Worldwide flag

🕓

#AllahınAdaleti In News: The Most Popular Tweets

Günaydın sevgili #cumartesi emekçileri ve tatilcileri. Keyifli bir gün diler,adaletten şaşmananızı tavsiye ederim zira #allahınadaleti şaşmaz ve er-geç tecelli eder

#AllahınAdaleti Twitter

#AllahınAdaleti Photo

#AllahınAdaleti Top Tweets On Twitter

#Allahınadaleti yerini 👋 Bu sapık cehennemi boyladı..😐 Hakim, bu sapığı temizleyen babayı serbest bıraktı.. (Ertelemeli) Malum sapık zihniyet, Evrensel hukuk, guguk diyerek sapığa sahip çıkı😡 Size bir müjdeli haber.⬇️ Bu karar emsal 👏 Sapıklara ölü😎.

#Allahınadaleti yerini 👋
Bu sapık cehennemi boyladı..😐
Hakim, bu sapığı temizleyen babayı serbest bıraktı.. (Ertelemeli)
Malum sapık zihniyet, Evrensel hukuk, guguk diyerek sapığa sahip çıkı😡
Size bir müjdeli haber.⬇️
Bu karar emsal 👏 Sapıklara ölü😎 Photo

#Allahınadaleti Asla şasmaz kendinizin başı boş bırakıldığınızı sanmayın neden açlık var savaş var diyip laf yapanlar insan kendi eliyle yapıyor herşeyi aç olanlar insanlar sayesinde aç yine yardım emrini zekat emrini yerine getirmeyen insanlar yüzünden açlar.

#Allahınadaleti er yada geç tecelli eder. Önemli olan bunun farkında olarak yaşamak.

Günaydın sevgili #cumartesi emekçileri ve tatilcileri. Keyifli bir gün diler,adaletten şaşmananızı tavsiye ederim zira #allahınadaleti şaşmaz ve er-geç tecelli eder.

@semrakuytul Bu #Cumartesi de yine Yollardasınız Rabbim Yardımcınız Birgün #AllahınAdaleti Gerçekleşir ! İnanıyoruz ki Güzel Günler Yakındır Sabır Acı Meyvesi İse Tatlıdır..

@semrakuytul Bu #Cumartesi de yine Yollardasınız
Rabbim Yardımcınız Birgün #AllahınAdaleti Gerçekleşir !
İnanıyoruz ki Güzel Günler Yakındır Sabır Acı Meyvesi İse Tatlıdır. Photo

Ne zaman biri de benim lastik tokamı bileğine takacak 😂😂 #AllahınAdaleti.

*Göğsünün daraldığını Hicr - 97 *Başına gelenlere Lokman - 17 *Sana Allah Enfal - 62 #AllahınAdaleti.

Helalleşme, öteki dünyadaki iflâstan kurtulmak için, bu dünyada insanlardan haklarını helâl etmelerini dileme ve böylece borçtan kurtulma yoludur. #KulHakkı #AllahınAdaleti.

Biz, kıyamet günü için adalet terazileri kurarız. Artık kimseye, hiçbir şekilde haksızlık edilmez. (Yapılan iş,) bir hardal tanesi kadar dahi olsa, onu (adalet terazisine) getiririz. Hesap gören olarak biz (herkese) yeteriz. Enbiyâ~47 #AllahınAdaleti.

Bizi boka batmış bir dünyaya gönder, sonra da üstünüz dahi kirlenmeden geri dönün de. Bu da #AllahınAdaleti.

Ajda Pekkan,ın ilk çıkardığı kaset 😂😂😂#AllahınAdaleti.

Ajda Pekkan,ın ilk çıkardığı kaset 😂😂😂#AllahınAdaleti Photo

#AllahınAdaleti Kul mutlaka doğru teşhis koyar, adaletin iyisini bilir diye bir şey yok. Adaleti en iyi bilen Allah’tır. Allah bir konuda hüküm verdiğinde onu kabul etmek kulluğun en önemli vasfıdır. Adnan Oktar.

#AllahınAdaleti Allah adildir. Tüm insanlar için adalet aynı uygulanır. Işığa gölgenin yaratılması nasıl bir sanatsa, tüm insanlara adaletin tam uygulanması da Allah’ın bir sanatıdır. Adnan Oktar.

Biz Oğuz’un şanlı soyuyuz. Adalet ve hürriyet üzere doğduk, öyle yaşar, öyle ölürüz. Sonsuza kadar adalet sonsuza kadar hürriyet! #AllahınAdaleti.

Sözlü olarak verilen dilekçelerin en yüksek yargıdan çıkan muhteşem karara #AllahınAdaleti denir.

#AllahınAdaleti İman bir vicdan tezahürüdür. İman eden bir insan zaten çocukluğundan itibaren merhametlidir, yardımseverdir, haktan adaletten yanadır. İman ehli insanların ruh hali çocukluklarından itibaren pozitiftir. Adnan Oktar.

Kafanı yastığa koyduğunda gözünden süzülenlere sebep olanlara #AllahınAdaleti 🙏🙏.

#AllahınAdaleti Sevgi ve güven İslam Birliği’nin olmazsa olmazlardır. İslam Birliği her yerde tertemiz bir adalet, yardımlaşma, birbirini koruyup kollama, dostluk, arkadaşlık, merhamet, kalite ve güzelliğin hakim olması demektir. Adnan Oktar.

Her konuda işin içinden çıkamayınca başvurulan Büyük divan #AllahınAdaleti.

.. için bir silah olarak kullanmak istiyorlar. Adalet böyle çirkin yollara girmez, adalet dürüst ve akıllıdır, İslam nuruyla nurlanmıştır. Adnan Oktar #AllahınAdaleti.

#AllahınAdaleti Bir konuda hüküm verirken adaletli olmak için kimsenin etkisi altında kalmamak gerekir. Adalet akıl işidir. En akılcı, en samimi, en doğru neyse adalet onu ürkiye’de 28 Şubat kafasında olan bazı kişiler adaleti kendi kin ve öfkelerini kusmak ...

E büyük tabi #AllahınAdaleti seninde kılarlar bir gün kalbini bırakırlar hevesini kursağında Allah büyük ...

#AllahınAdaleti Gerçek anlamda sosyal adalet için, gerçek bir sosyal güvence için velayet sisteminin tam yaşanması gerekir. Kuran’da Allah herkesin birbirinin velisi olduğu bir sistem olmasını söylemiştir. İşte bu Mehdiyet vesilesiyle olacaktır. Allah’ın izniyle 3-5 yıl iç.

Gönül ilişkilerimde edindiğim tecrübe erkeklerin daha çok acı çektiği. Aslında bu acı karşılıklıdır. Kadının çektiği acı gerçektir ama erkeğin acısı fazladır. #AllahınAdaleti.

#AllahınAdaleti Zalimlik yapan her kimse cezalandırılsın, adalet yerini bulsun. İsrail’in de zalimleri, varsa Filistin’in de zalimleri hak ettikleri hukuki karşılığı alsın. Ama hedef hep barış, huzur, kardeşlik ve dostluk olsun. Adnan Oktar.