Worldwide flag

🕓

#AbdürrahimFalcaoNerede In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Seri Porto Nzonzi #abdürrahimfalcaonerede Galatasaray’ın 2019/2020 sezonu forma göğüs sponsoru:.

#AbdürrahimFalcaoNerede Twitter

#AbdürrahimFalcaoNerede Photo

#AbdürrahimFalcaoNerede Top Tweets On Twitter

@volkanangun O zaman yönetim deki kişiler günlerce Falcao ula görüşüyoruz. Falcao yu alıp gelicez. Falcao yu alıp geleyim. Falcao gelecek inşallah. Sonra Falcao paylaşımları beğenmek ve takip etmek gibi amatör luge düşmeyecekler. Böyle yaparlarsa ! #AbduerrahimFalcaoNerede !!!!!!!.

Bu transfere sevinmedik çok fazla bize üzümlü kekimiz falcao lazın #AbduerrahimFalcaoNerede #Nzonzi.

1 aydır her gün düzenli olarak falcao geliyor 30 tane falcao oldu napacaz biz bu kadar falcaoyu bilen var mı? #AbdürrahimFalcaoNerede.

Falcao transferi yattı da Nzonzi ile gündemi meşgul etmeye mi çalışıyosunuz anlamadım ki? @_AAlbayrak @yusuf_gunay #AbdurrahimFalcaoNerede #AbduerrahimFalcaoNerede.

Takımı satın taraftarı satmayın #abdürrahimfalcaonerede.

#AbdürrahimFalcaoNerede Photo

Abdürrahim Albayrak: Pen oni hatira olsin tiye çekturdum da #abdürrahimfalcaonerede.

#AbdürrahimFalcaoNerede Photo

Şampiyon da olsak rakipler elensede her sikten para da gelse bu transfer olmayacak belli siz transferde inanılmaz yeteneksizsiniz araplardan başkasını alamazsınız siz gidin faslı tunuslu topçu bakın yıldız sizin neyinize yeteneksiz başarısızlar #AbdürrahimFalcaoNerede @_AAlbayrak.

Seri Porto Nzonzi #abdürrahimfalcaonerede Galatasaray’ın 2019/2020 sezonu forma göğüs sponsoru:.

#AbdürrahimFalcaoNerede Photo

#abdürrahimfalcaonerede salı sallanır çarşamba çarşafa dolanır perşembe perisanliktir cuma mübarek gün cmt pazar tatil 😁.

3 gün sonra ilk lig maçımıza çıkı 😶 20 gün sonra transfer dönemi 😶 ❌ Falcao gelmedi 😶 ❌ DOS gelmedi 😶 ❌ Diagne hala gitmedi 😶 ❌ Mitroglou gitmedi 😶 ❌ Yedek stoper gelmedi 😶 ❌ Sponsorluk anlaşmaları hala imzalanmadı 😶 #AbdürrahimFalcaoNerede ?.

@_AAlbayrak ARKANIZDA SAVAŞ ÇIKTI GALATASARAY İÇİN DESENİZ BİR ORDU VAR NASIL GELDİYSENİZ GİDERSİNİZ UZADI BİTİRİN ŞU İŞİ YADA SEZON BAŞLAMADIAN SİKTİRİN GİDİN NET !! #abdürrahimfalcaonerede.

Siz yanlış anladınız adam falcao nun fanı onunla fotograf çekmeye gitti. #abdürrahimfalcaonerede.

Gelmesin falcao ulan Drogba bukadar naz yapmadi be kardesim #abdürrahimfalcaonerede.

#AbduerrahimFalcaoNerede vay be Abduerrahim kadar değerimiz yok biz gitsek kimse nerede demez insanlık ölmüş.

Ulan insanları olumsuz anlamda etkilemeyi ne güzel başarabiliyorsunuz. Çocuk musunuz abi siz? Bu insanlar ister mi transfer uzasın. Perdenin arkasında bilmediğimiz bir sürü olaylar var. Yapılacak en küçük bir hata mali açıdan büyük zararlar doğurur. Sakin !#abdürrahimfalcaonerede.

Yatın kalkın, Fatih Terim başarılı olsun diye dua edin. Galatasaray markası, bu kadar hata yapan, bu kadar itibar yitiren yöneticileri hak etmiyor artık. Aynı hatayı sürekli tekrar etmek tam anlamıyla iş bilmezliktir. #abdürrahimfalcaonerede.

Falcao yerine fotoğrafını mı getirdin acep nerde bu adam #abdürrahimfalcaonerede.

Ulan zihnime nasıl yerleştiyse artık, rüyamda @FALCAO transferini @DemetAkalin açıklıyordu 😂çıldıracağım artık. #abdürrahimfalcaonerede.

@_AAlbayrak Gelse de, gelmese de istifa ! Yeter artık bu taraftarı krize soktuğunuz. Beklentileri bu denli yükseltip amatörce sonuçlar almanıza sessiz kalmayacağız. #AbduerrahimFalcaoNerede.

⚡⚡⚡Sondakika ⚡⚡⚡⚡ Monaco kendileriyle Falcao transferi nedeniyle kurmuş olduğu yakın ilişki nedeniyle beğenip ikna ettiği Abdürrahim Albayragi futbol şubesi sorumlusu olarak transfer 😂😂😂😂😂 #abdürrahimfalcaonerede.

Arkadaşlar yatıp uyuyun yarın falcao gelmez. Gelseydi bir iki gün önceden basına haber verilirdi hazırlıklar başlardı. O yüzden bu transfer olmaz yarın. #abdürrahimfalcaonerede.

Bütün yaz boyunca falcao diye milleti oyalayan yönetim sktirsin gitsin arkadaş. Lig başlıyor hala doğru transfer yapılmadı. İlk 11 de bi tek muslera sağlam gerisi çöpten başka bişey değil. Bu kadro ŞLde bi bok yapmaz @GalatasaraySK #abdürrahimfalcaonerede.

Yemin ediyorum falcao dinlemekten icim dışım falcao oldu. Resmen tiksinmeye başladım artık konudan. Bitsin şu siktiğimin transfer sezonu rahatlayalım artık. #AbduerrahimFalcaoNerede.

Elindeki VAR kayıtlarını açıklayamayan adama sorulacak soru mu bu şimdi #AbdürrahimFalcaoNerede Konuş Abdurrahim, VAR kayıtları nerde❓❓❓sol alttaki fotoğraf karesinde olabilir mi VAR kayıtları❓❓❓.

#AbdürrahimFalcaoNerede Photo

#abdürrahimfalcaonerede Nzonzi değil Joa Mario ve geçen sene devre arası satılmaya çalışılan Belhanda yerine GS 2019-2020 sezonu kurması gereken kadro.

#AbdürrahimFalcaoNerede Photo
Worldwide Twitter Trends Now