Worldwide flag

🕓

#bakalımYSKnediyecek In News: The Most Popular Tweets | Worldwide

Günaydın Türkiyem; 15 Nisan 2019 günlerden Pazartesi. 31 Martın tartışmaları hala sürüyor. İstanbul düğümü çözülmedi. #bakalımYSKnediyecek.

#bakalımYSKnediyecek Twitter

#bakalımYSKnediyecek Photo

#bakalımYSKnediyecek Top Tweets On Twitter

Tam isabet! O halde Istanbul seçimlerini çalabilmek için çevirdiğiniz bin türlü dalavereden vaz geçin. #MazbatayiVer #bakalımYSKnediyecek.

Birde diyorlar yıldırım neden konuşmuyor adam büyük adam diğer AKP’liler gibi değil emir almadan konuşmaz digerleri kıç korkusundan zırvaladıklarına bakmayın #MazbatayiVer #bakalımYSKnediyecek.

İnsanların seçemediği 4 şey: 1- Doğduğu yer 2- Aile 3- Irk 4- İstanbul Belediye Başkanı #bakalımYSKnediyecek.

💍 CİNSEL İSTİSMAR İFTİRASI KESİNLİKLE YALAN 💍 👞 #bakalımYSKnediyecek YSK Maltepe Murdar zen bağlayış sekizçifte 👞.

Sevgiline bakar gibi baka kalıyor Ekrem başkan canlı yayın yapınca #bakalımYSKnediyecek #mazbatayıver @ekrem_imamoglu.

Yatcaz+Kalkcaz x 15 oldu hala sayım devam ediyor. Sonuca bir türlü ulaşamadılar. Bizim için Yatcaz + Kalkcaz = İBB Başkanı Ekrem İMAMOĞLU #MazbatayiVer #bakalımYSKnediyecek.

#bakalımYSKnediyecek değil de halk ne diyecek, diye sorulduğunda çözülecek her sorun!.

#bakalı bu kadar 'Sayılan' bir siyasetçi göüyüksün İmamoğlu..

Az önce yeni kimlik için biometrik fotoğraf çekindim. Beğenmedim başka yerde bir daha çekindim. Yine beğenmedim. Berbat çıkıyorum. Allah’ım ölmek istiyorum🤦🏻‍♀️ Kim çıkardı bu biometrik olayını🤬 #NedenBuDüşmanlık #BakalımYskNeDiyecek.

Seçimin kazanildiginin kararını seçmen yaptı. Yani bizler yaptik . Sizler gibii tehditle onu arayarak bunu arayarak değiştirerek yapmaya çalışmadık.#bakalımYSKnediyecek #imamoğlukazandı.

Bir de sevgili Bahçeli çıkıp şey demiyor mu işte tribünlerde mazbata filan diye bağırmak insanlar arasında ayrımlaştırma sen daha düne kadar bize oy vermeyen teröristtir diyen değil miydin yav dedem yav #bakalımYSKnediyecek.

İmamoğlu’ndan başkan olmaz diyen bu hıyardanne olur?#pazartesi #bakalımYSKnediyecek Düşüncelerinizi yazın dostlar.

#bakalımYSKnediyecek Photo

17 senedir akp secimle mi? Yoksa ysk ile mi iktidarlıgı korudu?? Şimdi görecez adaletini !! #bakalımYSKnediyecek.

#bakalımYSKnediyecek 6 Ocak 2019’da görev süreleri dolan Sadi Güven dahil 6 YSK üyesinin Akp tarafından görev sürelerinin neden 1 yıl daha uzatıldığı açık mı ? 15 gün oldu ulan Reis’ten korktuğunuz kadar Allah’tan korkun! Mazbatamızı bekliyoruz !.

CB olmak için diplomaya gerek kalmamış bir ülkede buna mı şaşıracağız? #pazartesi #bakalımYSKnediyecek.

Dış mihraplar oyları saymamıza engel oluyor diyecek. #bakalımYSKnediyecek.

Atatürk ve atalarımız demokrasiyi bileklerinin hakkıyla aldı. GEREKİRSE YİNE ALIRIZ. #bakalımYSKnediyecek.

#bakalımYSKnediyecek Ysk alacağı karar ile Türkiye’nin Hukuk Devleti mi yoksa Tek Adam Devleti mi olduğuna karar verecek..

@ikotosu @ekrem_imamoglu Günaydın Sevgi çabuk Gelsin, Gecikmesin bu işi düzeltsin #mazbatayıver sin #bakalımYSKnediyecek.

Hukuk dairesi içinde karar vermeli, tehdit lere aldirmamali,şunu da unutmamalı, aynı eski ösm başkanı gibi kullanacaklar sonrada fetö damgasiyla içeri atacaklar bari şerefiyle girsin #bakalımYSKnediyecek.

12 sancılı da 15 günde saysalar .. Sonra da seçimin iptali tekrar yapılması için talep etseler, değerlendirmesi de 14 gün sü MHP’nin kuruluş yıllll dönümü ettti mi size 😯 #bakalımYSKnediyecek.

@KucukkayaIsmail #bakalımYSKnediyecek derken MÜHÜRSÜZ OYLARI DA KABUL EDEN YSK OLDUĞUNU UNUTMAMAK LAZIM.

#bakalımYSKnediyecek Photo

#bakalımYSKnediyecek onu bilmiyorum. Ama asıl mesele kasa elden gitti. Ne pahasına olursa olsun kasayı kurtarmaya çalışıyorlar.

#bakalımYSKnediyecek İsmail Küçükkaya ile #ÇalarSaat FOX’ta başladı!.

Günaydın Türkiyem; 15 Nisan 2019 günlerden Pazartesi. 31 Martın tartışmaları hala sürüyor. İstanbul düğümü çözülmedi. #bakalımYSKnediyecek.

#bakalımYSKnediyecek Photo
Worldwide Twitter Trends Now