#24KasımÖğretmenlerGünü Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

#24KasımÖğretmenlerGünü Twitter

Bilgisiyle beraber tecrübesi ve irfanıyla da çocuklarımızı geleceğe hazırlayan; gönül dünyamızı, akıl dünyamızı, ruh dünyamızı aydınlatan tüm öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü’nü yürekten tebrik ediyorum..

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’e, görevi başındayken şehit edilen öğretmenlerimize ve tüm eğitim emekçilerine saygı ve minnetle… #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun..

Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Trabzonspor,Trabzonspor on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Tüm öğretmenlerimizi saygıyla; en yüksek makama ulaşan eğitim şehitlerimizi rahmetle anıyorum. #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun!.

Tüm meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. “Gelecek gençlerin,gençler ise öğretmenlerin #24KasımÖğretmenlerGünü.

Geleceğimizi inşa eden kıymetli öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun..

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm ögretmenlerin, ögretmen adaylarının ögretmenler günü kutlu olsun✨️ #24KasımÖğretmenlerGünü.

Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve onun ışığında yürüyen tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Yalçın Yıldırım,Yalçın Yıldırım on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Gelecek Partisi Pendik İlçe Başkanlığı,Gelecek Partisi Pendik İlçe Başkanlığı on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Sevgiyle öğretmeyi kendine amaç edinen öğretmenim❣️ günümüz kutlu olsun #24kasımöğretmenlergünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Handan🍀,Handan🍀 on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! #24kasımöğretmenlergünü #öğretmenlergünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by EMRESAN UN,EMRESAN UN on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. #24KasımÖğretmenlerGünü @semsibayraktar @ziraatodalari.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Diyarbakır Yenişehir Ziraat Odası Başkanlığı,Diyarbakır Yenişehir Ziraat Odası Başkanlığı on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu en kutsal mesleği aşkla yapan canım ablam, üzerimde emeği olan ve şehit olan tüm öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun❤️🕊️.

Eserinin üzerinde imzası olmayan yegane sanatkar;Öğretmendir Bize herşeyi öğrettiniz ama size nasıl teşekkür edeceğimizi hâlâ bilmiyoruz🥰 Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Onun izinde nesiller yetiştiren tümÖğretmenlerin Günü kutlu olsun #24kasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by GÜZ ✌️ 🇹🇷,GÜZ ✌️ 🇹🇷 on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Başta şehit olan ve rahmetle, minnetle andığımız öğretmenlerimiz 🇹🇷olmak üzere tüm öğretmenlerimizin #24kasımöğretmenlergünü kutlu olsun.💐💐💐.

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. 🇹🇷 #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Mustafa Elmalı,Mustafa Elmalı on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü ❤Özel okul/kurs/rehabilitasyon merkezinde görev yapan, ❤Kamuda görev yapan, ❤Ücretli olarak görev yapan, ❤Evini adeta kpss çilegâhına çevirmiş olan öğretmenlerimin, bu güzel günlerini tebrik ediyorum..

Selam size! Üstünüzde bütün bakışlar, Bir gün olur tarih sizi elbet alkışlar! #ÖğretmenlerGünü #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Hülagü Han,Hülagü Han on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

‘’Milleti kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet, henüz millet namını almak istidadını keşfetmemiştir.’’ Mustafa Kemal Atatürk #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Bengisu Soylu,Bengisu Soylu on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan ve her türlü fedakarlığı gösteren kıymetli öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun..

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Kuzey Marmara Arnavutköy Belediyespor,Kuzey Marmara Arnavutköy Belediyespor on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi için, kaliteli eğitim ve öğretim yürütmesi Bu da ancak çağdaş öğretmen ve eğitimcilerle mümkündü Çağdaşlığa, Aydınlığa, bilime inanan tüm öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun 💐💐 #Günaydın 🌿🌼☘️🌾☕.

Başöğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK olmak Üzere Tüm Öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü Kutlu Olsun.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by halil TANRIVERDİ,halil TANRIVERDİ on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Bütün öğretmenlerimin ve öğretmen olacak herkesin öğretmenler günü kutlu olsun. Öğretmenler geleceğe şimdiden iz bırakır #24KasımÖgretmenlerGünü.

Öğretmenim canım benim,canım benim öğretmenler gününüz kutlu olsun. #24KasımÖğretmenlerGünü.

Cumhuriyeti benimsemiş, Laik, Hukuk Devletine inanan, Adil ve Vicdanlı olan Öğretmenlerimizin #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun..

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit olan öğretmenlerimiz olmak üzere #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu olsun..

👩🏻‍🏫🧑🏼‍🏫👨🏻‍🏫 #24KasımÖğretmenlerGünü.

#24KasımÖğretmenlerGünü Photo,#24KasımÖğretmenlerGünü Photo by Şule Uygur,Şule Uygur on twitter tweets #24KasımÖğretmenlerGünü Photo

Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. #24KasımÖgretmenlerGünü.

Bir harf için kırk yıl köle olunuyorsa, Yirmi dokuz kere Kırk yıl kölesiyiz öğretmenin. #24KasımÖğretmenlerGünü kutlu.

Worldwide Twitter Trends Today
  • 가요대축제
  • GIRLS TAKE OVER
  • hyolyn
  • Inovasi Proteksi Terbaik
  • KARA
  • Lakers
  • lee jung
  • #MAMA2022