Worldwide flag

🕓

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu In News: The Most Popular Tweets

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Yeni yapılan şehir hastanelerin laboratuvarları özel sektöre bağlı. Mağduriyetimizi görmenizi istiyoruz. Bizler de hak ettiğimiz atamaları istiyoruz. Şehir hastaneleri sonumuz olmasın @saglikbakanligi @drfahrettinkoca #YeniYıldaLaboranta5BinAtama🔬

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Twitter

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Photo

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Top Tweets On Twitter

tüm okul hayatım boyunca sağlık okumayacağım diye tutturmuştum gel gör ki bunun sonunda sağlıkçılar gününü kutlamakta varmış. benim için ilk #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu kutlu olsun🤙🏻.

e hadi diyetisyenler catladi artik @saglikbakanligi #diyetisyen5000atamaistiyor #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu.

📌Geçmiş #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu müz kutlu şu an nöbette olan sağlık camiası çalışanlarına kazasız belasız, hir siz gür süz nöbetler.

📌Geçmiş #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu müz kutlu şu an nöbette olan sağlık camiası çalışanlarına kazasız belasız, hir siz gür süz nöbetler Photo

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu twiti atacaktım onu bile unuttum. Lan özel sektör bana iş vermediğin için mesleğimi unutmak üzereyim.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Yağmur Kaç gündür aralıksız yağıyor Gökyüzü ağlar gibi. Sığınacak yer arayan tüm canlılar Sizde bize benziyorsunuz aslı! Aradığımız hep aynı liman degilmi ?.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu
Yağmur
Kaç gündür aralıksız yağıyor
Gökyüzü ağlar gibi.
Sığınacak yer arayan tüm canlılar
Sizde bize benziyorsunuz aslı!
Aradığımız hep aynı liman degilmi ? Photo

Bu güzel günümüzü kutlamak yerine her branş kendini öne çıkarmaya çalışmış, çok üzücü😕 Bugün birlik günü #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu 🎊.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu atanan ve Atama bekleyen tüm sağlıkçıların günü kutlu olsun.🌺🌺🚑🚑🚑🚑🚑🚑.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu İyi akşamlar Sağlıklı güneşli günler..

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu
İyi akşamlar
Sağlıklı güneşli günler. Photo

11 ocak Türkiye sağlıkçılar günümüz kutlu olsun👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu.

Eski Sağlıkçı, Yeni Laborant 🥳 #YeniYıldaLaboranta5BinAtama #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Yeni yapılan şehir hastanelerin laboratuvarları özel sektöre bağlı. Mağduriyetimizi görmenizi istiyoruz. Bizler de hak ettiğimiz atamaları istiyoruz. Şehir hastaneleri sonumuz olmasın @saglikbakanligi @drfahrettinkoca #YeniYıldaLaboranta5BinAtama🔬.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Yeni yapılan şehir hastanelerin laboratuvarları özel sektöre bağlı. Mağduriyetimizi görmenizi istiyoruz. Bizler de hak ettiğimiz atamaları istiyoruz. Şehir hastaneleri sonumuz olmasın
@saglikbakanligi @drfahrettinkoca
#YeniYıldaLaboranta5BinAtama🔬 Photo

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Yeni yapılan şehir hastanelerin laboratuvarları özel sektöre bağlı. Mağduriyetimizi görmenizi istiyoruz. Bizler de hak ettiğimiz atamaları istiyoruz. Şehir hastaneleri sonumuz olmasın @saglikbakanligi @drfahrettinkoca #YeniYıldaLaboranta5BinAtama🔬.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Yasadığı ülkeyi ve Bayrağını seven, insan hayatı için çırpınan, gece gündüz, yağmur kar demeden görevi başında olan sağlık çalışanı kardeşlerimizin günü kutlu olsun. Başta taşeron ve sözleşmeli olmak üzere inşallah tüm özlük sorunlarınız çözülür.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Bu güzel günde artık bir atama haberini duymak istiyoruz sayın @drfahrettinkoca @RT_Erdogan aylardır sizden bir haber bekliyoruz gözümüz kulagimiz sizin vereceğiniz müjdelerde.

Sağlıga şiddetin son bulduğu,sağlıkçıların kendini yalnız hissetmediği,adil kadro dağıtımıyla birlikte çalışan,çalışmayan bütun meslektaş ve sağlıkcı arkadaşlarımın günü kutlu olsun✌ #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu @drfahrettinkoca.

Biz Sağlıkçılara bu özel günümüzde güzel bi atama haberi verin lutfen #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu @RT_Erdogan @drfahrettinkoca.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu kutlu olsun. Umarım sağlıkçıların kıymetinin bilindiği, bol ve adil atamalı bir yıl olur.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Tüm sağlık çalışanlarının günü kutlu olsun 😍😍😍.

Kura ile alımlar istemiyoruz KPSS ile adaletli bir şekilde alımlar istiyoruz. #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu #SağlıkYönetimineKadro @drfahrettinkoca @suayipbirinci.

2018 KPSSde 90 ve üZeri puan alan 700 FİZYOTERAPİST var sayın Bakanım bugünün Şerefine bir kez daha hatırlatalım @drfahrettinkoca #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu.

Tüm sağlık personellerinin ve tüm meslektaşlarım fizyoterapistlerin sağlıkçılar günü kutlu olsun #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu #kamuya5binfizyoterapist.

Gece gündüz vefası ile çalışan, atama bekleyen tüm camianın kutlu olsun. #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu.

insanların 2-3 saat zor durduğu hastanelere ömrünü adayan, kendi sağlığından, ailesine ayırdığı zamandan feragat edip insanlar için çabalayan ve bundan zerre pişmanlık duymayan fedakar, hizmet aşığı sağlıkçıların ve sağlıkçı adaylarının #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu kutlu olsun!.

#11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu Önümüzdeki alımlarda yer almak istiyoruz #SağlıkYönetimineKadro @drfahrettinkoca @DrMuhammetguven.

Diyetisyenler olarak tüm sağlık camiamızın #11OcakTurkiyeSaglikcilarGunu kutlu olsun. Yeni yılın adil dağılım ve yüksek atamaların olduğu bir yıl olmasını temenni ederim.

Worldwide Twitter Trends Now