Worldwide flag

🕓

Adalet Bekleyişi In News: The Most Popular Tweets

Adalet Bekleyişi Canlı Yayın: #AdaletBekleyişi Adalet İçin

Adalet Bekleyişi Twitter

Adalet Bekleyişi Photo

Adalet Bekleyişi Top Tweets On Twitter

#OHALKomisyonusuçişliyor 2016 yılı Kasım Ayında ihraç edilen adam halen komisyondan Adalet Bekleyişi içinde. sene komisyonu, sene mahkeme sonucunu bekle derken insanlarin ömrünü tüketeceksiniz. Yazı.

Binlerce insanın Adalet Bekleyişi sürerken komisyonun saçma sapan RED gerekçeleri, hataları hayal kırıklığı yaratıyor, insanları ümitsizliğe sürüklüyor. Kul hakkıdır, yazıktır. Olaya siyasi değil insanî ve vicdanî bakmanizi bekliyoruz #OHALKomisyonusuçişliyor.

Adalet Bekleyişi Tevhidi kimse onu susturamaz susturmaya kimsenin gücü yetmez allahhu ekber.

Adalet Bekleyişi Bütün Müslümanları, bildiklerini konuşmaya davet ediyorum. Susanlar yüzünden memleket daha kötüye gidiyor!.

Adalet Bekleyişi Bütün Müslümanları, bildiklerini konuşmaya davet ediyorum. Susanlar yüzünden memleket daha kötüye gidiyor!.

Adalet Bekleyişi Konuşursam beni bitirirler diyenler, sustukça bitecekler!.

Cemaatler aleyhine Birileri bir tezgahlar kuruyor ama kim Şimdi de Rus elçiyi vuran Menzil imiş güya Adalet Bekleyişi.

Adalet Bekleyişi Canlı Yayın: #AdaletBekleyişi Adalet İçin.

Adalet Bekleyişi Canlı Yayın: #AdaletBekleyişi
Adalet İçin Photo

Hapisten birinin sesini duymak ilginç bişey gerçekten ... Adalet Bekleyişi.

Herkes oturabilir, Yaşlı kadınlar bile otura bilir, Korkarlar da oturabilir, Ayağa kalkmak Erkek adamın işidir.! (Malcolm X) Adalet Bekleyişi.

Herkes oturabilir, Yaşlı kadınlar bile otura bilir, Korkarlar da oturabilir, Ayağa kalkmak Erkek adamın işidir.! (Malcolm X) Adalet Bekleyişi Photo

Gökten daha ağır,zemheriden soğuk zehirden daha acı olan nedir? Dürüst insana iftira atmak gökten daha ağırdır. Namerde muhtaç olmak zemheriden daha soğuk sabretmekse zehirden daha acıdır. Adalet Bekleyişi.

Gökten daha ağır,zemheriden soğuk zehirden daha acı olan nedir? Dürüst insana iftira atmak gökten daha ağırdır. Namerde muhtaç olmak zemheriden daha soğuk sabretmekse zehirden daha acıdır. Adalet Bekleyişi Photo

Öyle bir zamanı Yaşıyoruz ki, Mazlumlar suçlu Zalimler Mazlumu oynuyor!... Ama Heyhat!!... Adalet Arayisimiz bu Çarkı bozacak Biiznilleh!... Adalet Bekleyişi.

Adalet Bekleyişi sürüyor ve sürecek. Taki bu zulümler bitene kadar.

Adalet Bekleyişi sürüyor ve sürecek. Taki bu zulümler bitene kadar Photo

Allahu Teala cezaevinde yatan mahkumlara özel davetçiler gö Bu davetçiler onlara islamı anlatı teala ne kadar merhametli subhanallah! (ışık) Adalet Bekleyişi.

Bir toplumda adalet yoksa o toplum medeni sayılamaz; istedikleri kadar uzaya gitsinler! Adalet Bekleyişi Canlı Yayın:.

Bir toplumda adalet yoksa o toplum medeni sayılamaz; istedikleri kadar uzaya gitsinler! Adalet Bekleyişi Canlı Yayın: Photo

Sadece Alparslan Kuytul Hocaefendi için değil tüm mazlumlara Adalet tecelli edene kadar zulme baş kaldırmaya devam edeceğiz. Adalet Bekleyişi.

Bir memlekette adalet incinirse kardeşlik biter! Adalet Bekleyişi Canlı Yayın:.

Bir memlekette adalet incinirse kardeşlik biter! Adalet Bekleyişi Canlı Yayın: Photo

İnsanları susturabilmek için adaleti terk ediyorlar. Adaleti terk edenler, adalet için konuşanları ya anlamazlar ya da yanlış Adalet Bekleyişi.

İnsanları susturabilmek için adaleti terk ediyorlar. Adaleti terk edenler, adalet için konuşanları ya anlamazlar ya da yanlış Adalet Bekleyişi Photo