Worldwide flag

🕓

#AyasofyaİbadeteAçılsın In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Mevcut hali müze gibi görünse de, Ayasofya hukuken ve tarihen bir camidir ve cami olarak kalacaktır. Iİnanmayan resmi tapusuna baksın. #AyasofyaİbadeteAçılsın.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Twitter

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

#AyasofyaİbadeteAçılsın Top Tweets On Twitter

Ayasofya Cami olduğunda belki Cemaati yine olmayacak ama Fatih Sultan Mehmetin Bedduasını üzerimizden atmış Belki Bela Musibetleri def Hristiyanlar ayin yapamayacaklarından, Müslümanlarda Namaz kılmasın diye Müzeye çevrilmiştir. #pazar #AyasofyaİbadeteAcılsın.

Her platformda @RT_Erdogan na #AyasofyaİbadeteAçılsın diyenler işin özeti aşşağıdadır.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

Demek ki, Ayasofya, ne taş, ne çizgi, ne renk, ne cisim, ne de madde senfonisi; sadece mâna, yalnız mâ ÜSTAD NECİP FAZIL KISAKÜREK #AyasofyaİbadeteAçılsın.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

Ayasofyayı kapalı tutmak, manada bütün camileri ve cami mefhumunu kapalı tutmaktır. Çünkü onların hepsi birer mekân, Ayasofya ise ruh.  #AyasofyaİbadeteAçılsın #ŞimdiŞunuDiyorum.

#AyasofyaİbadeteAçılsın diyenler Cumhurbaşkanı Tekirdağ mitinginden konuştu ; “Sultanahmet’i bir doldurun ondan sonra bakarız.”.

#AyasofyaİbadeteAçılsın KAFİR KİNİNDEN GEBERSİN! FATİH MEZARDA RAHAT ETSİN.

#AyasofyaİbadeteAçılsın açılmasına da ilk önce biz kendimize gelmemiz lazım zira Ayasofya her anlamda hak ile batılın savaşını başlatacaktır buna tepeden tırnağa hazırmıyız hiç zannetmiyorum.

Ayasofya İslam’dır! Ayasofya Özgürlüktür! Ayasofya Kıyamdır! Ayasofya Vuslattır! Ayasofya Zaferdir! Ayasofya Fatih’tir! Ayasofya Fetihtir! Ayasofya Ruhtur! Ayasofya TÜRKİYE’dir! Ayasofya CAMİİ’dir! SES VER TÜRKİYE!🇹🇷 #KılıçHakkıAyasofyaİbadeteAçılsın #AyasofyaİbadeteAçılsın.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

Ayasofyadan okunacak bir ezan; kraliçenin uykularını kaçırır, beyaz sarayın duvarlarını sallar, tel avivi yasa boğar, atinaya korku salar ve Mescid-i Aksaya cansuyu Rabbim o günleri görmeyi nasip etsin inş #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Zincirleri kırarak Ayasofya açılacak Seninde ey Ayasofya Birgün hesabın sorulacak ! #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Her seçimden önce #AyasofyaİbadeteAçılsın konusu açtırılıyorsa burda bir düşünülmeli?.

#AyasofyaİbadeteAçılsın demekten bıktık yorulduk artık açında refaha kavuşalım İNŞ.

Ahh Osmanlı ahh!!! Zamanında Medeni zannedilen Avrupa gibi sömürseydin,asimile etseydin; kılıçtan geçirip hak bilmemezlikten gelseydin şuan bu coğrafya çok daha farklı olurdu!!! İçimizdeki hainlerde çok farklı #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Mevcut hali müze gibi görünse de, Ayasofya hukuken ve tarihen bir camidir ve cami olarak kalacaktır. Iİnanmayan resmi tapusuna baksın. #AyasofyaİbadeteAçılsın.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

#AyasofyaİbadeteAçılsın bunun için şey lazım, şey eee neydi ya? He hatırladım.

Hakkımız, kılıcımızın, kanımızın, canımızın, ecdadımızın ORADA İBADET BİZİM EN TABİİ HAKKIMIZ!! #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Yeni Zelanda olayına basit basit konuşup kınama yapmak yerine verilebilecek en doğru cevap AYASOFYAyi haftaya cuma namazına kadar cami olarak açmaktır. #NewzealandTerroristAttack #AyasofyaİbadeteAçılsın.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

Alem İslam’dır, kainat İslam’dır. Zincirler kırılsın Ayasofya açılsın. #AyasofyaİbadeteAçılsın.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

Ayasofya açı Hem de öylesine açılacak ki, kaybedilen bütün mânalar, zincire vurulmuş masumlar gibi onun içinden fırlayacak!.. Öylesine açılacak ki, bu millete iyilik ve kötülük etmişlerin dosyaları da onun mahzenlerinde ele geç #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Yarın namazlığını alıp Ayasofya da namaz kılsan kim ne yapabilir ki🤟 #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Kırılsın zincirler. Kavuşmak nasip olsun. Allah Ayasofya Camisinin minaresinden yükselen ezan sesi ile doldursun semaları 🙏 #AyasofyaİbadeteAçılsın.

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

bir şeyler söyleyelim artık, bir şeyler yapalım, baş kaldıralım , sesimizi duyuralım, bir şeyler olsun artık bir şeyler değişsin uyanalım artık #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Peygamber () duasına mazhar olmuş bir komutanın yaptırdığı cami neden kapalı..? #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Yarım asrı geçti #AyasofyaİbadeteAçılsın diyeli ama açılmıyor diye demeyi bırakıp teslim olmayacağız. Çünkü biz demediğimiz zaman birileri kilise olsun demekten vazgeçmiyor. Tıpkı #YeniZelanda daki aşağılık terörist gibi..

#AyasofyaİbadeteAçılsın Photo

Daha fazla neyi bekliyoruz ki! Neden öz vatanında esarette bırakıyoruz Ayasofyayı? Zincirler kırılsın artık! #AyasofyaİbadeteAçılsın.

Worldwide Twitter Trends Now