Worldwide flag

🕓

Ağaç Bayramı In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Çevre ve yeşile sahip çıkmak hepimizin görevi. Gelecek nesillere yemyeşil bir Türkiye bırakmalıyız. Bu konuda çok önemli çalışmaları olan bir bilim adamı olarak, doğaya ve çevreye saygı duyalım. Yeşili sevelim, doğayı koruyalım. Ağaç Dikme Bayramı çağrısını destekliyorum..

Ağaç Bayramı Twitter

Ağaç Bayramı Photo

Ağaç Bayramı Top Tweets On Twitter

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştü.

Ağaç dikme bayramı👍🏻Bu kesinlikle mükemmel bir fikir. Senede 1 gün de.

@KuralSevda 864 bebek anneleriylen cezaevinde. Ağaç Bayramı.

Ağaç Bayramı Photo

savrularak uçuyor ömür, ecelin parmaklarında. doğar doğmaz başlıyor yolculuk uzun ince bir yolda. doğan her bebekte, açan her çiçekte, uçuşan her zerrede ölümü hatı Ağaç Bayramı.

Ağaç Bayramı Photo

“bir şeyler kalmalı insandan zamanla eskimeye, rüzgârlarla uçmaya, yağmurla çürü Ağaç Bayramı.

Ağaç Bayramı Photo

Ülkenin hali, Oysa aynı amaca hizmet etmeli değil miyiz? Ağaç Bayramı #864BebekHapiste.

Ağaç Bayramı Photo

evde koltukta uzanmış boş boş tv izlerken bi mucize olsun kaderim değişsin başıma harika şeyler gelsin falan istiyorum. Ağaç Bayramı.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. 🌱.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. valla çok güzel olur🌸.

Ağaç Bayramı ilan edilsin. Bence de çok güzel bir fikir 👏 #AğacDikmeBayramı.

Ağaç Bayramı Photo

bir dikili ağaçı olmalı herkesin, yaşamak ve yaşatmak için Ağaç Bayramı.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. He bu arada rant sağlamak için ormanları nizami şekilde yakıp (doğal yangın gibi gösterip) unutulunca yerine otel yapmaktan da vazgecelim😉.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim.🌱🌳.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. yapmazsak küresel ısınma ebemize atlayacak çünkü.

Çevre ve yeşile sahip çıkmak hepimizin görevi. Gelecek nesillere yemyeşil bir Türkiye bırakmalıyız. Bu konuda çok önemli çalışmaları olan bir bilim adamı olarak, doğaya ve çevreye saygı duyalım. Yeşili sevelim, doğayı koruyalım. Ağaç Dikme Bayramı çağrısını destekliyorum..

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçege donusturelim. Yok etmek yerine var etmeye calisalim.

@thegranadaco Ağaç dikme bayramı süper fikir .Yanan ormanları tekrar yeşile kavuşturmak için hemen lutfen.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. Ama lütfen yapmış olmak için yapıp olur olmadık yerlere çam ağacı dikmeyelim 🙏.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. Çocuklarımıza ağaç dikmeyi ögretelim.

@thegranadaco Ağaç bayramı 🌳 #ağacbayramı #AğacDikmeBayramı.

Ağaç Bayramı Photo

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. @thegranadaco 🌱🌲🌳👍.

her insan yılda ortalama 7 ağaç yok ediyor ve tek bir ağaç senede yol alan bir arabanın açığa çıkardığı karbonu yok edebiliyor. o yüzden daha yaşanabilir bir dünya için yılda en az 7 ağaç dikilmesi gerekiyor, yeşeren nesiller için ağaç bayramı ilan edilsin..

23 nisanlarda küçücük bedenleri obje olarak kullananlar onları ilerde oynatacakları ensest konulu dizilere hazırlıyorlar. Ve taciz olayları arttıkça da suçu müslümanlara atmaya devam edecekler. Sistem belli, Suçu Yap-işlet-müslümanlara Ağaç Bayramı.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. #AğacDikmeBayramı #ağacbayramı @thegranadaco.

Ülkemizde Milli Ağaç Bayramı ilan edilsin! Senede 1 gün tüm Türkiye sadece fidan dikelim. Sen de destek ver bu hayali gerçeğe dönüştürelim. 👏👏👏.

Worldwide Twitter Trends Now