Worldwide flag

🕓

#200TLdenTTVerilir In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Osmanlıda 1453 yılında Twitter olsaydı nasıl twitler atılırdı ? ✍️#pazartesi #200TLdenTTVerilir.

#200TLdenTTVerilir Twitter

#200TLdenTTVerilir Photo

#200TLdenTTVerilir Top Tweets On Twitter

Çocuk yapın diyenler buyursun😤 Seni zevkimiz uğruna ihtiraslarımız uğruna dünyaya getirip yalnız bıraktığımız için affet #200TLdenTTVerilir #Pazartesi.

Osmanlıda 1453 yılında Twitter olsaydı nasıl twitler atılırdı ? ✍️#pazartesi #200TLdenTTVerilir.

#200TLdenTTVerilir Sevgili Dost, Kim kazandı? Atom bombasını Hiroşima’ya atan mı? Everest’in tepesine ilk kez varan mı? Doksanıncı dakikada maçı alan mı? Diriler mi, ölüler mi? Çobanlar mı, sürüler mi? Efendiler mi, köleler mi? Kim kazandı? Sevgili Dost, Herkes kaybetti..

Türk nüfusu hızla azalıyor. Tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacağı dalga geçebilir. Birileri sanane ne de diyebilir ama ülkenin dokusu hızla değişiyor. Çocuk yapın !!!! #pazartesi Hayırlı Haftalar #200TLdenTTVerilir.

Bu sitede ilegal işler döndüren ler baya çok her türlü haltı yiyor lar sonra devrimci solcu sosyalist maskesi altında tüm pislik leri gizli yor lar #pazartesi #200TLdenTTVerilir.

Türk nüfusu hızla azalıyor. Tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalacağı dalga geçebilir. Birileri sanane ne de diyebilir ama ülkenin dokusu hızla değişiyor. Çocuk yapın ! #pazartesi Hayırlı Haftalar #200TLdenTTVerilir.

Hadi bilin bakalım bu arkadaş kimin yönettiği belediyeden bahsediyor. @ekrem_imamoglu #DahaGüzelOlacak #200TLdenTTVerilir..

Reklamdaki herifin tipinde hayır yok, el kol hareketlerine bak sıfata bak pişmiş kelle gibi sırıtıyo. #200TLdenTTVerilir.

#200TLdenTTVerilir sudan ucuzmus canimiz sikildikca ipe sapa gelmez trens topic ler yaratalim..

#200TLdenTTVerilir Tanıtım videosunu şim için ; 0531 930 66 05 detaylı bilgi için tıklayın ;.

Worldwide Twitter Trends Now