çarşamba.

Bahtsıza demişler şans var mı varsa nerede hem #çarşamba #19HaziranDünyaŞansGünü hdi baklım.

Yine bir #Çarşamba ve yine hocamızı yalnız bırakmıyoruz.

#çarşamba Bi secime girdik irademiz yok sayildi Bi adami sevdik atmadiklari iftira kalmadi. Hersey ulkemiz icin dedik ne teroristligimiz ne hainligimiz kaldi. Biz ne aldatildik ne kandirildik nede ayni yollarda yuruduk. Ne parsel parsel sattik nede ihanet ettik. Sadece umut ettk.

#çarşamba Photo

Günaydın papağan kardeş, hadi camdan içeri gir. Dipnot: zamanında (10yıl olmuş olabilir) bakırköy e5 yolunda papağan taşıyan araç devrilmiş ve bütün papağanlar burdaki ormanlık alana yayılmış ve zamanla çoğalmışlar. #çarşamba.

#çarşamba Photo

İktidar, İstanbul rantını kaybetmemek için ülkeyi seçim gündemine sıkıştırmışken bir başka fırtına yaklaşıyor. Farkında mıyız? Çarşamba yazım:.

🗓️ 19 Haziran #Çarşamba gündeminden öne çıkan başlıklar.

#çarşamba Photo

Kiz: Futbol oynayan erkeklere bayilirim Ben: #carsamba.

Tek gözüm kapalı yazıyorum ki 😴😅 #Günaydın #Çarşamba herkese Hayırlı İşler, Hayırlı Sabahlar ☀🍀.

İstediğin bir şey olursa bir Hâyır, Olmazsa bin Hâyır ara ! Hayırlı bereketli sabahlar #ErkenciTayfa #çarşamba.

Gürültülü ve karanlık bir sabah🙄 ama gün🌙dııınnnn☁️🌦 #Çarşamba.

#çarşamba Photo

Çarşamba gecesi yani bu gece saat 23:00 muhteşem bir CANLI YAYIN yapacağım ..Herkesi bekliyorum ...Kanalıma abone olmayı unutmayın ve bu tarihi CANLI YAYINI KAÇIRMAYIN 👍👍 Levent Ümit Erol.

Worldwide Twitter Trends Now