Worldwide flag

🕓

#AklımaGelmişken In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

#AklımaGelmişken Saygıda kusur etmişsek affola, 🙏🙏 Akşamınız hayırlı ,mutlu ve huzurlu, 👍👍 Yarınlarınız aydınlık ve sağlıklı 🙋‍♂️🙋‍♂️.

#AklımaGelmişken Twitter

#AklımaGelmişken Photo

#AklımaGelmişken Top Tweets On Twitter

AyeteL kürsi okuduğumdaki güveni hiç bir sigorta şirketi Karşılayamaz #AklımaGelmişken söyleyeyim --------------------------- Sabahınız Nur gününüz aydın olsun inşallah.

#AklımaGelmişken Photo

#AklımaGelmişken Aşkı oyun sananlar Aşk başlı başına sanattır Sen çocuk olduğundan Oyuncak ettin aşkı Çocuklar aşkı oyun sanar Aşk 💕sanattır tarihtir Seveceksen adam gibi Seveceksin Sevmeyi bilmiyorsan Adam gibi veda ediceksin ağlatmadan Aşk edebiyattır #GeceyeNotlar.

#AklımaGelmişken Ben Duygu Yüreğime dokunmayan şiirler, anlamsız.

#AklımaGelmişken Sevgililer Günü için şarap evinde rezervasyon yaptırmışlar. Amk kırmızı şarabı görseler vişne suyu sanıp soğuk içerler 😂😂.

#AklımaGelmişken sormak istiyorum sizce Allah hasretlere de sevap yazar mi acaba ?!?.

#AklımaGelmişken 𝒮 𝑒 𝓃 𝒾 K 𝑜 𝓅 𝓎 𝒶 𝓁 𝒶 𝓎 ı 𝓅 Y 𝒶 𝓃 ı 𝓂 𝒶 Y 𝒶 𝓅 ı ş 𝓉 ı 𝓇 𝒶 𝓈 ı 𝓂 V 𝒶 𝓇.🔱.

#AklımaGelmişken söyliyim. Su akar yatağını bulur, insan gider en yavşağını bulur!.

#AklımaGelmişken Her sevgi kişinin kendi yüreği kadardir. #iyiakşamlar.

#AklımaGelmişken Photo

#AklımaGelmişken Bakıyorum da tazim satışını eleştirenler var. Daha dün evine kilosunu 20 liraya götürdüğün ürünü bugün 5 liraya alıp götürebiliyorsun. Be şerefsiz, haysiyetsiz, onursuz mahluk bunun neyini eleştiriyorsun Bir kere de teşekkür et, şükür et Tanzim Satış.

#AklımaGelmişken beni saklasana yüreğinin dibine. Gözlerinin bebeğ.

#AklımaGelmişken Erkekler güzel buldukları Kadınları Severler Hiçbir erkek bir kadına “Karakteri Güzel”diye ilk adımı atmaz. İstisnalar varsa Alınganlık yapmasın😉 Ne demiş Rumi “İnsanı gördüklerinden ibaret sayma Göremediklerinde ara İçidir hakikatın Resmi Dışı sadece Manzara.!.

#AklımaGelmişken Photo

#AklımaGelmişken sokakta yaşam mücadelesi veren kedi ve köpekleri unutmayı yemeklerinizi onlarla paylaşın.

#AklımaGelmişken Af yoksa oy yok, bedelli çıkmazsa oy yok, kadro yoksa oy Aziz Türk Milleti bu olamaz sanırım 🙄.

#AklımaGelmişken Beni benden öğren, herkese aynı değilim. Herkese aynı olsam sana mı gelirim..

#AklımaGelmişken söyleyeyim, Şikayet olmasın ama Yoğundum ve Tükendim Bugü Ama insanın işinin olması güzel Elhamdü.

#AklımaGelmişken Açma Gönlümün Penceresini Yine Gelip Oturma Kalbimin Baş Köş Sadece Sus Biraz Öyle Ve Yine Gideceksin Çünkü O Yüzdendir Gelme Deyişim. Zor Oluyor Artık İmkansız Gibi Acı.

“...Nasıl kıvranıyor, gizliden gizli seviniyorum bilsen… Kimseler yaşayamadı bunu diyorum. Kırılmış, balta yemiş ve sesi kuyularda boğulmuş biriyim, doğru. Ama seni tanıyorum. ...” -Ahmed Arif #AklımaGelmişken.

#AklımaGelmişken Photo

Kendine ait olan her şeyi kabullen. Buna olumsuz duygularında dahil. Onları değiştirmek için acele etme. Yaşamak için kendine izin ver. Sınırlarını gör kalbinin güncesine gözat, bak bakalım sana neler söylüyor. Unutma her duygu sana ışık tutan bir veridir. ✌🏼 #AklımaGelmişken.

Ben çocukken yedik içtik sofrayı Kuran kaldırsın dedikleri zaman çok şaşırıyordum. Vay anasını hakketen ne kutsal kitapmış sofrayı bile kaldırıyor diye düşünüyordum. #AklımaGelmişken.

#AklımaGelmişken Güvendiğimiz kişilerin güvensiz olduklarını gördük Sevginin tükenişini donuk suratlar gördük Aşk sanaldan ibaretmiş daldan dala çoklu aşk yaşamakmış bazılarına maceraymış aş için hayatı yavaş yavaş öğ.

#AklımaGelmişken Saygıda kusur etmişsek affola, 🙏🙏 Akşamınız hayırlı ,mutlu ve huzurlu, 👍👍 Yarınlarınız aydınlık ve sağlıklı 🙋‍♂️🙋‍♂️.

#AklımaGelmişken Photo

#AklımaGelmişken hayat o kadar hızlı geçiyor ki hiç bir şeye üzülmeye değmiyor.

#AklımaGelmişken yazayım : İnsan sevmediği birine saygı duya bilir. Ama saygı duymadığı birini asla sevemez. Saygılar, iyi akşamlar).

Hiçbir şey aklıma zamanında gelmiyor. Her şey sonradan, hep #AklımaGelmişken.

#AklımaGelmişken bu benim son 10 yılda dolu geçireceğim ilk sevgililer günüm lan harbiden. Annaaaa şaka maka bu gidişle evlencem galiba..

Worldwide Twitter Trends Now