Worldwide flag

🕓

#İşMüfettişiKararnameBekliyor In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Müfettişi Yardımcıları kararnamelerin imzalanmasını bekliyor..

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Twitter

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Photo

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Top Tweets On Twitter

Bir vergi müfettiş yardımcısı olarak haklarınızı en kısa sürede almanızı temenni ediyorum. Aynı sıkıntılar bizde de var. İnşallah hepimiz ivedilikle atanırız, görevlerimizi layıkiyle yerine #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Resmi gazetede atandığı haberini 5 sene sonra okumak isteyen #İşMüfettişiKararnameBekliyor @RT_Erdogan.

Bütün şartları sağlayıp yeterlilik sınavında başarı gösteren ve müfettişlik ünvanına hak kazanan müfettiş yardımcıları yıllardır ünvanlarını bekliyor. #İşMüfettişiKararnameBekliyor @ZehraZumrutS @RT_Erdogan.

4857 sayılı İş Kanunu ile 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında Devlet adına teftiş yapan 420 #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Bütün şartları sağlayıp yeterlilik sınavında başarı gösteren ve müfettişlik ünvanına hak kazanan müfettiş yardımcıları yıllardır ünvanlarını bekliyor. #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Ayrıcalık beklemiyor fazlasını beklemiyor sadece hak ettiğini canla başla çalışılarak hak ettiğini.

Anlattığımızda bir çok kişinin kulaklarına inanamadığı kadar uzun süredir hakkımız olan kararnameyi bekliyoruz sn bakanım @ZehraZumrutS bu mağduriyet bitsin artık. #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Hukukun üstünlüğüne hepimiz gönülden inanıyoruz, yargı iş müfettişlerinin lehine karar veriyor, bürokratik engellere dur diyelim İş müfettişi yardımcıları müfettişliğe atansın @RT_Erdogan @RT_Erdogan #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Mesleğe dair tüm sorumluluğu alıp haklarımızı alamamamızın sebebini Mahkemeler bile anlamadı. Müfettişlere hak veren mahkeme kararları uygulanmalı. #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Çalışma hayatının denetimini devlet adına yerine getiren, işçiler ve işverenlerin mevzuattan doğan haklarını koruyarak çalışma barışına katkı sunan İş Müfettiş Yardımcıları yaklaşık 4 yıldır Müfettişliğe atanmayı beklemektedir. #İşMüfettişiKararnameBekliyor @RT_Erdogan @ikalin1.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yargı kararlarını uygulamıyor. İş müfettişi atamaları mahkeme kararına rağmen yapılmıyor. @memurlarnet #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor #İşMüfettişiKararnameBekliyor geleceğin büroktatları memleketimizin idarecileri olacak olan iş müfettişi yardımcıları hakları olan ünvanlarını onur duyacakları şekilde taşımayı bekliyorlar. @RT_Erdogan @ZehraZumrutS.

Zamanı hala gelmedi mi Sayın Bakanım? @ZehraZumrutS #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor 8 yıldır yardımcı olarak çalı senedir verilmesi gereken müfettişlik unvanın verilmesi için imzanızı bekliyoruz @RT_Erdogan @ZehraZumrutS.

Yaklaşık 5 yıl önce hak ettikleri unvanlarını alamayan iş müfettişi yardımcıları adalet bekliyor. #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Belirsizlik sona ersin iş müfettişi yardımcıları artık atansın @ZehraZumrutS #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor iş müfettişleri kararnamelerinin çıkmasını bekliyor.

Pazartesi sendromu yoktur atanmama sendromundan vardır #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Müfettişi Yardımcıları kararnamelerin imzalanmasını bekliyor..

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Çalışma hayatının rehberlik ve denetimini yapan İş Müfettişleri başarıyla geçtikleri sınavlara rağmen yılardır bir kararname bekleyerek mağdur ediliyor. Yargı kararlarının uygulanmasını talep ediyoruz. @ZehraZumrutS.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor Yeterlilik sinavinda basarili olmus, gerekli asamalari gecmis 420 is mufettis yardimcisi yıllardır atama bekliyor. Mahkeme kararları uygulanmiyor. @ZehraZumrutS @RT_Erdogan.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor “Birçok iş müfettişi yardımcısı atanabilmek için dava açmış durumdadır.”.

#İşMüfettişiKararnameBekliyor 6 bakan, 5 yıl geldi gecti, is müfettişi yardimcilari hala kararnamelerinin imzalanmasini bekliyor..

Çalışma barışınının sağlanmasında etkin rol oynayan Müfettişler, kendi haklarını istiyor. @ZehraZumrutS #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Sayın Cumhurbaşkanımızın tarihli konuşmasından bir satır başı; “Adaletin tesisine hizmet etmeyen hukuk da kanun da toplum nezdinde yok hükmündedir.” #İşMüfettişiKararnameBekliyor.

Worldwide Twitter Trends Now