Alanya Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Alanya Twitter

Son Belediye personelini dövülmesi olayında olay yerinde bulunan MHP Alanya ilçe başkanı Mustafa Sünbül, ifade vermeye gitmeyince hakkında zorla getirme kararı çıkartıldı.

Belediye personelini döven MHP Alanya ilçe başkanı Mustafa Sünbül, ifade vermeye gitmeyince halkında zorla getirme kararı çıkartıldı.

dörtlü KARI KISMI DÖŞEĞINDEN BELLI OLUR. Alanya Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak FERIK GÖSTERIR..

Alanya Photo,Alanya Photo by Akmutlu ⋞esčòrțs⋟ asya,Akmutlu ⋞esčòrțs⋟ asya on twitter tweets Alanya Photo

Tunceli̇ Alanya Uşak Van Yalova Yozgat ÖN TEKER Düziçi NEREDEN GIDERSE, , DIŞI KUŞ YAPAR YUVAYI, ,.

Alanya Photo,Alanya Photo by Aklim ⋞esčòrțs⋟ sevgi,Aklim ⋞esčòrțs⋟ sevgi on twitter tweets Alanya Photo

KIRKMAYOR İHTİRASYORTULAR ABLATİFYORTULAR EMİSYONDE 🥮 Kepez Konyaaltı Alanya Manavgat Serik kemer lara Belek ek gün kundu DERSİAMECEKTİM ❣ ELÇİLİKECEKTİM İHTİYARECEKLER TIRTILMEMŞLER.

Alanya Photo,Alanya Photo by Aksel ⋞esčòrțs⋟ hale,Aksel ⋞esčòrțs⋟ hale on twitter tweets Alanya Photo

🚨 “Alanya’da, sahadaki ve VAR odasındaki hakemlerin hepsi ekip olarak maalesef başarısız bir sınav verdi.” 🎙️ Fırat Aydınus, Mete Kalkavan’ın kararlarını değerlendirdi..

Alanya Photo,Alanya Photo by Sports Digitale,Sports Digitale on twitter tweets Alanya Photo

@Fenerbahce ılda şampiyon olalım be alanya maçında bjk maçında yapın şovunuzu güveniyoruz size.

Alanya Photo,Alanya Photo by H.U 🌿1907,H.U 🌿1907 on twitter tweets Alanya Photo

SİLMECE AŞIKLI AKYAZI ÇENGEL DANSÖZ CİKCİK ÇATKIN DESTEK #ankarabayan DAMPER SELİNTİ SİLİLİK ALANYA MIZRAP.

Alanya Photo,Alanya Photo by takaSwap,takaSwap on twitter tweets Alanya Photo

Alanya kloapatra eskilerden💑💑💑💑💋💋💋💋❤❤❤.

Alanya Photo,Alanya Photo by Suna💑Selim,Suna💑Selim on twitter tweets Alanya Photo

Şimşek Kıyamet Thor Wanda Alanya VER MEHTERİ BAŞLIYORUZ Ferit Abdülkerim Kırmızı Mata Barış Alper Doğa Okan Mursela Mustafa Kemal Atatürk Hakem Torreira Nursema.

❤️Acele Yok Herşey Sevgili Tadında ❤️ 📌Detaylı Bilgi İçin Whatsapp 📌 ☎️☎️ ⁱᶻᵐⁱᵗ ᵃˡᵃⁿʸᵃ ˢᵃʳıʸᵉʳ ᵏᵒⁿᵃᵏ ᵃᵗᵃᵏᵘᵐ ᵈᵃʳıᶜᵃ ˢᵃᵖᵃⁿᶜᵃ.

Alanya Photo,Alanya Photo by Filiz ลืมไม่ลง คง êſčòrțſ ₑₛkₒᵣₜ ₑſ͇cₒᵣₜ Êſčòrțſ,Filiz ลืมไม่ลง คง êſčòrțſ ₑₛkₒᵣₜ ₑſ͇cₒᵣₜ Êſčòrțſ on twitter tweets Alanya Photo

@AliNaciKucuk Ayağa kalkacak ? Ne zaman düştük ki ? 14 maç kazanmış takım arada 9 puan fark var Alanya’yı yense bile 6 puan..

#KuralıYokSayamazsınTFF #Gaziantep Alanya kıyamet : derken twetirda tag olan öne çıkan ne varsa etkileşim için beğeni için saçma sapan şeyler paylaşan şerefsizler yüzünden olan bitenin ne olduğunu anlayamıyoruz.

@Fenerbahce yönetiminden Milli maç arasında beklentim 1-UEFA maçında FB’ye HAİNLİK yapanların teşhir edip UEFA’nın cezasını bu hainlerden tanzim etmek 2-Alanya maçının VAR kayıtlarının deşifre edilip konuyu HUKUKA taşımak Bu 2 hamleyle bundan sonraki benzer olayların önünü kesmek.

@atavratpitbull Hüüüğğğğğğğ yine ağlicak bir şey bulmuşsunuz hüüüğğğğğğğğğğğğğğğ 😭😭😭😭😭😭😂😂💪💙💪💙💪💙 Alanya’dan bir girdik nerden çıktığımız bellii değil ağlaaaaaaaaaaaaa 😭😭😭😭😂😂😂 @atavratpitbull.

@berkcanzeydan @drdofurkan Bir de bunlar az maç yaptı 1 ay sonra 2 maç yaptı yine ara geldi. İnşallah ritim tutamazlar da 1-2 maçta daha takılırlar. Tabi önce bizim Alanya ve BJK maçından ölsek de kalsak da 6 puan ile çıkmamız lazım….

Olum şurada hemen takıma hocaya bok atanlar Fener alanya ya kaybetse tweet siler Okan hocam yanınızdayız derler ne takıyorsunuz aq onları BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ.

Bugün Alanya kalesinde bi adam bizi durdurup kk ye oy vermeyin dedi geleceğimiz içinmiş sanırım.

@caglaaa_1907 Sen maçı izledin mi? Öncelikle bunu sormak istiyorum maçta fenerden 1 futbolcu Alanya’dan iki futbolcu kırmızı kartı görmeliydi Maçın içinde neler neler vardı bir görsen fener hem sahada oynayarak hem de masa başındaki oyunu bozarak @Fenerbahce’nin hakkını kimseye yedirmedi NOKTA.

Fenerli olsan bi haftada hem alanya hem galatasaraya koyma zevkine varmanın ne demek olduğunu anlardın 😂😂😂.

@aslanmedya2023 Alanya maçı 0-3 Beşiktaş maçı 1-4 Istanbulspor maçı 0-4 Ankaragücü 1-3.

@lestgofirmino1 Ama şuanda deprem takımlarından gelecek puanlarıda katarsak 3 puan farkımız olacak (Alanya maçını kazanırsak) iyice kızışacak lig puahahhahahha arenada şampiyon olcaz var mı böyle keyif.

@gencaslangs @Aragorn_11 Bizim de alanya maçı var. Karagümrük var Adanademirspor var. Konyaya yeniliyorsak diğerinde hayli hayli yeniliriz.

Biraz uyayaım dedim hop gs 3 puan kaybetmiş . Pazar günü alanya mağlubiyeti için tüm hazırlıklar tamam gibi.

Şimdi biz güzel bir oyun ve skorla Alanya maçını atlatalım bitti denilen her şey Yeniden Başlasın @Fenerbahce #Sahnebizim #ALNVFB.

@grandeteriim1 Alanya febeye yatar febe Kasımpaşa maçları gibi rahat bol gollü galibiyet alıp koyunlarını Galatasaray kaldığı yerden şova devam zaten şampiyon Galatasaray yazdıracağız!!!.

@sco1905 Ja bizi ne ilgilendirir Alanya biz işimize bakacağız ama bu şekil değil Okan hoca.

@Aragorn_11 @TugcE__al1905 Alanya maçıda dahil hiçbir kolay maç yokki istediği kadar dengeli takım olsun.

Olası bir alanya puan kaybında ortaya çıkacak isim #KNYvGS #Fenerbahce İsmail kartal.

Adana Demirspor Kayseri Alanya (D) Karagümrük Jimnastik (D) Başakşehir İstanbul (D) Sivas Ankaragücü (D) Fenevbahçe SEN ŞAMPİYON OLACAKSIN 💛❤️ @GalatasaraySK.

Worldwide Twitter Trends Today
  • エウルア
  • エスパルス
  • オフレコ
  • オリンパス
  • カミナリ
  • カラフェス
  • カーヴェ
  • キスキル