Ali Koç Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Ali Koç Twitter

Ali Koç’un Fenerbahçe başkanlığı. 1. sezon lig altıncılığı (kupa yok) 2. sezon lig yedinciliği (kupa yok) 3. sezon lig üçünlüğü (kupa yok) 4. sezon lig ikinciliği (kupa yok) Allah seni Fenerbahçe’nin başından eksik etmesin başkan. Böyle devam.

Ali Koç’tan Dursun Özbek’e: “Açıkça ve mertçe her şeyi milyonların önünde değerlendirmek, tartışmak, kamuoyunu aydınlatmak adına istediğiniz zamanda istediğiniz kanalda istediğiniz kişilerle birlikte davet ediyorum.”.

Ali Koç Photo,Ali Koç Photo by De Marke Sports,De Marke Sports on twitter tweets Ali Koç Photo

Ali Koç’un son haftalarda oynanan kötü futbol konuşulmasın takım üstünde baskı hissetmesin diye yapılan gündem değiştirme çabaları boşunadır. Geldiğinden beri bu tutum hiç değişmedi, ne zaman bi kötüye gidişat olsa rakip takıma sallanır..

😭 Tek başarısı baba parası, vizyonu şeytandan kupa kaldırtmak ve Rasim Ozan Kütahyalı ile tartışmak olan Ali Koç hala ağlıyor mu.

@_samiyenhaber ali koç ve koyunlarını otlatmak için konya ovasını mı satın aldık.

Bir söylentiye göre Galatasaray Spor Klübünün; Ali Koç’un Fenevbahçesinden korktuğu ve kaçtığı söyleniyor. Fenevbahçe’nin resmi ve gayri resmi platformlar dahil aldığı tek kupa ektedir. “EVET EVET, ÇOK KORKUYORUZ” 😂😂😂 #KorkakGalatasaray.

Ali Koç Photo,Ali Koç Photo by berhan,berhan on twitter tweets Ali Koç Photo

Ali Koç bişeyler deniyor kaçacak heralde🤣🤣 Bruma: M Samet Akaydın: M Oosterwolde: M.

@Fenerbahce Bu ikisini adam yerine bile koymamak lazım satılık kalemler bunlar Ali Koç’tan nemalanabilseler Fenerbahçe’den iyisi olmaz.

Sağdaki en akıllıları, fener başarısız olduğunda Aziz Yıldırımı bile tanımadı, Ali Koç istifa dediğini bile duydum, paraya, pula, güce, biat etmez takımını gönülden.

Ali Koç Photo,Ali Koç Photo by Mertens,Mertens on twitter tweets Ali Koç Photo

Git bir bak @Fenerbahce ve Ali Koç hala bir yerlerde ağlıyorlar mı? Git bir bak..

Ali Koç Photo,Ali Koç Photo by capitano,capitano on twitter tweets Ali Koç Photo

Ali Koç’un açıklamalarını dinleyen fb taraftarları; #KorkakGalatasaray.

Ali Koç Photo,Ali Koç Photo by Frk_Krm,Frk_Krm on twitter tweets Ali Koç Photo

Aga ben bu esekleri anlamiyorum ya yemin ederim anlamiyorum ulan ali koc dedigimiz adam yazin batshuayiyi daha ucuza cekmek icin son gunu beklemis adam yani bu jaydenı hocanın istediği cok belli deilmi aliye kalsa siksen o kdr para verip almazdi bunu demekki jesus cok istiyor amk.

Galatasarayı saha dışına çekmeye çalışı KANIRTA KANIRTA ŞAMPİYON OLACAĞ HAZMEDEMEYECEKSİNİ Şampiyonluğumuz Ali Koç’un sonunu.

@yunus_zeyrek @siyahalpacino tamam sen ali koçu savunmaya devam et büyük başkan yedirmeyiz de işimize geliyor ali koç başkan fener şampiyon.

@BoraGiray1 NE hocaymış be Fenerbahçe de herkes kişilerin peşinde koşuyor 4 puan geriye düştüysek sebebi Jorge dir Ümraniye yi zar zor yeniyosak sebebi Jorgedir Şu durumdaki Fenerbahçe tabiki seçimlere hazırlanacak Ali Koç hak etmiyor koltuğu Cengiz i bir halt değil ama sizde sıktınız.

@Zeynlyapc Hayır Ali koç neyi tartışacak kaç yıldır ne başarısı varda konuşaçak adam sizi ayakta uyutuyor sizde gaza gelip sallıyorsunuz siz önce hesap sorun kardeşim kaç yıldır başkansın ne başarın var ki diye.

Futboldaki kötü gidişatini boş verdim artık enazindan Basketbolda bizi gururlandıran ve Avrupada ezici bir üstünlük içmesine sahip olan Fenerbahçe bekonun bile kötü gidişatı örnektir Ali Koç Fenerbahçeye tek iyliğin istifa olacaktır..

#KorkakGalatasaray Ali Koç başarısızlıklarına kılıf arıyor. Demek ki Fenerin başında kalmaya devam edecek. Seneye de şampiyon GS💃🥳.

Kusura bakmayın ama siz bu kafa yapısıyla bi 10 sene daha zor şampiyon olursunuz. Ali koç’a desteğe devam 😂 #KorkakGalatasaray.

Fenerbahçe tarihinin en başarısız Başkanı Ali KOÇ, 5 yıldır başarısızlığını saha dışına bağlıyor, Milyonlarca fenerbahçe taraftarı da bunu yiyor!.

@asistanaliz Ali Koç döneminde GS,bjk, başakşehir,TS şampiyon olmuş GS,bjk,TS ve Sivaspor Türkiye kupası kazanmış yav kuş kadar beynin olsa insan şuradan anlar fbnin ne kadar yonetilemedigini.

@galatafansorg @Fenerbahce Ali koç Herhalde Dursun Özbeği Rasim ozan kütahyalı Zannetti.

BU DA BENDEN MEYDAN OKUMA! Bırakınız TS avukatlarını ben bir TS taraftarı olarak sayın Ali Koç ve isterse bütün Fenerbahçe avukatları ile şike rezaletini , Trabzonspor haklarının gasp edilmesi ve bunda Ali Koç’un rolünü her platformda canlı tartışmaya hazırım. HODRİ MEYDAN!.

@DeparSports İşte ali koç öyle bir başkan insanları mutlu eden bir baş Not kendi taraftarları hariç tabi.

Sor sor başkanım bizim yerimize sen sor(Sayın Ali Koç mademki şike yapmadınız mademki temizsiniz niçin uefaya bu listede adınıza yer verdiği için dava açmıyor kulübünüzün adını temizlemiyorsunuz deyin başka sorum yok deyip sütüdyoyu terkedin O sabaha kadar konuşsun!.

Ali Koç Photo,Ali Koç Photo by Fikret Andaç,Fikret Andaç on twitter tweets Ali Koç Photo

@Oguz_Altay Saha içerisinde kalalım diyip TV’ye davet etmeleri, Fenerbahçe’nin içerisinde bulunduğu durumu gayet güzel bir şekilde açıklıyor. Erden Timur’un, Koç Ali ve çakallarına söylediği güzel bir sözü de aşağıya bırakıyorum..

Ali Koç Photo,Ali Koç Photo by Mücahit Şener,Mücahit Şener on twitter tweets Ali Koç Photo

@Fenerbahce 9 yıldır ligde şampiyonluk yok. • 10 yıldır herhangi bir kupa yok. • 16 yıldır Şampiyonlar Ligi yok. • Borç batağı içinde 🥱 Hedef saptırıyorlar ne zaman Ali Koç İstifa tagı açılsa kutuplaştırıyorlar. Siz bilirsiniz bizde başarısızlar gider yerine yenileri gelir, sizde kaos🤫.

Ali
Ali

@metinsipahioglu @GalatasaraySK Biz sampiyonluga kaçiyoruz koçum. Sezon sonu sn. Ali Koç nereye kaçacak?.

@DevriFener @mackolik 4 sene oldu 5 e gidiyor ali koc ama otobus arkasindan kosan baskana bile.

@metinsipahioglu @GalatasaraySK Baktınız takım iyi futbol oynuyor sahada durmayacak ne yapalım masaya davet edelim “yenilen pehlivan güreşe doymaz” Koç iş hayatında böyle davranıyor mu acaba iyi giden bir şeyi bozmaya çalışıyor mu?Artık ana okulunda çocuklar bile anlıyor ne yapılmak istenildiğine.

Worldwide Twitter Trends Today
  • セリカ復活
  • センバツ
  • ニャイキング
  • ハラバリー
  • パワーアップイベント
  • ヒョナイドン復縁
  • ビナー君
  • フォロワー16万人