Worldwide flag

🕓

#40BinÖğrtAtamasıHaktır In News: The Most Popular Tweets

Hayalleri olmayanlar başkalarının hayallerinde yaşarlar. * Öğretmensiz öğrenciler nasıl hayal kursunlar? * #40BinÖğrtAtamasıHaktır

#40BinÖğrtAtamasıHaktır Twitter

#40BinÖğrtAtamasıHaktır Photo

#40BinÖğrtAtamasıHaktır Top Tweets On Twitter

O değil de olur da atanırsam bu saatlere kadar neyi kafama takıcam acaba #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

#40BinÖğrtAtamasıHaktır Tabi siz anneleri tarafindan sizlere emanet edilen cocuklara kpss bakimindan yetersiz gördüğunüz öğretmenlerin ögretmenlik yapmasına şiddetle karşısıniz ama.

@ziyaselcuk hocam atayım gelin amasya ya yeminle kuzu çevirme yaptırcam size danışmanlar not alsın bu tweeti #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

@Av_Burcu03 Ataması yapılmayan öğretmenlerin sesine ses verdiğiniz için tüm öğretmenler adına teşekkür ederiz sayın #subatta40binatamatalebi #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

@Av_Burcu03 Çok çok çok çokk teşekkür 😘 iyiki varsını #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

@Av_Burcu03 Çok teşekkür ederiz sn vekilim. Yüreğinize sağlı #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Ey sıkıntı şiddetlen, nasılsa geçeceksin! /N. Bekiroğlu #YazBunuKafana #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Ey sıkıntı şiddetlen, nasılsa geçeceksin!  /N. Bekiroğlu #YazBunuKafana #40BinÖğrtAtamasıHaktır Photo

Twitter bile bizden yana hala düşmüyor tag sn bakanım @ziyaselcuk #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Kalmak istiyorsan kal gündemde. günaydın sana sevgili tag. #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Günaydın bu sabah #40BinÖğrtAtamasıHaktır diyerek uyandım yine Sayın Bakanım @ziyaselcuk.

Meslek sahiplerinin hepsini topluca atayin da milletce bi birileri atama kadro tt olup sesini duyurma garip yani bu insanların hepsi de yerden göğe hakli.#40BinÖğrtAtamasıHaktır.

#40BinÖğrtAtamasıHaktır diyen öğretmenlerin mücadelesi halâ devam ediyor. 110 bin twit 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Sn Bakanım @ziyaselcuk @safran1958.

#40BinÖğrtAtamasıHaktır diyen öğretmenlerin mücadelesi halâ devam ediyor. 110 bin twit 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Sn Bakanım @ziyaselcuk @safran1958 Photo

Saat onu bile okuyorum 40bin atama işlemiş resmen #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Biri de çıkıp demiyor ki 40bin atama duyurusu Şubat ayında yapılacak git rahat rahat uyu. #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Son twitimi de atayım uyuyayım saat yani uyumak lazım iyi geceler sayın bakanım cumhurbaşkanım tam 7 saattir burdaydım diyecek söz de kalmadı yazacak bir şey de en kısa zamanda atanmak umuduyla daha nice 110 000 ve daha fazlası twit Görürüz inş #40BinÖgrtAtamasıHaktır.

Gaddarlık ve sevgisizliğin kanunla yasaklanması lazıüm müesseslerin sevgiyi esas alması gerektiği, devletin tüm kurumlarının sevgiye göre hareket etmesi gerektiği anayasaya kısa bir madde olarak eklenmeli #EnBüyükBelaSevgisizlik #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Gaddarlık ve sevgisizliğin kanunla yasaklanması lazıüm müesseslerin sevgiyi esas alması gerektiği, devletin tüm kurumlarının sevgiye göre hareket etmesi gerektiği anayasaya kısa bir madde olarak eklenmeli #EnBüyükBelaSevgisizlik #40BinÖğrtAtamasıHaktır Photo

Siz sabah uyanıp telefonunuza baktığınızda 115 bin ileti gördünüz mü hiç? Ama sayın bakanım @ziyaselcuk bunu birçok kez gördü. #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

#40BinÖğrtAtamasıHaktır Bu günlük bu kadar😊👏🏻👏🏻 Herkesin eline, emeğine, parmaklarına, gözlerine sağlık👊.

Hayalleri olmayanlar başkalarının hayallerinde yaşarlar. * Öğretmensiz öğrenciler nasıl hayal kursunlar? * #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

#40BinÖğrtAtamasıHaktır Güzel insanlar kadar, Güzel cümleler biriktirdik biz hayatımı Bir çin atasözü der ki: “Gönülden kopan bir söz, insanı üç kış ısıtmaya ” Sn Bakanım @ziyaselcuk @safran1958.

Sayın Bakan, Şubat ayında 40 bin öğretmen ataması yaparak öğretmen adaylarımızın yarasına merhem olmalıdır . Cumhurbaşkanımızdan öğretmen adayları müjde beklemektedir . Destek , hep destek ... #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Sayın Bakan, Şubat ayında 40 bin öğretmen ataması yaparak öğretmen adaylarımızın yarasına merhem olmalıdır .
Cumhurbaşkanımızdan öğretmen adayları müjde beklemektedir .
Destek , hep destek ...
#40BinÖğrtAtamasıHaktır Photo

Eğitime ayrılan bütçenin daha az olduğu yıllarda bile daha fazla atama yapılmıştır. 144 bin öğretmen açığı ve ücretli öğretmen sayısı yüz bine yakınken öğretmen ataması şarttır, haktır, ihtiyaçtır. #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

144 bin Öğretmen açığı ve ülkemizin her bölgesinde görevini seve seve yapmaya hazır 450 bine yakın Öğretmen adayı varken #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Atanmayan Öğretmenlerimizin talebi; 144 bin öğretmen açığı ve 100 bine yakın ücretli öğretmen olan ülkemizde 2019 Şubat ayında en az 40 bin öğretmen atamasının yapılması, öğretmen açığının kademeli olarak kapatılmasıdır. #40BinÖğrtAtamasıHaktır.

Son 14 yılda Toplam 3,525,159 öğretmen sınava girmiş ve bunların ortalama % 15’i atanmıştır. KPSS’ ye giren her 100 öğretmenden sadece 15’i atanmış, 85 öğretmen atama beklemektedir. Her yıl bu sayı artmaktadır. #40BinÖğrtAtamasıHaktır.